15 کمیسیون امور مالی برای راه اندازی پنل به بررسی مالی وضعیت بدهی

پانزدهم کمیسیون امور مالی (15th, FC) را راه اندازی پنل بعد از این ماه به بررسی مالی و بدهی وضعیت این مرکز و ایالات متحده و در حال حاضر یک نقشه راه در خطوط سابق مسئولیت مالی و مدیریت بودجه پنل کمیسیون رئیس N K Singh روز چهارشنبه گفت:.

پانل ممکن است شامل و یا به دنبال ورودی از سابق بانک مرکزی هند فرماندار Urjit Patel, رئیس سابق مشاور اقتصادی آرویند سوبرامانیان Sajjid Chinoy نخست وزیر اقتصادی در شورای مشورتی Rathin Roy ملی موسسه مالیه عمومی و سیاست و Prachi Mishra از گلدمن ساکس در میان دیگران.

“یکی از شرایط مرجع از کمیسیون برای رسیدگی به این موضوع از دولت به طور کلی تثبیت مالی کسری بودجه و بدهی و…. پس از ملاقات من با 15 FC اقتصادی شورای مشورتی در فوریه 13, من قصد تشکیل یک کمیته تحت ریاست, از آنجایی که من تا به حال ریاست FRBM کمیته” سینگ گفت.

سینگ گفت: این پنل شامل نمایندگان از کنترل کلی از حساب هندی, عمران, حساب, خدمات, دولت, هزینه های ادارات و مرکزی و نهادهای دولتی و همچنین کارشناسان حوزه.

“هدف خواهد بود به آمده تا با یک گزارش به آدرس مورد نظر ارجاع داده شده به این کمیسیون گفت:” سینگ.

شرایط مرجع می گویند: “این کمیسیون باید بررسی وضعیت فعلی سرمایه گذاری, کسری سطح بدهی نقدی توازن و نظم و انضباط مالی تلاش های اتحادیه اروپا و ایالات متحده و توصیه تثبیت مالی نقشه راه برای صدا مدیریت مالی با توجه به مسئولیت دولت مرکزی و دولت های ایالتی به پایبندی به سطوح مناسب کلی و تثبیت بدهی دولت و کسری در حالی که پرورش بالاتر رشد فراگیر در کشور بر اساس اصول عدالت و کارایی و شفافیت است.”

پنل ارسال خواهد شد در گزارش خود به تاریخ 15 FC, که ممکن است شامل کسانی توصیه هایی در آن دوم گزارش انتظار می رود ارسال شده در اکتبر و توصیه هایی را برای دوره مالی سال 2021-22 (FY22) به FY26.

“پانل را ببینید که آیا ما مطابق با ضوابط. یکی از مسائل فراگیر که قرار است کمیسیون اروپا به وزن در این مسیر مسائل و عوامل بدهی و کسری مالی مرکز و ایالات متحده به سازگار با FRBM عمل” سینگ گفت.

پنل و از این رو 15th, FC همچنین انتظار می رود به یک نگاهی به مقاله 293(3) قانون اساسی که می گوید دولت نمی تواند هر گونه افزایش وام بدون مرکز رضایت و اگر وجود دارد یک وام برجسته ساخته شده توسط این مرکز به دولت است.

“من نمی لمس بر این در FRBM کمیته زیرا که عمدتا متمرکز بر مرکز مالی” سینگ گفت. وقتی پرسیده شد که اگر او را دعوت همکاران سابق خود از FRBM کمیته به عنوان بخشی از پانل سینگ پاسخ مثبت است.

“Roy است که در اینجا در دهلی سوبرامانیان است که در خارج از کشور, اما نظرات تثبیت مالی.

من ممکن است می خواهم برای شنیدن پاتل و برخی از کارشناسان مانند Chinoy و میشرا” سینگ گفت.

این FRBM کمیته متشکل از سینگ وزیر دارایی سابق Sumit بوز پاتل سوبرامانیان و روی. این کمیته که ارائه گزارش آن به وزیر دارایی سابق آرون برآورده شدهاست قبل از 2017-18 بودجه توصیه کرده بود کسری مالی هدف از 2.5 درصد از تولید ناخالص داخلی و درآمد کسری از 0.8 درصد برای سال مالی 2022-23.

توصیه های دیگر شامل راه اندازی یک مالی شورا و دولت محکم تعریف جملات فرار برای فعال کردن هر گونه انحراف از نقشه راه است. سوبرامانیان تا به حال پیش نویس مخالفت توجه داشته باشید که بخشی از پانل گزارش.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman با استفاده از جملات فرار به تجدید نظر در بودجه کسری مالی هدف از 2019-20 و میان مدت پیش بینی 2020-21 با 0.5 درصد هر یک از. این مرکز در حال حاضر می بیند کسری مالی در 3.8 درصد از تولید ناخالص داخلی برای FY20 و 2.5 درصد برای FY21.

در اولین گزارش خود را – برای FY21 – 15 FC توصیه کرده است ایجاد یک فراگیر, حقوقی, مالی, چارچوب برای بهبود و پیاده سازی بودجه بندی در مرکز و در سطح دولت و همچنین ارائه بیشتر بودجه شفافیت.

انعکاس FRBM عمل این امر نیز تعریف نقش ها و مسئولیت ذینفعان کلیدی و همچنین به عنوان بودجه بندی حسابداری کنترل داخلی و حسابرسی استانداردهای به دنبال در تمام سطوح دولت. اولین گزارش در مجلس مطرح در فوریه 1, همراه با بودجه.

راه پیش رو

  • کمیته ممکن است توصیه مالی نقشه راه برای مرکز و ایالات متحده
  • ممکن است شامل و یا ورودی از Urjit پاتل آرویند سوبرامانیان و دیگران
  • خواهد شد که نمایندگان از CGA, ICAS
  • پنل ارسال خواهد شد در گزارش خود به تاریخ 15 کمیسیون امور مالی

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر