16-ساله می شود, فرانسه, جوانترین coronavirus قربانی

صادر شده در: ویرایش:

مادر فرانسه جوانترین coronavirus قربانی صحبت کرده است از “غیر قابل تحمل” از 16 سال به عنوان کشور گزارش بالاترین روزانه و میر از این بیماری همه گیر.

تبلیغات

مقامات فرانسوی روز پنجشنبه گفت که 365 نفر کشته شده اند توسط COVID-19 بیش از گذشته 24 ساعت مصرف ملی در مجموع کسانی که در بیمارستان درگذشت به 1,696.

این رقم شامل کسانی که از درگذشت این ویروس در خانه و یا در خانه های بازنشستگی, بالا, فرانسوی, سلامت رسمی جروم Salomon به خبرنگاران گفت:.

این دختر نوجوان به نام جولی یک کشته در پاریس تبدیل شدن به جوانترین فرانسوی قربانی این بیماری که بیشتر رنجور افراد مسن یا افراد با شرایط بهداشتی اساسی.

“این غیر قابل تحمل” مادر دختر سابین گفته توسط تلفن از خانه اش در حومه پاریس. “ما قرار بود به یک زندگی عادی.”

یک هفته پیش, جولی یک سرفه خفیف اما در روز شنبه او شروع به احساس نفس مادرش گفت:.

او تحت اسکن در بیمارستان و انجام تست های متعدد برای COVID-19 بیماری برای اولین بار شناسایی شده در چین در اواخر سال گذشته است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 23000 در سراسر جهان است.

وضعیت او رو به وخامت گذاشته و مرگ او اعلام شد روز پنج شنبه با مقامات بهداشتی تاکید بر اینکه موارد شدید بسیار نادر در افراد جوان است.

“از ابتدا به ما گفته شد که این ویروس تاثیر نمی گذارد افراد جوان است. ما بر این باور بودند آن را مانند هر کس دیگری” سابین گفت. دختر او را به حال شناخته شده مشکلات اساسی.

آموزش تخلیه

فرانسه شده است در مستند از مارس 17 در یک پیشنهاد به سرعت گسترش این بیماری همه گیر و مقامات بارها و بارها هشدار آن را زمان برای این اقدامات به میوه.

Salomon گفت: 29,155 مردم تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس تا کنون در سراسر کشور—و اضافه کرد که تعداد واقعی موارد به احتمال زیاد به مراتب بالاتر به عنوان تست این سایت متعلق به بیماران در معرض خطر.

او گفت: 3,375 بيمار در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه خارج از حدود 14000 نفر بستری و پس از تبدیل شدن به آلوده.

داده ها نشان داد 42,000 مردم ثبت شده بود توسط خود GP به عنوان داشتن coronavirus در طول هفته گذشته تنها, Salomon اضافه شده—دوباره آشکار است که آزمایش در فرانسه تنها نشان از یک اقلیت از موارد.

مردم در این کشور تنها مجاز به گام برای فشار دادن مسائل مانند خرید.

“این بسیار دشوار است برای برآورد زمانی که اوج خواهد آمد… افرادی که بیمار است و در حال حاضر آلوده بودند قبل از این سلول شروع به توضیح داد:” Salomon.

“در حال حاضر وجود دارد این است که کمتر در تماس با مردم در حال بیرون رفتن کمتر و کمتر آلوده. بنابراین ما امیدواریم که وجود دارد خواهد بود و مردم کمتر بیمار شدن در هفته آینده,” او گفت:.

پاکسازی و تهمت صحبت در مورد همه گیر

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت که او تا به حال برگزار شد “بسیار خوب بحث” با ما همتای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد این بیماری همه گیر.

“در پاسخ به COVID-19 بحران ما در حال آماده سازی با کشورهای دیگر قوی جدید ابتکار در روزهای آینده” او توییتی در اوایل جمعه بدون توضیح.

اولین قطار تخلیه دیدم 20 coronavirus بیماران منتقل شده از این کشور را سخت ضربه ایست برای کمک به تسکین نامعقول بیمارستان.

به خصوص اقتباس با سرعت بالا قطار که واگن تبدیل شد به ويژه در زمان این گروه به غرب ساحل اقیانوس اطلس که در آن آنها برخورد خواهد شد.

یکی دیگر از تخلیه است که برنامه ریزی شده برای روز شنبه این بار از طریق هوا.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>