20 سال پس از اولین شماره 1 آهنگ قرن 21, آنچه یک دختر می خواهد در حال حاضر (ستون مهمان)

بیست سال پیش Christina Aguilera را “آنچه یک دختر می خواهد” شد اولین شماره 1 آهنگ قرن 21. آن را همچنان پر رونق و فرهنگی رزونانس دختر-قدرت سرود فیلم و تلویزیون به-به و به یک جزء اصلی در کارائوکه میله های زندان.

این اولین شماره 1 از هزاره بود و یک نقطه عطف برای من به عنوان به خوبی به خاطر من آن را نوشتم (با مرد روشه) و این بود که من اولین نمودار-دائم الخمر بیش از حد. چند سال قبل از Christina Aguilera آورده و آن را به زندگی من co-نوشت: این ترانه “سگ ماده” (با مردیت بروکس) که رسید شماره 2. کافی است بگویم من مشغول بود.

زندگی حرفه ای من به عنوان یک حرفه ای ترانه سرا شده است طولانی و پیچ در پیچ سفر از فراز و نشیب بازدید و نتواند اما اغلب سوار ممنون میشم.

آن هرگز آسان به زندگی به عنوان یک ترانه سرا است. من اغلب در مقایسه با آن به بازی صندلی موسیقی که در آن هر یک به نمایندگی از فرصت اما وجود دارد و پنج بار به عنوان بسیاری از مردم گردان صندلی. که گفت:, آن را آسان تر از آن است که امروز. فیزیکی سی دی فروش شد. اگر آهنگ های خود را در یک, هر, کپی, فروش, قرار داده و چند سنت در جیب خود را بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آن را یک رادیو یا ضربه “آلبوم را کاهش دهد.” کسانی که سکه اضافه شده است. اگر شما فرود بر روی یک زن و شوهر از طلا سوابق هر سال شما بودند rockin.’ A&Rs شد به طور مداوم درخواست مواد. این زنگ تلفن بود. من پرواز کسب و کار, اما من تا به حال یک آپارتمان 2 خوابه در منهتن و یک مزدا Miata پارک شده در یک گاراژ در اطراف گوشه. همه خوب بود.

برای یک زن و شوهر از دهه نوشتن لذت بردم آهنگ ها و همکاری با امضا هنرمندان. من شرح شغل شامل کمک به آنها را تعریف خود و ارائه یک فضای امن برای کشف احساسات خود را. من الهه شعر و موسیقی درمانگر سرگرم کننده آویزان. من عاشق هر دقیقه از آن را. در حالی که همه فکر کردن شاید روزی من می خواهم حتی یک آلبوم از خود من است.

اما با نگاهی به گذشته بسیار تغییر کرده است. زمانی که من شروع من یک wide-eyed 20 چیزی و فقط در مورد هر کس من با کار این بود که یک wide-eyed 20 چیزی بیش از حد. در حال حاضر من در همان سن به عنوان بسیاری از مادران که رها کردن کودکان خود را به نوشتن با من و من اغلب خودم نیاز به توضیح یک فلش. اقتصاد دیجیتال است ربوده ترانه سرایان’ درآمد. و از آنجا که بیشتر هنرمندان مشتاق به نوشتن خود مواد labels نیست به دنبال آهنگ ها از منابع خارجی.

بنابراین آنچه که یک ترانه سرا به انجام دهید ؟ افراد خلاق فقط نمی شوند و توقف خلاق بودن.

چند سال پیش من شروع به نوشتن در مورد این معضل است. قبل از من می دانستم که در آن مجموعه ای از تفکرات و ابراز تاسف حکایات در مورد همکاری فرایند خلاق و دیجیتال اقتصاد منتشر شد به عنوان یک خاطره. “اعترافات یک سریال و ترانه سرا” نامزد بهترین دکلمه جایزه گرمی که در تأیید این مفهوم است که ما باید به دنبال حقیقت ما بدون توجه به آنچه.

اما چه بود ؟ من خوب نیست در بیکار بودن و من نمی توانستم نادیده گرفت که کمی صدا در سر من که به درخواست: آنچه در مورد این آلبوم هرگز به شما ساخته شده است ؟

به آهنگسازی جامعه دهکدهای از دست برخی از دوستان عزیز به تازگی. من هیچ چیز را برای اعطا. زندگی می شود یک روز کوتاه تر هر روز. چگونه احساس می کنم اگر من به پایان معدن و واقعا هرگز خودم را خارج وجود دارد ؟

زمان احساس می شود. من نمی نیاز به یک برچسب به هر بیشتر. من می تواند نشانه خودم. و 2020 خطوط کاملا با که سالگرد 20th باشد از قرن اول-kick-off شماره 1. چرا جشن می گیرند ؟

بنابراین من به نام یک زن و شوهر از دوستان که در تولید — حوا نلسون فیل Thrornalley Wally Gagel. (من آموخته ام به جایی که عشق است.) در استودیو من احساس نمی مانند کهنه که من هستم — اما بیشتر مانند هر الهام خواننده ترانه سرا سوزاندن به انجام خود آهنگ. این مواد عبارتند از reimaginings از من ‘تعداد انگشت شماری از بازدید’: “سگ ماده” “تقریبا به حساب نمی کند,” مدعیان’ “انسان” Jessie J “که شما” بله “آنچه یک دختر می خواهد.” و در حالی که من در آن من می خواهم به پرتاب در چند آهنگ که هیچ کس را تا کنون شنیده ام قبل از.

البته من نمی بینم خودم را به عنوان در حال ظهور جدید آن دختر اما به عنوان یک صدا برای کسانی از ما که نیست کاملا آماده برای این پرنده در اوایل خاص است. علاوه بر این چرا هر کسی که می خواهید به هنر ؟ زیرا آنها تمایل به بیان خودشان هستند. نیاز به اتصال برای تطهیر بسته شدن. باید دلیل من باید متفاوت باشد چرا که من در اطراف بلوک ؟ من امیدوارم که نه.

من مدیون بی پایان قدردانی به Xtina برای ضبط “آنچه یک دختر می خواهد” به Ron عادلانه برای شنیدن بالقوه و به هر هنرمند که انتخاب کرده اند به آواز خواندن یک آهنگ را نوشتم. اما در حال حاضر من باید به خودم بپرسید چه می کند این دختر بچه می خواهید ؟ من فکر می کنم شما می دانید.

در روح هنرمند مستقل, من می خواهم شما را دعوت به دنبال من در مورد علاقه خود را به پلت فرم و کلیک کنید در اینجا به نسخه من از “آنچه یک دختر می خواهد” یک چرخش در Spotify در یا سیب موزیک. اجازه دهید من می دانم آنچه شما فکر می کنم!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر