2020 White House Correspondents’ شام به تعویق افتاد

در اصل مجموعه ای برای آوریل 25, در این سال White House Correspondents’ شام به تعویق افتاده است. تاریخ جدید اعلام خواهد شد در زمان بعد.

The White House Correspondents’ Association اعلام کرد در روز یکشنبه بعد از ظهر.

“The White House Correspondents’ Association تاسف اعلام میکند که قادر به رفتن پیش با آن 2020 شام در آوریل 25. ما به عقب بر گردیم به شما به زودی با ما جایگزین تاریخ. با تشکر از حمایت شما از” سازمان گفت.

آستین در حال اجرا “شنبه شب زنده” بازیگران عضو Kenan Thompson راه اندازی شد به میزبان شام و حسن Minhaj میزبان از Netflix بکشد “Patriot Act” بود که میله میله به عنوان یک سخنران برجسته. شام به طور سنتی با حضور رئیس جمهور فعلی اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از شکسته که سفارشی با حضور در آخرین سه شام.

تعویق می آید در زمانی که بسیاری از رویدادها جشنواره و برای اولین بار اجرا شده است لغو و یا تعویق در طول coronavirus بیماری همه گیر. دولت خواست که از مردم فاصله اجتماعی خود را از هر یک از دیگر و لازم است که اجتماعات کوچک باقی می ماند.

سابق White House Correspondents’ شام سخنرانان عبارتند از: میشل گرگ, Seth Meyers, لری Wilmore, Stephen Colbert, Cecily قوی, Joel McHale, کانن اوبراین و جیمی کیمل. در سال گذشته Ron News میزبانی این رویداد در یک به نوبه خود نسبت به جدی تر مراسم است.

محبوب ترین ها در انواع

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>