‘4/20’ فیلم می رسد در 20 آوریل به طور طبیعی

فیلم به طور سنتی در حال کارگردان تئاتر در روزهای چهارشنبه و جمعه است, اما آمده است دوشنبه, مارس 20 “4/20” فیلم منتشر خواهد شد در Vimeo در تاریخ است که به عنوان یک چندساله stoner تعطیلات — آن را حتی بیشتر اهمیت این ماه به عنوان شاهد در سال 2020.

تولید کوری خزه جانباز MTV و مدیریت شرکت Principato-جوان می گوید این فیلم است که مصرف آن منجر شود از “Super Troopers 2” که باز در 20 آوریل سال 2018 و در ادامه به ناخالص $18.4 میلیون نفر در ایالات متحده به دفتر جعبه. “هر کس برداشت است که تاریخ انتشار درخشان بود,” او می گوید. “سپس ما به شوخی گفت: ما باید یک علف هرز فیلم برای سال آینده 4/20. سپس ما به شوخی گفت: ما باید با آن تماس بگیرید 4/20. سپس ما به شوخی گفت: باید مانند “عشق در واقع’ یا Garry Marshall, تعطیلات, فیلم, چند داستان که در هم می آمیزد.”

در واقع “4/20” اتحاد بیشتر در مشترک با کوین اسمیت stoner کلاسیک “کارمندان” و Netflix سری “بی ربط.” آن را در مورد لس آنجلس درمانگاه ماری جوانا است که تعداد کمی از مشتریان. صاحبان امید 4/20 خواهد درام برخی از کسب و کار جدید. چند داستان شامل یک گروه از افراد زیر سن قانونی که توطئه به خرید یک زن و شوهر که استدلال در مورد جوانب مثبت و منفی از شاهدانه و جدید جادویی گونه علف هرز.

به عنوان خزه توضیح می دهد: “ما تن به تن آن در اطراف بیت و همه گفت: ما هرگز نمی تواند گران قیمت علف های هرز کمدی ساخته شده بدون Seth Rogen. بنابراین ما رفت و به Seth Rogen که گذشت. خوشبختانه من شریک براد T. Gottfred و من صرف دو سال گذشته ساخت یک مدل از میکرو بودجه و امکانات است که در درجه اول تک موقعیت. ما احساس ما می تواند به درخواست کسانی که آموخته به 4/20 و ما رفت و برگشت و تنظیم مجدد این فیلم به طور کامل در داخل و اطراف درمانگاه.”

هر دو خزه و Gottfred مشغول به کار در تلویزیون نشان می دهد “هیچ جا,” Gottfred به عنوان نویسنده و کارگردان است. آنها شنود گذاشته نوح Applebaum و Terri Jane این تیم پشت “عشق و داروهای دیگر” به راس “4/20.”

“ما می خواستیم برای پیدا کردن چهره نسل بعدی به جای فقط به Snoop یا Cheech and Chong,” ماس می گوید: در مورد این فیلم نسبتا ناشناخته که شامل بازیگران تکه از Richard Riehle (“فضا”) جوی براگ (“از خود”) سابق Dallas Cowboys lineman دیوید ایروینگ و NOFX گیتاریست ال Hefe.

طرفداران “بیلی مدیسون” و “هر چیزی با Dave Chappelle,” ماس می گوید: “این برای ما مهم بود نه فقط یکی دیگر از stoner کمدی در مورد یک تعقیب و گریز به نمره برخی از علف های هرز, اگر چه من فکر می کنم ما پرداخت ادای احترام به آن کمی. پیام در فیلم ما این است که ماری جوانا به ارمغان می آورد و مردم هم بدون توجه به سن و نژاد و یا حتی اگر شما یک فرد سیگاری و یا نه. و با هم مهم است چون قدرت در اعداد است.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>