5 چیزهایی که ما یاد گرفتیم از Snoop Dogg به ‘Red جدول بحث مصاحبه

پس از چند هفته در آب گرم رپر Snoop Dogg ساخته شده ظاهر در Jada Pinkett Smith و خانواده “قرمز جدول بحث” وب سری به روشن شدن هوا در چند روند موضوعات — بزرگترین انسان های اخیر دشمنی با گیل پادشاه که او پس از عذرخواهی برای تحریک.

پس از مرگ افسانه ای Laker کوبه برایانت بسیاری از مردم ابراز احساسات در مورد NBA قهرمان میراث که بیشتر آن ناشی از اتصال خود را به یک سال 2003 تجاوز جنسی مورد. در یک کلیپ منتشر شده از کینگ مصاحبه با WNBA قهرمان لیزا لسلی به “فردا صبح” شرکت میزبان پرسید: Leslie اگر منصفانه به این صورت در هنگام صحبت کردن در مورد برایانت کلی میراث. لسلی جواب داد “نه.”

مدت کوتاهی پس از Snoop Dogg ارسال شده یک ویدیو را محکوم پادشاه برای طرح سوال در مصاحبه. او همچنین نام خود را کشت و اهانت آمیز نام که باعث شد بسیاری از مردم را به طرف.

در علاوه بر این به تفسیر خود را در بحث های عمومی او نیز افتتاح شد تا در مورد برخی دیگر از مسائل از جمله از دست دادن نوه اش را دوست Nipsey Hussle تغییر در خود موسیقی و شخصی خود را در رابطه با چارلی ویلسون او اعتبار با صرفه جویی در ازدواج خود را.

در اینجا پنج عمده takeaways از مصاحبه اش:

او می گوید که او ساخته شده نظرات خود را نسبت به پادشاه از آنجا که او می خواست به “محافظت” برایانت ،

در حالی که او می گوید که او اشتباه بود برای راه او پاسخ داد: او ادعا می کند مقاصد خود را خوب بودند. “من می خواستم مطمئن شوید این پیام بود که در سراسر عشق ما کوبه و احترام ونسا و کسانی که کودکان و نوجوانان. این چیزی است که قصد تمام شد: برای حفاظت از آن زن و نوزادان آنها بیش از وجود دارد چرا که او هنوز هم عزادار. اجازه دهید به آنها که احترام.”

جای تعجب رپر مرموزی موفق به دامن اطراف خود را به همان اندازه بحث برانگیز نظرات در حمایت از بیل کازبی.

پس از Snoop ساخته شده اولیه خود را نظر به سوی پادشاه او اقدام به پس از رفتن او دوست اپرا وینفری. رپر ارسال شده یک عکس از وینفری و Harvey Weinstein در Instagram با عنوان: “آیا این سینه ی جعلی, کون, Micheal Jackson s–t به لکه دار کردن نام خود را با آنها دروغ, باسن کودکان و نوجوانان و در اینجا او با یک متجاوز شناخته شده لبخند زدن و خندیدن. F–k u و گیل. رایگان بیل کازبی.”

کازبی محکوم شد آوریل گذشته در سه فقره از زشت حمله ناشی از یک حادثه با سابق دانشگاه, کارکنان Andrea Constand. کمدین است که در حال حاضر در خدمت سه تا 10 سال در زندان پنسیلوانیا (که اشاره او به عنوان “جامعه دردار”).

او از دست چند نفر بسیار نزدیک به او از سال گذشته از جمله نوه اش.

Snoop Dogg توضیح داد که او در پاسخ با عصبانیت به پادشاه مصاحبه با لیزا لسلی عمدتا به این دلیل که او در برخورد با بسیاری از احساسات پیچیده به دلیل از دست دادن چند مردم بسیار به او نزدیک است. “این یک موضوع از من از دست دادن کنترل به این دلیل که ما هنوز نمی بلعیده Nip [Nipsey Hussle]. ما هنوز فرا گرفته است ، او هنوز هم در قلب ما در حال حاضر و ما هنوز هم صدمه دیده در پشت آن است. و سپس کوبه و دختر خود” Snoop گفت.

او در ادامه به اذعان مرگ از نوه اش و روند شفا از وجود دارد گفت: “من به قوی در مقابل همه. به یاد داشته باشید که بخشی. شما رو به آن را روشن. از آن زمان به بعد Snoop دوباره. اما آنچه در مورد زمانی که من می خواهم به گریه ؟ آنچه در مورد زمانی که من صدمه دیده است و من احساس بد و احساس من بیزارند و من می خواهم به عصبانی می شود و من می خواهم به فقط می توانم?”

او ادعا می کند خانواده اش شفا خود را پس از او پسر ارسال یک پیام گفت: “خدا می خواست فرشته او را تا آنجا [بهشت] و نه در اینجا.”

او به نظر می رسد با استفاده از پشیمانی بسیار ناسزا در سراسر زندگی حرفه ای او.

به عنوان یک رپر آینده در اوایل ’90s, Snoop Dogg بود و بخشی از دوران gangsta rap همراه با هنرمندان دیگر مانند توپاک, Dr. Dre و مکعب یخ. هنرمندان شناخته شده بودند برای تکان دهنده تا مشکل خود را با فوق العاده ریگ و آلوده با انزال, شعر — که بسیاری از آنها بود به عنوان اهانت به زنان است. در سال 2020 Snoop Dogg می گوید که او تلاش می کند که بیشتر مراقب باشید در هنگام انتخاب کلمات خود را به خاطر او به رسمیت می شناسد و قدرت آنها است. او به رسمیت می شناسد آسیب است که در حال حاضر انجام شده است. “این سخت است تلاش برای یک فرد هنگامی که شما در واقع شده است بخشی از مشکل است. اعتراف میکنم که من یکی که گفت ‘n—یک سگ و هس. من استفاده می شود که در کل هفت تا ده سال از آغاز زندگی حرفه ای من,” او گفت: زنان است. “بنابراین این نوع از سخت برای کسانی که کلمات را از معادله زمانی که من کردم به فراموش نشان می دهد که مردم را دوست دارم و این آهنگ ها که مردم را دوست دارم. این آهنگ با این کلمات.”

او رفت و به اشتراک گذاری است که او می خواهم حتی در مورد تغییر خود را از قلب با قبل از توپاک رپر مرگ نابهنگام. “حتی من و تایید شده به آن را کردم چرا که او می خواست من را به ماندن گانگستری و گفتم چون من یک نوزاد در راه است. من فقط ضرب و شتم یک پرونده قتل. من یک مقدار زیادی برای زندگی.’ او تا به حال هیچ بچه ها.”

او به طور خلاصه به برخی از صرف زمان با رپ پاپ دود قبل از مرگ او در فوریه. 19.

Snoop ادعا می کند او مشاهده سمت روشن از پاپ دود سیگار در مدت کوتاهی قبل از رپر بود در داغستان یک L. A. اجاره ملک. “من فقط با این مرد جوان در نیویورک و فقط دیدن روح خود را و تماشای او را به انجام کاری خود را و تماشای او را از آمدن به L. A. تلاش به دور است.”

بید همچنین اظهار نظر در مورد مرگ جوان, رپ و گفت: “برخی از دوستان من خیلی دل شکسته.”

Snoop بسته نظرات خود را در او با اضافه کردن “این یک زندگی سریع و در بسیاری از اوقات بسیاری از مردم واقعا نمی دانند که چه می رود به این چیزی که حق در اینجا. این یک کسب و کار و همچنین بی ارزش اگر شما لازم نیست که حق مردم در اطراف شما. شما باید بدانید که شما به عنوان یک فرد به این دلیل که موسیقی شما نشان دهنده نشان دهنده شما به عنوان یک فرد به عنوان به خوبی.”

او به نام چارلی ویلسون از شکاف باند خود را به عنوان منبع هدایت است. او همچنین اعتبار او را با صرفه جویی در ازدواج خود را.

Snoop گفت: خانواده اسمیت “من استفاده می شود به دنبال مشاوره از چارلی ویلسون از شکاف باند. Charlie Wilson کمک نگه داشتن ازدواج من هم به دلیل وجود دارد که من احساس می کردم که ” من نمی خواهم در اینجا نه بیشتر. من می خواهم برای رفتن.’ فقط احمق بودن ، و چارلی خواهد من را به واقعیت مانند ” این بهترین چیزی است که تا کنون برای شما اتفاق افتاده است.’

رپر و همسرش, ازدواج شده است تا 24 سال بودند و دلبر دبیرستان. “اگر شما رفته عشق رفته عشق عشق,” او گفت:. “زمانی که شما رسیدن به جایی که ما در حال حاضر آن را فقط سرگرم کننده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>