$5 تریلیون fightback: وال استریت تظاهرات دوباره راه اندازی ASX برای سود بیشتر


نیویورک: وال استریت رسید در روز پنج شنبه (زمان ما) به عنوان رکورد بارگیری در این هفته مدعیان آمد در زیر سرمایه گذاران بدترین ترس در حالی که همچنین ساخت یک مورد قوی برای تهاجمی تر محرک برای کمک به کسب و کار و خانواده غرق اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

S&P 500 در حال حاضر چیتی بازگشت حدود US3 تریلیون دلار ($5 تریلیون دلار) در ارزش بازار پس از نزدیک آن در روز دوشنبه و در سرعت سوم آن راست روزانه افزایش برای اولین بار پس از فروش آغاز شد و در اواخر فوریه.

The S&P 500 has clawed back about $5 trillion in value in the past three sessions.

S&P 500 است چیتی بازگشت حدود 5 تریلیون دلار در ارزش در گذشته سه جلسه.اعتبار:AP

در اوایل بعد از ظهر و تجارت میانگین صنعتی داو جونز بود تا 839.23 امتیاز یا 3.96 درصد در 22,039.78 در حالی که S&P 500 بود تا 92.45 امتیاز یا 3.73 درصد در 2,568.01. شاخص Nasdaq Composite شد تا 234.08 امتیاز یا 3.17 درصد در 7,618.37.

استرالیا sharemarket آماده است به دنبال کت و شلوار با قیمت های آتی در 5.10 هستم AEST با اشاره به کسب 145 امتیاز یا 2.8 درصد در باز است. روز پنجشنبه ASX ساخته شده است که سه-مستقیم جلسات برنده شدن به آن اضافه شده 2.3 درصد است.

تبلیغات

تعدادی از آمریکایی ها پر ادعا برای مزایای بیکاری رسید به 3.28 میلیون در هفته گذشته به عنوان دولت گسترده ای در مستندات آورده اقتصاد به توقف و آغاز موج اخراج.

ميانه از تحلیلگران در نظرسنجی رویترز بود 1 میلیون و ادعا می کند اما در پایان بالا از این پیش بینی شده بود به عنوان بالا به عنوان 4 میلیون.

“این اولین هشدار دهنده اطلاعات چاپ اما زمزمه تعداد احتمالا بالاتر از آن است که پس از آن به نظر می رسد مانند وجود دارد کمی از امداد در بازار” گفت: Shawn اسنایدر از استراتژی سرمایه گذاری در سیتی شخصی مدیریت ثروت در نیویورک است.

اضافه کردن به احساسات فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت: بانک مرکزی ایستاده بود و آماده برای عمل “به شدت” به ساحل تا اعتباری در بازار بالای بی سابقه ای کاهش سیاست اعلام کرد در روز دوشنبه.

“او گفت که بانک مرکزی در حال رفتن به اجرا از مهمات و که این کمیته هنوز سیاست اتاق عمل” گفت: Charalambos Pissouros ارشد تحلیلگر بازار در JFD در قبرس.

“گفت که او پرسش – آیا آنها برای منفی نرخ بهره چیست؟”

انتظارات بالا برای مجلس نمایندگان آمریکا به تصویب $US2 تریلیون محرک لایحه حمایت مضطرب صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی پس از سنا پاک این پیشنهاد است.

اما با شاخص های اقتصاد کلان به احتمال زیاد به بدتر از رفتن به سه ماهه دوم به عنوان یک شکست در فعالیت های کسب و کار و ترس از ورشکستگی شرکت ها foreshadow عمیق رکود اقتصادی جهانی تحلیلگران انتظار دارند بیشتر نوسانات در بازار.

CBOE volatility index کاهش 4.5 امتیاز در پنجشنبه بود اما هنوز هم در نزدیکی سطح به مراتب بالاتر از کسانی که در سال 2018 و 2019.

ایالات خطوط هوایی American Airlines و دلتا رز بین 7 درصد و 13 درصد در حالی که بوئینگ افزایش 15 درصد به ساخت قوی و تجمع این هفته همچنان در حال افزایش $US58 میلیارد تدارک برای صنعت هوافضا در آخرین کمک بیل.

پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر decliners بیش از 6 به 1 در بازار بورس و 4 به 1 در Nasdaq.

S&P شاخص ثبت شده جدید در 52 هفته بالا و یا پایین در حالی که نزدک وارد چهار ماهه و 11 جدید پایین.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>