’50 و یا دو نهنگ در ساحل,’ تاپ تولوز فیلم در پیشرفت

مادرید — داشتن قرار می گیرد هری سما را “این است که برلین” در سال 2019 را ساندنس, جشنواره, مکزیک را نوعی جنون سینمایی به ثمر رساند تا در فرانسه تولوز آمریکای لاتین, جشنواره فیلم گرفتن دو تا از بزرگترین جوایز در این سال آنلاین فیلم در پیشرفت بخش است.

صنعت ثابت تولوز فیلم در پیشرفت کمک های مالی پس از تولید و توزیع جوایز به شش pix-در-پست از امریکا لاتین. قابل توجه شماره segue از تولوز به انتخاب کن.

آخرین تولید از نوعی جنون Cine ruToulousen توسط Sama, ورونیکا Valadez و لورا Berrón, “50” این فیلم سینمایی اولین سابق تبلیغات مدیر Jorge Cuchi تبدیل مانند “این است که برلین” در جهان از دوران نوجوانی در اینجا دو 16 ساله, فلیکس و Elisa. آنها با بازی آبی نهنگ بازی سقوط در عشق و تصمیم به با هم بازی چالش نهایی: خودکشی.

نوشته و کارگردانی شده توسط Cuchi, “50” برنده احتمالا بزرگترین جایزه در ارائه در روز جمعه: سینمایی به همراه فیلم در پیشرفت جایزه ویژه متشکل از یک وانت برای پخش ویدئوی Canal Plus, خدمات فیلم, به علاوه €15,000 ($16,200) نسبت به یک توزیع کننده هزینه ها برای یک اکران در فرانسه.

“50” مشترک دوم plaudit فیلم های در حال پیشرفت تولوز جایزه با آرژانتین خوآن پابلو فلیکس را “Karnawal” یکی دیگر از داستان نوجوانی, تولید شده توسط فلیکس را بیکینی, فیلم شریک زندگی ادسون Sidonie. بلند کردن درب در ملمبو رقص فرهنگ در آرژانتین-پرو, مرز, ساختمان به طور فوق العاده ای اوج و پایه آمدن از سن هیجان انگیز در یک حس قوی از محل “Karnawal” ثابت standout در Ventana سور را pix-در-پست ویترین پرایمر Corte در ماه دسامبر گذشته که در آن برنده های اروپایی چشم انداز جایزه و Le Film Francais جوایز. پس از Ventana سور بتا سینما ضرب و شتم رقبا برای به دست آوردن “Karnawal” در فروش جهانی حقوق رقابتی در مناقصه وضعیت.

Lazy loaded image

Karnawal جیانی Bulacio

فیلم های در حال پیشرفت’ جایزه سوم اروپا توزیع کنندگان و شرکت کنندگان جایزه تقسیم شد بین “حافظه خانه” از برزیل را João Paulo میراندا ماریا و “El Otro تام” به کارگردانی مکزیک رودریگو Pla.

تولید شده توسط برزیل BossaNovaFilms (“سر به آسمان رفت”) و فرانسه Mineki فیلم (“انفجار باند (مدرن داستان عشق”)) حومه شهر-مجموعه فانتزی هویت مثل علائم اولین میراندا ماریا که کوتاه انتخاب شده برای جشنواره کن منتقدان هفته مسابقه رسمی جشنواره کن و ونیز جشنواره است.

نوشته شده توسط لورا Santullo و Plá رانندگی نیروهای مکزیک modernday فیلم رنسانس “El Otro تام” مراکز بر روی یک مادر تنها که جنگ برای حضانت فرزند پس از امتناع از ادامه دادن به او روانی به دارو.

سنتی پرشی برای جشنواره کن, جشنواره, با تولید کنندگان نیز parlaying تولوز FIP جوایز به عوامل فروش’ انتخاب یو پی اس تولوز لغو آن سال 2020 32nd edition در تاریخ 13 مارس ساعت پس از نخست وزیر فرانسه ادوارد فیلیپ محدود مجامع عمومی به حداکثر 100 نفر است. تولوز صنعت محور شش عنوان فیلم در حال پیشرفت جلوتر رفته است اما با عناوین به نمایش و قضاوت آنلاین.

Lazy loaded image

El otro تام Cinélatino, Rencontres د تولوز

Lazy loaded image

حافظه خانه کارلوس ادواردو کاروالیو

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>