50 سال در: ملکه در مونشن روز یکشنبه پایی متولد شد


جان Northey نه عاشقانه ،

لیگ برتر بازیکن برای ببر احترام مربی سابق ملبورن که نیز تا به حال نانامی به بازی در سیدنی ریچموند و بریزبن “Swooper” سخت بود مرد در هی روز.

Queen Elizabeth meets Fitzroy players during the first VFL match played on a Sunday, on April 5, 1970.

ملکه الیزابت دیدار Fitzroy بازیکنان در اولین VFL بازی بازی های برگزار شده در یکشنبه, 5 آوریل 1970.اعتبار:سن

اما فوتبال بزرگ سریع به خندیدن وقتی پرسیده شد که در مورد اولین بازی یکشنبه در VFL/AFL تاریخچه – یک بازی برنامه ریزی شده در بعد از استراحت به جای یک سفر سلطنتی – که آن 50 سال سالگرد روز یکشنبه.

دور یک بازی در 5 آوریل سال 1970 تا به حال 40 دقیقه نیمه وقت استراحت در حالی که ملکه الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ, پرنس چارلز و شاهزاده خانم آن بود cavalcade شد, معرفی بازیکنان از ریچموند و Fitzroy بر روی زمین یکی یکی و ببر افراشتند خود را در سال 1969 نخست وزیری پرچم.

تبلیغات

نیمه دوم مسابقه از جمله مراسم زنده پخش شد در تلویزیون بیش از حد با داغ مورد علاقه ریچموند دادن تا پنج نقطه سرب در نیمه وقت به از دست دادن 20 امتیاز.

“من فکر می کنم ما بیشتر علاقه مند به ملاقات با ملکه از بازی فوتبال” Northey گفت.

بازیکنان مطلع شدند از این پروتکل در نیم زمان لازم است که آنها را به تغییر لباس و شستن دست و شانه موی خود را قبل از معرفی به royals.

شاهزاده خانم آن بود بیش از حد نگران پروتکل زمانی که او خواسته ببر’ ستاره بیلی Barrot یک سوال واضح: “من درک می کنم وجود دارد یک زن و شوهر از پانچ-یو پی اس قبل از اینکه ما به اینجا رسیدیم. آیا شما فکر می کنم وجود خواهد داشت هیچ؟”

او نگه داشته درخواست داوری جف دولا که اعتراف برخی از خون ریخته شده بود در طول سه ماهه دوم نزاع و جدال.

Northey گفت ریچموند جمهور ری دان علاقه مند نبود در دعوا. او فقط یک کمی زبان بسته ای که به معرفی بازیکنان.

“هنگامی که او به من او را فراموش کرده به نام من و شما مجاز به قرار دادن دست خود را تا زمانی که ملکه می کند. گفت: عظمت این, است, است … و بیلی قهوه ای ایستاده بود کنار من و کمی بیلی گفت: “او جان Northey من Billy Brown, چگونه ما امروز؟'” Northey گفت.

یکشنبه آینده بازی بازی نبود تا اوت 1981 زمانی که Essendon ملاقات Collingwood در MCG با روز به زودی تبدیل شدن به یک بخشی به طور منظم از فوتبال ثابت پس از سیدنی نقل مکان کرد و به سیدنی در سال 1982.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>