هند به زودی 650,000 سریع ضد بدن کیت های آزمایش از چین است که کمک خواهد کرد در سریع تشخيص SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 بیماری است. این می آید در زمانی که تعداد مثبت coronavirus موارد در هند عبور کرده 12,000 علامت و مرگ و میر عبور کرده 400.

اول خیلی سریع آنتی بادی آزمایش و کیت استخراج RNA است که به احتمال زیاد برای رسیدن به هند در یک روز. در یک صدای جیر جیر سفیر هند به چین, Vikram Misri گفت: کیت پزشکی اعزام شدند اوایل روز پنجشنبه از فرودگاه گوانگژو در جنوب چین است.

بیش از دو میلیون و کیت های آزمایش که تهیه شده از چین خواهد بود به هند فرستاده شده در 15 روز, Misri گفت. دو محموله پزشکی کیت اند به هند فرستاده شده از چین در اوایل به عنوان بخشی از تلاش ها برای گام تا تست به خصوص در نقاط در حال انجام مستند در کشور است.


“من فکر می کنم تسهیل نیازهای ما و نیازهای ما در یک موقع در یک شیوه ای صاف, در یک جدول زمانی قابل پیش بینی در قیمت است که پایدار و منظم خواهد بود که بهترین سیگنال ممکن است به ارسال برای هند و چین ارتباط” Misri گفت.

در روز سه شنبه, Misri به رسانه ها گفت که در اینجا هند قرار داده سفارشات برای تهیه 15 میلیون حفاظت شخصی دنده از چین برای پرسنل پزشکی درمان COVID-19 بيمار علاوه بر سه میلیون تست کیت.

سفارشات قرار داده شده با لب گنده شرکتهای با کمک دولت چین. با توجه به اهمیت Misri گفت: سفارت هند را تسهیل تجاری تدارکات علاوه بر هماهنگی پرواز ارتباط خود را موقع ورود در هند.

سریع آنتی بادی کیت تست ارائه نتایج در 15 دقیقه و کار بر روی نمونه خون به جای بینی سواب به بگویید که آیا بیمار تا به حال شده است در معرض رمان ویروس. RNA استخراج کیت را قادر می سازد مجموع استخراج RNA از بافت. این استخراج RNA است که ترکیبی از یک فرد خود مواد ژنتیکی و اگر در حال حاضر coronavirus’ RNA.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: Covid-19 پخش خواهد شد به سرعت پس از مستند هشدار Rahul

به عنوان آن کارخانه از سر گرفته و عملیات پس از بیش از دو ماه جنگ سخت در برابر coronavirus چین مشغول است و بهره برداری گسترده فرصت های کسب و کار صادرات از کلید های محصولات بهداشتی به ویژه هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در سراسر جهان از جمله هند که در آن هر دو خصوصی و نهادهای دولتی در حال قرار دادن سفارشات برای واردات این محصولات است.

به عنوان تقاضا برای لوازم پزشکی مدرج با توجه به گسترش ویروس در نقاط مختلف جهان چین روز چهارشنبه خواسته تمام کشورها به واردات این اقلام از طریق مشهور چینی شرکت پاک توسط دولت و قول داد برای مجازات کسانی که در تقلبی رفتار.

همچنین بخوانید: ملی مستند فقط “مکث دکمه’ در برابر coronavirus: راهول گاندی

پاسخ به سوالات در مورد کیفیت و نگرانی های مطرح شده توسط کشورهای مختلف مرتبط با تجهیزات پزشکی, واردات از چین, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: رسانه های توجیهی را در اینجا در روز چهارشنبه که دولت چین تسهیل منظم صادرات است.

“ما امیدواریم که خریداران خارجی می توانید محصولات از شرکت هایی که معتبر شده توسط تنظیم کننده های چینی با تولید خوب, اعتبار,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de