70 واکسن در آثار با سه نامزد پیشرو می گوید که

وجود 70 coronavirus واکسن در حال توسعه در سطح جهان با سه نامزد در حال حاضر در حال آزمایش در آزمایش های انسانی, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) به عنوان داروسازان مسابقه برای پیدا کردن یک درمان برای این کشنده پاتوژن.

دورترین همراه در فرآیند بالینی یک واکسن آزمایشی طراحی و توسعه توسط هنگ کنگ-ذکر شده CanSino بیولوژیک, Inc. و پکن موسسه بیوتکنولوژی است که در فاز 2. دو نفر دیگر در حال آزمایش بر روی انسان در حال درمان های توسعه یافته به طور جداگانه توسط ما داروسازان مدرن و Inovio دارو با توجه به که سند.

پیشرفت اتفاق می افتد در سرعت بی سابقه ای در حال توسعه واکسن به عنوان پاتوژن های عفونی به نظر می رسد بعید است به مهر از طریق مهار اقدامات به تنهایی.

صنعت دارو امیدوار است برای فشرده سازی زمان آن طول می کشد برای دریافت واکسن به بازار — معمولا حدود 10 تا 15 سال — به در سال آینده.

داروسازان و بزرگ و کوچک شروع به پریدن کرد به سعی کنید برای توسعه یک واکسن است که می تواند موثر ترین راه برای جلوگیری از ویروس. غول دارویی مانند Pfizer Inc. و سانوفی باید واکسن نامزدها در مراحل آزمایشگاهی, با توجه به که سند.

ADB اعلام $20-bn ویروس بسته نجات

بانک انکشاف آسیایی گفت: آن را رول عظیم $20 میلیارد بسته برای کمک به در حال توسعه عضو سازمان ملل آب و هوا اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

این صندوق نشان دهنده سه برابر از یک بسته اعلام کرد فقط یک ماه پیش که ADB تصمیم به افزایش به عنوان مقیاس از سرایت تاثیر به سرعت رشد کرد. تقریبا همزمان با خاموش شدن ناگهانی در سراسر اقتصاد جهانی با کارگران دستور داد به سر خم کردن در برابر این ویروس را تنظیم صحنه برای یک رکود عمیق است. (AFP | PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر