[email protected]هشت: ASX مجموعه برای ضرر و زیان بیشتر به عنوان ویروس اثرات گسترش


استرالیا sharemarket برای ضرر و زیان بیشتر این صبح به عنوان بازار همچنان دست به گریبان با کروناویروس بحران است. معاملات آتی با اشاره به سقوط 87 امتیاز یا 1.8 درصد در باز است را به حساب آخر هفته را در تحولات که در آن دولت استرالیا معرفی سخت تر اقدامات جدید از جمله خاموش کردن از رستوران و سینما و کافی نت ها از ظهر امروز.

Wall Street had a dour finish to the week.

وال استریت تا به حال یک دور به پایان هفته است. اعتبار:NYSE

1. ما سهام سقوط به پایان هفته: وال استریت سهام کاهش یافته و در آخرین ساعت از تجارت هفته گذشته در سیل اخبار که چند شهرستانها عمده ما خواهد بود سفت مستندات در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

شاخص S&P500 به پایان رسید و روز تجارت 4.43 درصد پایین تر است. بزرگترین شوک آمد به عنوان فرماندار نیویورک اندرو کومو دستور داد تمام کارگران – از جمله کسانی که در وال استریت در ایالت نیویورک باید در خانه باقی می ماند.

2. اخبار آخر هفته جریان می افزاید: به بدبینی: آخر هفته coronavirus تحولات اضافه شده در حال حاضر به دور از امور. تعداد بین المللی موارد COVID-19 افتاده به 340,000 در سطح جهان است.

تبلیغات

اروپا در حال شکل گرفتن به طور فزاینده ای سخت بر روی خط مهار در حال حاضر. ایتالیا ممنوع اعلام کرده است جنبش در داخل مرزهای خود در حالی که آلمان اعلام کرده است 2-شخص محدود به هر گونه جمع آوری است. سیاست های جدید آمده پس از اتحادیه اروپا اظهار داشت: در روز جمعه که COVID-19 رکود اقتصادی می تواند بیشتر از آن است که دیده می شد در سال 2009.

3. نوسانات قطره ضعیف تر رشد قیمت-در: اگرچه VIX است, عقب کشیدن از آن اوج اخیر بازار هنوز در نحوه قیمت گذاری در این قریب الوقوع رکود به رشد جهانی.

سقوط در بازار سهام است که همسان با یک قطره در اوراق قرضه شرکت های بزرگ بازار. قیمت کالاها در حال گرفتن یک ضربه با نفت وست تگزاس اینترمدیت کاهش قیمت 12.6 درصد در شب جمعه. اوراق قرضه دولتی خود را بازگشت به پناهگاه امن وضعیت با آمریکا از 10 سال عملکرد خزانه داری غواصی 29 واحد در روز جمعه.

4. ASX آماده به حفظ بیشتر تلفات امروز: فروش در بازارهای سهام ایالات متحده در روز جمعه شب به عنوان به خوبی به عنوان منفی آخر هفته اخبار جریان تنظیم است تا ASX برای یکی دیگر از ضعیف شروع به هفته امروز. آن را نمی کند, تخفیف, تعطیلات آخر هفته, اطلاعات, اما SPI آتی نشان می دهد که ASX200 باید برای باز کردن 87 امتیاز پایین تر بود ،

این آسیب ممکن است کمی عمیق تر این روز به عنوان شرکت کنندگان در بازار هضم آخر هفته ممنوعیت غیر ضروری فعالیت در بخش هایی از اقتصاد است.

5. جمعه تجاری به پایان می رسد در سبز برای ASX: این هفته به پایان رسید در یک notionally نکته مثبت برای ASX200 در روز جمعه. این بسته تجارت 0.7 درصد بالاتر گام توسط mini-بهبود در بخش مالی سهام.

باید گفت شاخص را فروش به نزدیک داشتن موفق به ایجاد یک حرکت فراتر از 5000 بار دیگر در تجارت روزانه. این ASX200 در حال حاضر کاهش یافته است 32 درصد از تمام زمان اوج آن ثبت نام تنها یک ماه پیش.

6. خاموش شدن ناگهانی به آمار استرالیا چشم انداز رشد اقتصادی: هر چند دقیق اثرات باقی می ماند دشوار است برای تعیین کمیت کشیدن بر رشد اقتصادی به دلیل اتفاق می افتند coronavirus تعطیل خواهد شد به احتمال زیاد بزرگتر از آنچه قبلا پیش بینی شده توسط شرکت کنندگان در بازار.

نشانه های اولیه امروز در تجارت نشان می دهد که بازار در حال شکل گرفتن است که اطلاعات در آن گام. دلار استرالیا دارای انرزی در اوایل معاملات صبح امروز – هر چند که به احتمال زیاد با توجه به کوچک اما وسیع از جلو و عقب در دلار آمریکا.

7. بازار به هضم پشتیبانی مالی بسته: داوران نیز از امروز بیش از حد در مورد آنچه منافع بالقوه ممکن است از دیروز اعلام بیشتر پشتیبانی مالی برای اقتصاد استرالیا از Morrison دولت است.

در یک قایق از اقدامات طراحی شده برای “کوسن” اقتصاد از شوک COVID-19 آخرین هزینه های بسته بندی طول می کشد مقدار کل محرک های مالی اعلام شده توسط دولت به حدود $84b – حدود 4.3 درصد از استرالیا, تولید ناخالص داخلی سالانه.

8. دیده بان بازار:

ASX آتی کاهش یافت و 87 امتیاز یا 1.8% به 4708 از 6.59 هستم AEST

 • AUD +0.9% به US57.97¢ در 7.05 am
 • بر روی دیوار خیابان: داو -4.6% S&P 500 -4.3% نزدک -3.8%
 • در اروپا: Stoxx 50 +3.9% FTSE +0.8% CAC +5% داخ +3.7%
 • نقطه طلا +1.2 ٪ به $US1488.31 هر اونس در 4.06 pm نیویورک زمان
 • قیمت نفت خام برنت -3.2% به $US27.56 بشکه در 3.56 pm نیویورک زمان
 • ما نفت -11.1 ٪ به $US22.43 بشکه در 2.29 pm نیویورک زمان
 • سنگ آهن تا 3.7 ٪ به $US87.98 یک تن
 • دالیان سنگ آهن +0.5% به 661.5 یوان
 • بورس آلومینیوم -2.9% به $US1582 یک تن
 • LME مس -0.5 ٪ به $US4810 یک تن
 • 2-سال عملکرد: ما 0.33%
 • 5-سال عملکرد: ما 0.50%
 • 10-سال عملکرد: ما 0.88% آلمان -0.33%
 • ما بازده به عنوان 4.06 pm نیویورک زمان

این ستون تولید شد همکاری تجاری بین صبح سیدنی هرالد سن و IG

اطلاعات کلی طبیعت تنها.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>