[email protected]هشت: ASX مجموعه به افزایش به عنوان تغذیه مرکزی اروپا تسکین بازارهای


بازگشت آرامش نسبی به وال استریت به عنوان محرک اقتصادی از سوی فدرال رزرو و بانک مرکزی اروپا به نظر می رسید برای جلب رضایت سرمایه گذاران است. این مجموعه تا ASX را برای سود صبح امروز با معاملات آتی در 7.55 هستم AEST با اشاره به پرش از 119 امتیاز یا 2.5 درصد در باز است.

1. نوسانات قطره در policymaker محرک: آن نسبتا مثبت شب تجارت برای سهام یک شبه.

Wall Street finished in positive territory on Thursday.

وال استریت به پایان رسید در قلمرو مثبت در روز پنج شنبه. اعتبار:AP

نوسانات نزولی است مسلما به لطف برخی از گام های فوق العاده ای از سیاستگذاران اقتصادی به پشتیبانی سیستم مالی و اقتصاد جهانی در صورت COVID-19 شیوع. نشانه هایی از استرس باقی می ماند و بخش هایی از سیستم مالی. و البته معامله گران استفاده می شود به نوسانات بزرگ در بازار است. اما نوسانات ضمنی پایین است بنابراین ترس در بازار در حال حاضر کاهش یافته است.

2. سرمایه گذاران جستجو برای چانه زنی در تکنولوژی: که پویا به نظر می رسید به اندازه کافی دلیل برای شکارچیان معامله به مجموعه ای از در یک جستجو برای ارزش.

تبلیغات

شاخص S&P500 افزایش 0.5 درصد در حالی که نزدک پرید 2.3 درصد به عنوان برخی از فن آوری نام خیس می شد تا در آنچه به نظر می رسد بر روی کاغذ به عنوان آن می ایستد به ارزش خوب است. انرژی سهام نیز منعکس در rip بالاتر در نفت و صیانت از ما محرک های مالی افزایش مصرف اختیاری سهام است.

3. شاخص های سهام اروپا با افزایش بیشتر QE: روز تجارت دیروز در بازار سهام منفی بود در حالی که اروپا در جلسه دیدم داخ و FTSE100 صعود 2.00 درصد و 1.40 درصد بود. فشار بالاتر در بازارهای سهام اروپا شد, بیمه دیروز با مداخله بانک مرکزی. بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا اعلام کرد 750 میلیارد یورو (1.4 تریلیون دلار) دولت برنامه خرید دارایی. و بانک مرکزی کاهش نرخ بهره دوباره به 0.1 درصد و افزایش آن برنامۀ خرید اوراق قرضه به GBP645 میلیارد دلار ($1.29 تریلیون دلار).

4. بانک مرکزی استرالیا راه اندازی خود را در برنامۀ خرید اوراق قرضه: البته بانک مرکزی نیز در نزاع دیروز برای تحویل اورژانس محرک پولی. این کاهش نرخ به 0.25 درصد و اعلام کرد که در میان آن 4-ستون سیاست suite یک باند جدید خرید برنامه طراحی شده برای کنترل عملکرد منحنی.

هر چند نه QE (با توجه به RBA) در هر سه این عربا دارایی خرید برنامه همچنین نگاه کنید به پین معیار 3-سال دولت استرالیا پیوند 0.25 درصد است.

5. سرمایه گذاران unimpressed توسط بانک مرکزی سیاست: با وجود آن دامنه ASX200 به نظر می رسد به مانند آنچه که بانک مرکزی استرالیا در خدمت دیروز. این sharemarket کاهش یافته است دیروز پس از RBA در دیدار با شرکت کنندگان در بازار به ظاهر قیمت گذاری در تهاجمی تر و سنتی برنامۀ تزریق پول به اقتصاد.

که منجر به یک steepening استرالیا منحنی عملکرد به عنوان کوتاه مدت اوراق قرضه بسیج و بلند مدت اوراق قرضه کاهش یافته و قرار دادن اندکی فشار بر بازار سهام ارزیابی و درک از آینده و شرایط مالی.

6. AUD بازدید پایین USD موج: بالابر در بازده نیز شاهد دلار استرالیا گزاف گویی از روز پایین. اما آن باقی مانده است نزدیک به 17 سال پایین ترین نرخ به عنوان نرخ کاهش ضعیف جهانی چشم انداز رشد اقتصادی و افزایش دلار رو به پایین نگه داشتن فشار در ارز.

دلار در حال تبدیل شدن به یک نگرانی جدی برای بازار است. این معاملات در 3 سال اخیر به عنوان بازارهای جستجو برای نهایی ایمنی و نقدینگی در چه هنوز هم بلندی به عنوان یک پتانسیل بحران مالی در بازارهای.

7. روغن خوشه اوراق قرضه تجمع اعتباری درآورد قطره طلا: نوسانات بزرگ در بازارهای گسترده تر ادامه داد: یک شبه. خام WTI با قیمت مشخصی توسط بیش از 24 درصد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که می خواهم قدم به بازار برای خرید بیشتر نفت آمریکا.

اعتبار بازار, فلاش, علائم هشدار دهنده به عنوان خروج از سرمایه گذاری با درجه بالا و عملکرد شرکت ها اعتبار می سازد. دولت اوراق قرضه بسیج در وعده های بیشتر جهانی کاهش کمی. در حالی که قیمت طلا پایدار است آن عمل خرد کردن یا اسیاب پایین تر به عنوان سرمایه گذاران همچنان به انحلال پرتفوی خود را.

8. دیده بان بازار:

ASX آتی تا 119 امتیاز یا 2.5% به 4944 از 6.59 هستم AEST

 • AUD -0.5% به US57.47¢ در 7.46 هستم AEST
 • بر روی دیوار خیابان: داو +1% S&P 500 +0.5% نزدک +2.3%
 • در اروپا: Stoxx +2.9% FTSE +1.4% CAC +2.7% داخ +2%
 • نقطه طلا -1 ٪ به $US1471.20/اونس در 2.01 pm نیویورک
 • قیمت نفت خام برنت +14.6 ٪ به $US28.50 در هر بشکه رسید
 • ما نفت +24 درصد به $US25.26 در هر بشکه رسید
 • سنگ آهن -0.4% به $US91.36 تن
 • دالیان سنگ آهن تخت در 678 یوان
 • بورس آلومینیوم -1.2% به $US1630 یک تن
 • LME مس +2 ٪ به $US4835 یک تن
 • 2-سال عملکرد: ما 0.43%
 • 5-سال عملکرد: ما 0.66%
 • 10-سال عملکرد: ما 1.14% استرالیا 1.41% آلمان -0.20%
 • ما بازده به عنوان 3.32 pm نیویورک زمان

این ستون تولید شد همکاری تجاری بین صبح سیدنی هرالد سن و IG

اطلاعات کلی طبیعت تنها.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>