[email protected]هشتم: بازار بریس برای بیشتر نوسانات


معاملات آتی با اشاره به دستاوردهای برای ASX صبح امروز, هر چند این باید با یک چشم با احتیاط آن را به عنوان حساب نیست برای آخر هفته این تحولات به عنوان coronavirus همچنان به لرزش تا بازار.

وال استریت رسید 9.3 درصد بالاتر از روز جمعه به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اقدامات محرک اقتصادی برای تقویت اقتصاد ایالات متحده. این ASX roared بالاتر اواخر بعد از ظهر روز جمعه و آتی با اشاره به دستاوردهای صبح امروز با معاملات آتی در 7.50 هستم AEST با اشاره به کسب 61 امتیاز یا 1.1 درصد در باز است.

Wall Street surged higher on Friday.

وال استریت رسید و بالاتر در روز جمعه. اعتبار:AP

1. نوسانات بازار باقی بماند به هفته جدید: وضعیت بازارهای جهانی در حال حاضر کاملا وحشی است. مسئله هسته ای coronavirus البته. اما در مرحله بحران است و در حال حاضر برای بازار همه چیز مراکز که در آن محل در جهان است سنگ زنی برای اقتصادی متوقف و چه اقدامات اضطراری سیاستگذاران در حال مصرف برای حمایت از اقتصاد از طریق جنجال و هیاهو.

علائم استرس در سیستم مالی باقی می ماند به عنوان آشکار به آنها بوده است و پس از GFC. و با فرمت نوسانات باقی می ماند بسیار بالا است.

تبلیغات

2. نوسانات بالا به عنوان نقدینگی خشک: بالا نوسانات ضمنی به این معنی است که قیمت ها فقط به عنوان به احتمال زیاد به موشک شدت بالاتر فقط به عنوان آنها به شتاب شاقول در هر روز داده می شود. VIX کاهش یافته است از اوج آن ثبت شده در پنج شنبه, اما هنوز هم به لحاظ تاریخی در 57.

شاید از نگرانی بیشتر برای بازارهای در حال حاضر نقدینگی است اما. اقدامات آن نشان می دهد که آن را هنوز هم خشک به عنوان معامله گران انحلال دارایی های خود را در میان نگرانی در مورد ثبات مالی جهانی.

3. بازار سهام سوار وحشی: جمعه تجاری دیدم یک طعم و مزه از دو آبشار بزرگ و تظاهرات. این ASX200 کاهش یافت و به میزان 8 درصد در طول آن جلسه تنها به تجمع 15 درصد به این گزارش در بخشی به دلیل بانک مرکزی این تزریق نقدینگی به بازارهای مالی است. در وال استریت داستان مشابه بود. شاخص S&P500 بسیج 8.7 درصد عمدتا در آخرین نیم ساعت از تجارت, رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک کروناویروس جدید emergency response plan.

4. بازار مرکزی در مورد ما نگران رکود اقتصادی: از اساسی اقتصادی, نقطه نظر, نگرانی بالا در حال حاضر ما یک رکود است. بازار به نظر می رسید به استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید بسته بندی برای مبارزه با این خطر است.

آن را اعلام کرد شیوع کروناویروس ملی اضطراری و وعده داده شده طیف وسیعی از اقدامات از جمله انجماد بهره بدهی های دانشجویی و ارائه رایگان coronavirus آزمون. این بسته همچنین اعلام کرد دولت آمریکا خواهد بود افزایش ذخایر نفت استراتژیک خود برای حمایت از قیمت نفت و شیل ایالات متحده تولید کنندگان هر چند روسیه و عربستان قیمت نفت جنگ.

5. RBNZ اسلش نرخ امروز صبح: دولت آمریکا پاسخ بود فقط یکی در میان یک تعداد انگشت شماری از اورژانس اقدامات انجام شده توسط سیاستگذاران جهانی برای حمایت از اقتصاد از طریق شیوع کروناویروس.

بانک مرکزی کانادا اعلام کرد اضطراری کاهش نرخ بهره از 50 واحد در روز جمعه برای تقویت کانادا سیستم مالی. و امروز صبح بانک مرکزی نیوزیلند کاهش نرخ 75 واحد به 0.25 درصد و متعهد به نگه داشتن نرخ بهره در این سطح به میزان 12 ماه.

6. FX نوسانات بالا برای شروع هفته: زود حرکت در بازار فارکس دیده است ین سنبله و دلار نیوزیلند سقوط 2.5 درصد است. دلار استرالیا نیز سقوط توسط 1 درصد در همدردی با کیوی به تجارت در پایین ترین سطح خود از ژانویه 2009.

بازارهای در حال شرط بندی به طور فزاینده ای که بانک مرکزی استرالیا نرخ بهره را بکشید و خود را اضطراری کاهش نرخ قبل از جلسه بعدی خود را در ماه آوریل به عنوان گام بعدی در فرایند استرالیا برنامه QE.

7. تمرکز بر روی ویروس تاثیر فدرال آمریکا: SPI آتی نشان می دهد که ASX200 باید برای باز کردن عالی بود ، اما با توجه به این که نمی تخفیف یکی دیگر از تعطیلات آخر هفته پر خبری را که گرفته شود با خرج کردن از نمک.

هفته پیش رو باقی می ماند مرکزی در مورد کوروناویروس و چگونه سیاستگذاران پاسخ به بحران است. به عنوان دولت مبارزه برای کنترل شیوع بیماری های شدید اجتماعی فاصله شرکت کنندگان در بازار خواهد شد در درجه اول برای تماشای این هفته فدرال رزرو آمریکا, جلسه, که در آن بانک مرکزی است که انتظار می رود به بریده بریده نرخ به 0.

8. دیده بان بازار:

ASX آتی تا 61 امتیاز یا 1.1% به 5655

 • AUD -0.5% به 62.03 ما سنت
 • بر روی دیوار خیابان: داو +9.4% S&P 500 +9.3% نزدک +9.4%
 • در نیویورک: BHP +10.9% ریو +13% Atlassian +2.3%
 • اپل +12% مایکروسافت +14.2% آمازون +6.5% Facebook +10.2%
 • در اروپا: Stoxx 50 +1.6% FTSE +2.5% CAC +1.8% داخ +0.8%
 • شاخص نیکی 225 در ژاپن آتی +6.7% Hang Seng آتی -0.6%
 • نقطه طلا -2.9% به $US1529.83 دلار در هر اونس در نیویورک
 • قیمت نفت خام برنت +1.9 ٪ به $US33.85 در هر بشکه رسید
 • ما نفت +0.7% کاهش به $US31.73 در هر بشکه رسید
 • سنگ آهن +1.1 ٪ به $US91.71 یک تن
 • دالیان سنگ آهن +2.9% به 676.5 یوان
 • بورس آلومینیوم +1.4 ٪ به $US1680 یک تن
 • LME مس +0.4% کاهش به $US5460 در هر تن
 • 2-سال عملکرد: ما 0.49% استرالیا 0.54%
 • 5-سال عملکرد: ما 0.72% استرالیا 0.57%
 • 10-سال عملکرد: ما 0.96% استرالیا 0.95% آلمان -0.55%

این ستون تولید شد همکاری تجاری بین صبح سیدنی هرالد سن و IG

اطلاعات کلی طبیعت تنها.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>