900,000 مردم تحت کامل مستند’ به عنوان مهر و موم بیشتر Covid-19 نقاط

این اوتار پرادش دولت افزایش یافته است که تعدادی از coronavirus ‘نقاط’ مهر و موم شده برای تکمیل مستند برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

در حالی که دولت تا به حال شناسایی شده و مهر و موم شده 104 coronavirus نقاط در 15 منطقه تحت 81 ایستگاه پلیس در مناطق چهار شماره در حال حاضر شروع به پریدن کرد به 125 مناطق تحت 89 ایستگاه های پلیس های اضافی دبیر کل Awanish کومار Awasthi به رسانه ها گفت در اینجا در این شب.

این مناطق شامل آگرا, Ghaziabad, Gautam Buddh نگر لاکنو بنارس شمالی, درسی, Bareilly, بلندشهر, Kanpur, بستی, Ferozabad, سهرنپور, Maharajganj و سیتپور.

از مجموع 448 coronavirus موارد شناسایی شده در بالا تا کنون 329 موارد مربوط به این 125 نقاط تنهایی, او گفت:, و اضافه کرد که مهار عفونت در این مراکز شد کلید مبارزه با این بیماری همه گیر در دولت است.

“این مستند استراتژی اتخاذ شده توسط دولت در حال قدردانی آگهی تکراری در کشورهای دیگر بیش از حد” او ادعا کرد. نقاط مهم شده اند به طور کامل مهر و موم شده و تا پایان 21 روز مستند دوره در تاریخ 14 آوریل.

جمعیت تقریبا 900,000 است که در حال حاضر در دست تکمیل مستند در حالی که دولت با شناسایی 141,000 خانه ها در این مناطق است. مقامات تا به حال شناسایی شده 2,942 coronavirus مظنون در این محلات که 2,863 قبلا قرنطینه او اطلاع داد.در ضمن Awasthi گفت: مقامات منطقه نیز آغاز شده و روند شناسایی و بسته بندی نقاط تحت محلی خود صلاحیت و تا کنون 55 زمینه هایی بوده است مسلم برای عمل است. این 55 مناطق به حساب 68 coronavirus موارد بدین معنی است که نزدیک به 400 نفر از کل موارد شناسایی شده در بالا تا کنون در حال خود اختصاص coronavirus نقاط تنهایی او اضافه شده است.

دولت تصمیم گرفته است برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله’ هنجارهای بیشتر به شدت در بانک ها به غیر از اطمینان از اینکه هر شهروند می پوشد facemask در حالی که جسارت خارج از آن ساخته شده است اجباری است.

تا پلیس تسلیم 14,342 اولین گزارش اطلاعات (شاه) و رزرو تقریبا 45,483 افراد زیر بخش 188 از قانون مجازات اسلامی (IPC) برای هجوم مستند هنجارهای مربوط به بیماری های همه گیر عمل 1897. بیش از 35000 نفر متهم دستگیر شده اند بیش از حد.

در همین حال دولت را شناسایی کرده است 2,428 Tablighi Jamaat شرکت کنندگان نقطه از 20 منطقه از جمله درسی, Bareilly آگرا لکنو کانپور Prayagraj, گوراکپور, Gautam Budh نگر (نیدا) و غیره. از این 2,231 شده اند قرنطینه.

علاوه بر 315 خارجی بود که با حضور در جماعت کنوانسیون در دهلی شناسایی شده اند که گذرنامه 259 افراد ضبط شده است. شصت و شش نفر دیگر یافت می شود شهروندان نپالی که نمی نیاز به یک گذرنامه برای ورود به هند است. پلیس ایالتی را به ثبت بیش از 42 فیرث در این زمینه است.

او گفت: نزدیک به 10,400 نمونه مورد آزمايش قرار coronavirus دیروز بود که یک تعداد رکورد. “رئیس جمهوری تاکید کرده است بر نیاز به افزایش تعداد آزمایشات برای مهار این بیماری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر