ریو دو ژانیرو: زمانی که 97 ساله برزیلی Gina Dal Colleto بود بستری در مارس 1 با COVID-19 علائم چند می توانست فکر او را از زنده ماندن ویروس مرگبار است.

روز یکشنبه اما Dal Colleto رانده شد در یک صندلی چرخدار از سائو پائولو را در ویلا نوا ستاره بیمارستان به تشویق از پزشکان و پرستاران شدن قدیمی ترین شناخته شده بازمانده از COVID-19 در برزیل کشور آمریکای لاتین بدترین آمار شیوع.

Brazilian Gina Dal Colleto, 97, the oldest known survivor of the COVID-19 in Brazil, is pushed in a wheelchair out of Sao Paulo's Vila Nova Star hospital to applause from doctors and nurses on April 12

برزیلی, Gina Dal Colleto, 97, قدیمی ترین شناخته شده بازمانده از COVID-19 در برزیل است که تحت فشار قرار دادند در یک صندلی چرخدار از سائو پائولو را در ویلا نوا ستاره بیمارستان به تشویق از پزشکان و پرستاران در مارس 12اعتبار:Instagram/شبکه d’or سائو لوئیز

غیر منتظره خود را بازیابی شد بارقه امید در برزیل که در آن coronavirus گذاشته سر کشیده بهداشت عمومی سیستم و در معرض شدید سیاسی بحث بر سر اینکه چگونه به بهترین مقابله با این ویروس گسترش و سرپا نگه داشتن اقتصاد کشور است.

View of a medical worker on the illuminated statue of Christ the Redeemer as Archbishop of the city of Rio de Janeiro Dom Orani Tempesta performs a mass on Easter Sunday.

از نظر پزشکی کارگر در روشن مجسمه مسیح نجات دهنده به عنوان اسقف اعظم شهر ریو دو ژانیرو Dom ارنی Tempesta انجام یک جرم در عید پاک یکشنبه.اعتبار:گتی ایماژ

تبلیغات

تنها بازمانده از یک خانواده ایتالیایی متشکل از 11 خواهر و برادر, Dal Colleto به تنهایی زندگی می کردند در شهرستان بندر سانتوس سازمان Rede d’or سن لوئیز که کنترل ویلا نوا ستاره بیمارستان در بیانیه ای گفت.

“حتی با تقریبا یک قرن از زندگی جینا بسیار معمول فعال است و با راه رفتن, خرید و پخت و پز” بیانیه ای گفت:. “او شش نوه و پنج نوه بزرگ.”

در حالی که او در بیمارستان بستری Dal Colleto قرار گرفت اکسیژن و بستری شده در بخش مراقبت بیانیه ای گفت:.

Illuminated statue of Christ the Redeemer that reads "Thank you" as Archbishop of the city of Rio de Janeiro Dom Orani Tempesta performs Mass on Easter Sunday.

روشن مجسمه مسیح نجات دهنده است که بار خوانده شده “متشکرم” را به عنوان اسقف اعظم شهر ریو دو ژانیرو Dom ارنی Tempesta انجام جرم در عید پاک یکشنبه.اعتبار:گتی ایماژ

روز یکشنبه اسقف اعظم, Rio de Janeiro, Dom ارنی Tempesta انجام عید پاک توده در پایه مسیح نجات دهنده ای که مشرف به شهر است. در همان زمان, مجسمه روشن شد با تصاویر از کادر پزشکی و عبارت “متشکرم” به عنوان به خوبی به عنوان پرچم سازمان ملل نیز به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر و کلمه “امید” در زبان مربوطه.

برزیل وزارت بهداشت گفت: 1223 نفر فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از شیوع 99 بیش از شنبه کل. برزیل در حال حاضر 22,169 موارد تایید شده. افراد مبتلا به آنفولانزای خفیف هستند گفت: به قرنطینه در صفحه اصلی برای جلوگیری از قرار دادن فشار اضافی در بیمارستان ها و تست محدود است اشاره به یک مقدار بالاتر ناشناخته رای از عفونت است.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro یک راست سابق ارتش کاپیتان است chafed در اجتماعی فاصله اقدامات اعمال شده توسط دولت فرمانداران و حتی خود مقامات بهداشت و همچنان به رفتن به خیابان و بازار و مغازه ها که در آن او اغلب خواسته برای گرفتن عکس های سلفی با هواداران است.

او می خواهد اقتصاد دوباره با این استدلال که تمدید خاموش شدن ناگهانی را در برخواهد داشت خطر بیشتری از بیماری او خواستار یک “کمی سرد”.

هرچند که موضع است هزینه های او را در پای صندوق های رای و اکثر شب در شهرستانها در سراسر برزیل قرنطینه برزیلی در حال کوبیدن قابلمه و ماهی تابه در اعتراض در مدیریت بحران است.

روز یکشنبه Bolsonaro گفت: او فکر می کردم که coronavirus در راه است از برزیل اگر چه او بدون هیچ توضیحی. در آن محل او اضافه شده بود در آینده بیشتر بیکاری است.

“به نظر می رسد که این ویروس در موضوع است شروع به از بین رفتن اما بیکاری در راه است … سخت است. ما باید به مبارزه با این دو چیز است,” او گفت: در یک کنفرانس تلفنی با رهبران مذهبی.

در ضمن در کشور همسایه اکوادور رئیس جمهور لنین مورنو و کابینه اش در زمان 50 درصد کاهش دستمزد در میان اقدامات برای مقابله با COVID-19 همه گیر است که برخورد یک ضربه سنگین به آند اقتصاد کشور.

این بیماری همه گیر در هفته های اخیر به ضعف مقامات بهداشتی در بزرگترین شهر این کشور گوایاکیول که در آن اجساد باقی مانده در خانه و یا برای ساعت ها در خیابان ها.

حقوق و دستمزد و کاهش نیز تحت تاثیر قرار دهد مقامات دولتی از جمله قانونگذاران در مجلس شورای ملی که به شدت مورد انتقاد قرار Moreno برنامه ای برای افزایش مالیات برای تقویت منابع مالی دولت در میان همه گیر.

“من مرتب 50 درصد کاهش در درآمد ماهانه رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور, وزیران و معاون وزرا” مورنو در توییتر نوشت.

اطلاعات رسمی در روز یکشنبه نشان داد اکوادور به حال 7466 عفونت و 333 مرگ و میر. یکی دیگر از 384 نفر از مردم معتقد بودند که درگذشت coronavirus اما موارد تایید نشده زیرا آنها تست شده است.

مورنو پیشنهاد ایجاد یک صندوق کمک های انسان دوستانه است که جمع آوری 5 درصد از سود حاصل از کسب و کار با گزارش درآمد بیش از $US1 میلیون ($1.57 میلیون دلار) در سال 2018 خواهد بود و مالیات کارگران با حقوق ماهانه بیش از $US500.

کسانی که اقدامات پرسش شده است توسط مردم بومی اتحادیه های کارگری و رهبران کسب و کار.

“مالیاتی که ما می خواهیم به جمع آوری از کارگران ناعادلانه است با توجه به این که این اقدامات را شامل نمی شود سهم دولت” گفت: کار رهبر ریچارد گومز

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im