کمی دیر اما بانک مرکزی توانسته است به بازار

در 4.4 درصد بانک مرکزی هند سیاست رای در حال حاضر در تاریخی خود را کم است. ایضا برای بانک های تجاری نسبت ذخیره نقدی (CRR) و یا بخشی از سپرده است که آنها نیاز به نگه داشتن با بانک مرکزی – 3 درصد است.

رزرو هند (RBI) فرماندار Shaktikanta دس اعتبار او توانسته است به بازار حتی اگر او کمی دیر به پیوستن به لیگ جهانی بانک های مرکزی در تسهیلی پولی. هیچ انتظار CRR قطع در این زمان; 75 واحد (bps) برش در سیاست رای در یک شات نیز بیش از آنچه بسیاری انتظار داشتند. یکی bps یک صدم درصد است.

کشت از اقدامات صورت گرفته در روز جمعه در خارج از نوبت نشست کمیته سیاست پولی (MPC), آدرس نگرانی های بازار و بخش مالی ثبات در حالی که در نظر گرفتن تاثیر coronavirus (Covid-19) در آسیا و سومین اقتصاد بزرگ اروپا است.

RBI Governor Shaktikanta Das

RBI فرماندار Shaktikanta دس

رو به جلو هدایت سیاست است که به عنوان مهم به عنوان اقدامات اعلام کرد. RBI خواهد هر چیزی و همه چیز متعارف و غیر متعارف برای احیای رشد در حالی که ادامه تطابقی موضع تا زمانی که لازم است.

بیایید نگاهی به بسته شدن نگاهی به برخی از اقدامات و پیامدهای آن:

  • سیاست مخزن رای دادن قطع شده است 75 بیت بر ثانیه به 4.4 درصد از 5.15 درصد است. این کاهش می دهد بانک ها هزینه استقراض از RBI.
  • معکوس مخزن رای دادن قطع شده است عمیق تر با 90 واحد به 4 درصد است. بانک پارک خود را بیش از حد نقدینگی در RBI را معکوس مخزن پنجره. واضح تر از این نرخ بازدارنده برای بانک ها به پول بیش از حد در زن سبک و جلف. آنها به جای استفاده از پول به اعتبار و کسب درآمد بیشتر.
  • این CRR قطع شده است و 100 واحد به 3 درصد از بانک های خالص تقاضا و زمان بدهی شل پروکسی برای سپرده. در حالی که این کاهش برای یک سال به بانک ها روزانه CRR حفظ تعادل با RBI شده است مقایسه از 90 درصد به 80 درصد برای سه ماه. پول است که بانک ها نگه دارید با RBI در قالب CRR نمی کسب هر گونه علاقه. یک برش در CRR را رایگان تا Rs 1.37 تریلیون دلار برای بانک ها که آنها می توانند با استقرار اعتبار و اهداف سرمایه گذاری است.
  • RBI انجام شده است مدت طولانی مخزن مزایده و یا LTRO به دم نقدینگی در سیستم. در نظر گرفتن یک گام به جلو آن تصمیم گرفته است برای انجام مزایده از هدف بلند مدت repos (TLTRO) تا Rs1 تریلیون. تصدی از پول خواهد شد تا به مدت سه سال در حالی که هزینه های آن خواهد بود با سیاست مرتبط مخزن رای دادن.

پول مطرح شده از طریق این مسیر خواهد شد سرمایه گذاری در اوراق قرضه شرکت های بزرگ تجاری, مقالات و غیر قابل تبدیل اوراق قرضه هر دو از اولیه و دوم بازار به نسبت مساوی. وجوه متقابل و غیر بانکی امور مالی شرکت (NBFCs) قادر خواهد بود به فروش این وسایل به بانک ها.

در نهایت بانک نمی خواهد که به علامت گذاری به بازار (MTM) چنین سرمایه گذاری است. MTM یک حسابداری عمل ارزش نهادن به سرمایه گذاری مطابق با قیمت بازار آن و نه قیمت که در آن خریداری شده است. این به این معنی حتی اگر ارزش چنین سرمایه گذاری کارائی بانک ترازنامه خود را ضربه.

مصرف برگ از بانک مرکزی اروپا و کتاب هر دو LTRO و TLTRO هستند اقدامات غیر متعارف. البته بانک مرکزی اروپا تا به حال ارتباط خود را LTRO به وام های بانکی; RBI می خواهد بانک ها به استفاده از پول جمع آوری شده از طریق این مسیر به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ.

بانک ها قرض می تواند از RBI را مخزن پنجره در صورتی که اوراق قرضه دولتی در نمونه کارها خود را در بیش از مقررات مورد نیاز به عنوان آنها نیاز به ارائه این اوراق به عنوان وثیقه. آنها می توانند با شیب 2 درصد به اوراق قرضه خود را به قرض گرفتن در زیر حاشیه ای ایستاده تسهیلات (MSF), پرداخت 25 بیش از مخزن رای دادن. در حال حاضر آنها می توانند در شیب 3 درصد از اوراق قرضه خود را نمونه کارها برای جمع آوری پول از طریق MSF پنجره با اثر فوری. آرامش باقی خواهد ماند تا 30 ژوئن.

سه نفر از CRR برش TLTRO پنجره و MSF تمدد اعصاب از لحاظ تئوری می تواند انتشار تومان 3.74 تریلیون دلار نقدینگی به سیستم. مهمتر از بانک ها که نیاز به پول آن را دریافت کنید در حال حاضر. اگر چه وجود داشته است نزدیک به Rs 3 تریلیون دمای بیش از حد پول در سیستم روزانه از ابتدای اسفند توزیع آن شده است ناهموار.

اثرات این اقدامات بودند بلافاصله قابل مشاهده باشد. بازده اوراق قرضه دولتی کاهش یافته و حدود 30 bps قبل از فروش تحت فشار قرار دادند تا عملکرد از بعد کم در روز جمعه و حجم معاملات دارای عقاید. زندگی بازگشت به تقریبا منجمد-بازار اوراق قرضه شرکت با بازده کوتاه مدت محوری به اندازه 100 bps. قیمت اوراق قرضه و عملکرد حرکت در جهت مخالف.

آخرین سیاست نیز مراقبت های گرفته شده از بانک ترازنامه با ارائه تسهیلات در مقررات و نظارت.

تمام بانک های تجاری از جمله سرمایه گذاری کوچک, بانک, بانک های تعاونی و همچنین NBFCs داده شده سه ماه مهلت قانونی برای بازپرداخت وام های بلند مدت. مشابه آرامش داده شده برای سرمایه در گردش وام به عنوان به خوبی. به عبارت دیگر اگر وام گیرنده قادر به بازپرداخت بانک نمی خواهد نیاز به درمان اين وام به دارایی های غیر نمایشی و ارائه آنها را. من مطمئن هستم بازپرداخت تعطیلات تمدید خواهد شد اگر وضعیت مطالبات است.

سیاست تصریح کرد RBI هدف دستیابی میان مدت هدف برای شاخص قیمت مصرف کننده نرخ تورم از 4 درصد در عرض یک گروه از +/- 2% و در حالی که حمایت از رشد اما نه هیزم تورم و رشد تخمین می زند. که در آن به عنوان ایالات متحده فدرال رزرو دقیقا انجام داده است ، اما جای تعجب است که این 4-2 حکم MPC نفع 75 بیت بر ثانیه کاهش نرخ. دو MPC بودند برای 50 واحد کاهش نرخ حتی در این ساعت.

می RBI کار بیشتری انجام دهد ؟ کشف خواهد شد که در روز دوشنبه ستون.


نویسنده و مشاور سردبیر با استاندارد کسب و کار یک نویسنده و مشاور ارشد جانا کوچک سرمایه گذاری بانک با مسئولیت محدود. توییتر: TamalBandyo

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>