یک بیت بی معنی’: کارشناسان توصیه می کنند در برابر بیشتر ممنوعیت سفر


وزیر امور خارجه Marise پین سمت چپ درب باز بیشتر به کروناویروس ممنوعیت خروج از کشور از جمله ایتالیا با وجود رسمی مشاوره آنها دیگر موثر به عنوان ویروس همچنان در حال گسترش است.

سناتور Payne است که در سفر به ایالات متحده جایی که او را دیدار با وزیر امور خارجه مایک Pompeo به بحث در مورد دو کشور coronavirus پاسخ گفت: Morrison دولت حفظ شد ممنوعیت سفر به ایتالیا “تحت نظر گرفتن”.

Foreign minister Marise Payne is leaving the door open to a travel ban on Italy.

وزیر امور خارجه Marise Payne ترک درب باز به ممنوعیت سفر در ایتالیا.اعتبار:آلیسیا Pierdomenico

“ما بدیهی است که تصمیمات گرفته شده در ارتباط با [چین, کره جنوبی و ایران] … و ما را حفظ خواهد کرد که انجام,” او گفت: 2GB رادیو در روز دوشنبه بعد از ظهر.

اظهارات وزیر نفت آمد و پس از فراری کارکنان وارد ملبورن جلوتر از آخر این هفته فرمول یک جایزه بزرگ.

تبلیغات

ایتالیا به طور خلاصه پیشی گرفت و کره جنوبی به عنوان بدترین آمار کشور در خارج از چین در روز یکشنبه هنگامی که مورد تأیید پرید 1300 در یک روز به 6387. کره جنوبی است که موضوع را به یک سفر بان کی مون به همراه چین و ایران اعلام کرد در روز دوشنبه آن را به حال 7382 موارد است. استرالیا قرار داده پیشرفته غربالگری اقدامات در محل برای مسافران از ایتالیا.

این ویروس در حال حاضر در حال حاضر در بیش از 100 کشور جهان با بیش از 80 مورد تأیید در استرالیا.

ملت افسر ارشد پزشکی, برندان مورفی در روز دوشنبه گفت که مشاوره به دولت استرالیا حفاظت از بهداشت و درمان اصلی کمیته که او صندلی بود که موجود ممنوعیت سفر بودند احتیاطی و بیشتر شد توصیه می شود.

“شما نمی توانید به طور کامل منزوی کردن کشور” استاد مورفی به خبرنگاران گفت: در ملبورن. “هنگامی که شما بیش از 100 کشور با موارد و به سرعت در حال رشد شما نمی توانید قرار داده و ممنوعیت سفر در هر کشور است که خطر واردات.”

دانشگاه کوئینزلند virologist ایان مک کی گفت: “آن را تبدیل به یک بیت بی معنی” برای تحمیل ممنوعیت سفر در کشورهای دیگر زمانی که “بنابراین بسیاری از موارد”.

“در هفته آینده خواهیم دید که تعداد موارد در همه این کشورها در حال رشد نمایی و آنها را همه تبدیل به یک خطر” او گفت:.

دولت ایتالیا قصد دارد به قرنطینه 16 میلیون نفر در این کشور از جمله در میلان و ونیز. تعداد موارد تایید شده در انگلستان ضربه 273 روز یکشنبه از جمله سه مرگ و میر تا 30 درصد در روز قبل.

استاد مورفی گفت: تعداد فزاینده ای از موارد در روز های اخیر در ایالات متحده – که در آن 500 عفونت گزارش شده است از جمله مرگ و میر 22 – “از نگرانی … وجود دارد یک پیشنهاد وجود دارد که ممکن است به عنوان بسیاری از موارد آزمایش شده که لازم است”.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>