‘یک پیچ از آبی’: وال استریت دنیای جدید است که مصرف برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به


سرمایه گذاران شرکت های بزرگ و تجاری مشتریان در حال تبدیل شدن به وال استریت در میان یکی از مهمترین و پر سر و صدا در دوره های بازار تاریخ به قرض گرفتن پول خرید یا فروش دارایی ها و محدود کردن ضرر و زیان موجود در منابع. اما وال استریت خود دست و پنجه نرم کردن با چالش های آن را به حال هرگز مواجه شده: چگونه برای محافظت از کارکنان از مشکلات بهداشت عمومی تهدید در حالی که مدیریت مشتریان که نیاز به خدمات خود را در سراسر ساعت.

Blackstone chief Stephen Schwarzman is among those now working from home.

استون رئیس Stephen Schwarzman است در میان کسانی که در حال حاضر کار از خانه.اعتبار:بلومبرگ

به عنوان هفته آغاز متعدد شرکت های خدمات مالی از بانک سرمایه گذاری گلدمن ساکس به شرکت سهام خصوصی استون به صندوق های تامینی Point72 — بودند اتخاذ اورژانس کار سیاست به عنوان کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus. به عنوان دور به عنوان شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی و تحلیلگر کالاها جفری مسیحی بود که در سفر وجود دارد از نیویورک در کسب و کار که در اتاق اورژانس با لرز و تب است.

“در حال انتظار برای تست شده برای C19” نوشت مسیحی شریک مدیریت از شرکت تحقیقات CPM گروه در ایمیل. “از خواب بیدار شد با عرق و تب و لرز امروز.”

در وال استریت که در آن sharemarket روزانه فرو شده اند شدید ترین در 33 سال و بازده اوراق قرضه خزانه داری آمار جدید از قیمت کف دگردیسی از آرامش به دلهره در حال حاضر نیز در جریان است. شروع روز دوشنبه بورس نیویورک خواهد شد انتقال به طور کامل به تجارت الکترونیکی برای حفاظت از سلامت خود طبقه کارگر است.

تبلیغات

تونی Pasquariello یک شریک در گلدمن را در بازار بدست آورد نام تجاری ضرب وشتم “یک پیچ از آبی که بسیار مخرب برای بازارهای دارایی و به طور بالقوه اقتصاد واقعی است.” Pasquariello که زندگی یک پیاده روی کوتاه از شرکت خود را پایین منهتن ستاد شده است ، “شما احساس می کنید مثل شما شاهد تاریخ” او گفت:.

این جهانی شدن بازار موجب شده است که معاملات در حال حاضر 24/7 تلاش نیاز است که فروشندگان در دسترس خواهد بود در تمام ساعات برای رسیدگی به مشتریان و معامله گران و مهندسین و بازگشت به کار کارگران در دسترس خواهد بود برای اجرا و تکمیل سفارشات خود را.

650 افرادی که تا به حال شده است در Pasquariello چهارم-طبقه تجاری hub هفته گذشته کاهش یافت و به حدود 150 روز چهارشنبه به عنوان بانک همراه با بسیاری از همسالان خود خواست کار اضافی-از-صفحه اصلی روال تا حد امکان از عفونت است. گلدمن در حال حاضر تقسیم هزاران نفر از کارکنان در نیویورک و شهرهای دیگر به دو تیم آبی و سفید برای این شرکت امضا رنگ — و موظف است که تنها یک تیم در طی یک هفته مفروض; آن را نیز قرار داده kibosh در handshakes و جلسات بیش از 20 نفر است.

در اشاره ای به همه که دیوید سلیمان, شرکت, مدیر اجرایی, و استفان Scherr آن رئیس امور مالی خود را به رهبری یک شریک تلفن تماس شنبه از اتاق های جداگانه در مقر خود ساخت. جان Waldron, رئیس جمهور, شرکت از یک سایت در Jersey City, New Jersey.

دیگر بانک ها تا به حال تغییرات سیاست. بانک مرکزی امریکا خواسته است ضروری پرسنل مسئول برای مدیریت ریسک مالی برای رفتن به دفتر اما نقل مکان کرد و برخی از آنها از میدتاون منهتن به پشتیبان سایت در استمفورد ایالت کانکتیکات. جی پی مورگان چیس اصلاح آن دو-تیم-متناوب سیاست اجازه می دهد تا همه اما ضروری ترین کارگران به انجام کسب و کار از راه دور.

استون, مدیر اجرایی, Stephen Schwarzman و رئیس جمهور جاناتان خاکستری را تشویق کارکنان خود را به کار از خانه. توسط دوشنبه, هر دو مردان در پاسخ به این ویروس را گسترش سریع بودند و کار از خانه خود را.

On Wall Street, the metamorphosis from calm to apprehension is now well underway.

در وال استریت دگردیسی از آرامش به دلهره در حال حاضر نیز در جریان است.اعتبار:AP

پیتر DeCaprio, رئيس جمهور از چهار فرد بوستون-منطقه سرمایه گذاری شرکت کلاغ نقطه شرکای ادامه کار از دفتر تا سهشنبه, حتی اگر برخی از همکاران خود را انتخاب کرده به کار از خانه. او اشاره کرد که از راه دور کار را در خود نمی شد به یک موضوع — بسیاری از شرکت های ترکیب کار از خانه خود را به آمادگی در برابر برنامه —”اما این یک روانشناسی مشکل در حال حاضر.”

حتی پس از 9/11 زمانی که منهتن بود roiled باقی مانده, برق, قطع, حمل و نقل, شکاف ها و ترس های اضافی اعمال تروریستی کارگران در بورس نیویورک و شرکت های کارگزاری است که تغذیه خود را سفارش کتاب بازگشت به عنوان به زودی به عنوان آنها می تواند برخی حتی قبل از اینکه بازار باز یک هفته بعد.

سرمایه گذاری صنعت جانبازان توصیف زمان تجربه به عنوان متقاطع بین آن دوره و مواج نوسانات بحران مالی 2008.

“وحشتناک” است که چگونه ماکرو مدیر صندوق پرچین Stephen جن توصیف آن در اواخر هفته گذشته به عنوان او کار می کرد در خانه در لندن و تماشا بازارهای طلا, اوراق قرضه و سهام اره دو سر بریدن در بلومبرگ صفحه نمایش.

“این حرکت کاملا باور نکردنی در اندازه, در, قدر, در, سرعت, و این باعث شد خیلی روشن نیست,” او گفت:.

در 9 مارس در به طور منظم دوشنبه جلسه برای استون جهانی تیم کریستوفر بی پروا اجرا می شود که شرکت املاک و مستغلات کسب و کار در آسیا و مشغول به کار در هنگ کنگ که coronavirus جاروب از طریق چین تلاش برای اطمینان بخشیدن به همکاران است که همه چیز را آرام باقی می ماند. در آن شب 14-طبقه کارگران در سمت غرب منهتن دفاتر Point72 است که به رهبری استیون کوهن بودند دستور به کار از خانه خود را به عنوان فضای عمیق بود-تمیز و پس از بازگشت به کار کارکنان را تایید عفونت است.

برای کسانی که باقی مانده اند در دفتر رو به اعداد قابل لمس است. شرکت های غذاخوری را در زمان خالی شده است که در تابستان و جمعه و رستوران ها بسته شده توسط مقامات محلی برای جلوگیری از این ویروس را گسترش باید نازک گزینه برای غذای آماده مواد غذایی و یا تحویل. خواهد شکارچی یک مدیر نمونه کارها در منهتن بر اساس Neuberger برمن هفته گذشته گفت که در حالی که خالی مترو شد “وهم آور” برای سوار شدن وجود دارد “حس همبستگی” در دفتر خود.

صاحبان کسب و کارهای کوچک در اطراف مرکز شهر منهتن که بستگی مالی شرکت کارکنان گفت: آنها می ترسید هفته های آینده.

“کسب و کار در این هفته بسیار کند است” Mohd اسلام است که در اجرای یک گوشه دکه روزنامه فروشی, نزدیکی گلدمن ساختمان برای دو سال گفت: در هفته گذشته. “بسیار آهسته است. من نمی دانم خدا می داند که اگر در هفته آینده,” او اضافه شده, خواهد بود “, پایین, پایین, پایین, پایین.”

ست Klarman بنیانگذار بوستون صندوق های تامینی Baupost گروه گفت: تیم خود را در یک ایمیل در هفته گذشته که شرکت اجباری در کار از خانه سیاست “را به برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به.” Klarman گفت: در مصاحبه روز شنبه که همه گیر و همزمان آن سیاست نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. اما در این میان او و 275 کارکنان — عمدتا در بوستون بلکه در لندن بودند تنظیم جدید و بیشتر جدا شده راه انجام کسب و کار.

“من بیدار من رفتن به محل کار; این چیزی است که من انجام داده ام 38 سال” او گفت:. “اما در حال حاضر من از خواب بیدار من کار کردن من به صندلی من هستم و در ثابت کنفرانس تلفنی در تمام طول روز.”

نیویورک تایمز

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>