شکسته ملت چهره خود را بزرگترین دشمن


اوایل وحدت ملی از هم جدا افتاده است. تاج اجماع تبدیل به شیوع استدلال. در سه سطح. بیشتر مهم است تفکیک گسترده وحدت وجود داشت که بین ایالت ها و دولت فدرال تا زمانی که بیش از یک هفته پیش.

رهبران خود را حفظ مدنیت. و نوعی هماهنگی بین دولت فدرال و رهبران همچنان از طریق به اصطلاح ملی کابینه. این بهتر است از uncivil رهبران و بدون هماهنگی.

Illustration: John Shakespeare

تصویر: جان شکسپیراعتبار:The Sydney Morning Herald

اما با اعمال خود آن را ساده که premiers در حال نا امید با اسکات موریسون گذشته هر نقطه ای از صبر و شروع به اعمال قدرت خود. ایالات متحده در حال حاضر دارای حق اعمال حاکمیت و کنترل مستقل از دولت فدرال تر و قاطعانه تر در هر زمان پس از رکود بزرگ دهه 1930 با توجه به آن تومی.

“به بهترین دانش من می گوید:” دانشگاه سیدنی قانون اساسی محقق “آخر زمان شده اند NSW در سال 1932 بحران مالی است.”

تبلیغات

این زمانی بود که لیگ برتر جک Lang حاضر به پرداخت بهره بدهی دولت به مبارزه طلبیده کانبرا و دادگاه و تلاش برای اجرای NSW به عنوان یک اقتصاد پول نقد. او اخراج شد توسط فرماندار, آخرین برتر دچار چنین سرنوشت.

ایالات متحده هستند و نه فقط اعمال کنترل بر رفتار در درون مرزهای خود را, اما همچنین بستن مرزهای خود را به بقیه ملت در راه غیب از آنجا که اپیدمی آنفلوآنزای اسپانیایی از سال 1919.

دولت نخست وزیر است که تسلیم شاید روشن ترین رأی عدم اعتماد به نفس در کانبرا است مانند اسکات موریسون یک لیبرال. پس این است که در مورد سیاست های حزبی. آن را در مورد سیاست و عملکرد.

NSW برتر Gladys Berejiklian در روز پنج شنبه تصمیم گرفت برای بررسی همه در خارج از کشور ورود در فرودگاه بین المللی سیدنی برای تب. این عمل حرارت تست شده و معمول در کشورهای دیگر. بسیاری از استرالیایی ها شگفت زده خواهد شد که دولت حاضر به انجام آن برای فیلتر کردن coronavirus موارد است.

Berejiklian عمل است رد استدلال که دولت فدرال ایجاد شده است به مدت دو ماه – که در آزمون غیر قابل اعتماد است و بنابراین نباید مورد استفاده قرار گیرد.

“ما نمی توانیم تکیه بر دولت فدرال به انجام کار خود را بنابراین ما باید برای انجام کار خود را برای آنها می گوید:” یک مقام ارشد NSW Liberal. “پس هنگامی که کنترل مرز تبدیل شدن به یک دولت مسئولیت ؟ پس هنگامی که NSW مقامات بهداشتی مرد مرزهای ما? این یک مرزی نیروی مسئولیت است.” متوسط آزمون در همه خارج از کشور ورود “بودند و قابل اعتماد در کره جنوبی آنها قابل اعتماد در سنگاپور آنها قابل اعتماد در هنگ کنگ و آنها قابل اعتماد در تایوان – چرا ما هر گونه متفاوت باشد؟”

موریسون وزرای استدلال خصوصی که حجم خالص از خارج از کشور ورود ساخته شده تب چک غیر عملی که تعداد آنها در حال اجرا در 30,000 یا بیشتر در روز در سراسر کشور. در حال حاضر که آنها کاهش یافته است به 7000 آزمون تا به حال تبدیل شدن به بیشتر قابل اعمال آنها گفت.

فرودگاه هستند صلاحیت دولت فدرال است. اما مقامات دولتی بودند مبهوت در فیلم از ورود به سالن در سیدنی ترمینال بین المللی در روز پنج شنبه.

پر بسته بندی شده گروه از مسافران در صف و بدون هر گونه تلاش در سوريه و تلاش با یکدیگر برای به دست آوردن توشه. آن را بیش از حد برای دولت NSW.

“یک چیز فدرال Libs قرار است به خوبی در مرز کنترل آنها شکست خورده ام” گفت: یک کالایی NSW Liberal MP. به طور جداگانه ویکتوریا لیبرال موافقت کرد: “مردم فقط به ریختن در سراسر مرز با هیچ چک و تنها نشانه غربالگری,” او گفت:. “تا همین اواخر آنها تا به حال حتی داده شده است هر گونه اطلاعات است.”

دولت NSW و فدرال در حال حاضر به سرزنش یکدیگر برای اشتباه اجازه می دهد روبی شاهزاده کشتی کروز به disgorge آن آلوده مسافران در سیدنی. حدود 5 درصد از همه تایید COVID-19 موارد در NSW متحرك در میان آنها است. سیدنی سرزنش مرز زور برای تصمیم گیری به آنها اجازه دهید ‘ em; Border نیروی بهداشت گفت: چک شد یک دولت مسئولیت.

یکی دیگر از رأی عدم اعتماد به نفس در فدرال کنترل مرز تسلیم شد در پرت. استرالیای غربی, برتر, علامت McGowan این هفته اعلام کرد که ساکنان استرالیا ورود کشتی کروز خواهد بود قرار داده و به اجباری قرنطینه به مدت 14 روز در جزیره رفت و آمد مکرر از Rottnest فقط دریایی. McGowan نبود در مورد اعتماد به مرز زور.

اوج این همه آمد و در روز جمعه هنگامی که موریسون به توافق جدی و محکم از کنترل همه خارج از کشور و ورود در سراسر کشور. او اعلام کرد که تمام می شود قرار داده و به اجباری قرنطینه بلافاصله در بدو ورود از نیمه شب روز شنبه در شهر از ورود آنها نه لزوما خود را در صفحه اصلی شهرها.

صبر با موریسون فرسوده به خصوص نازک در خیابان بهار و همچنین Macquarie Street. آن ویکتوریا دولت که اولین شکست رتبه در مدرسه سیاست است. برتر Daniel Andrews بسته ویکتوریا مدارس از روز سه شنبه در سرپیچی از Morrison موقعیت. نخست وزیر روز جمعه relented بیشتر در مدارس و گفت که هر دولتی که در حال حاضر برای خودش تصمیم بگیرد. دست خود مجبور شده بودند که توسط ایالات متحده.

یک Berejiklian متحد می گوید: “Daniel Andrews and Gladys مشغول به کار هستند دست در دستکش. آنها در حال تلاش منجر به بقیه کشور است.” که با وجود این واقعیت است که اندروز دولت است کار. “آنها می توانید یک سونامی از ویروس موارد در آینده آنها را و آنها به مجموعه ای از سیاست کنار گذاشته است.”

Premiers نگران است که موریسون قرار داده و اقتصاد بالاتر از مراقبت های بهداشتی در حال حرکت بیش از حد به آرامی به کنترل این بیماری اجازه می دهد این ویروس به رشد در حالی که protracting نهایی اقتصادی درد. موریسون اشاره در این تنش در جمعه کنفرانس مطبوعاتی گفت: “کسانی که اغلب در حال هل دادن بیشتر محدودیت های آنها را حفظ خواهد کرد کار خود را. من قصد ندارم به طوری cavalier در مورد آن. من مطمئن شوید که من در مبارزه برای هر شغل من می توانم.”

بیمارستان های در حال اجرا توسط ایالات متحده; premiers ترس مراقبت های ویژه سیستم مورد تاخت و تاز شدید COVID-19 موارد است.

فدرال رهبران نا امید با ایالات متحده بیش از حد. “Premiers” گفت: یکی موریسون وزیر کابینه “در حال وحشت.”

فدرال وزرای استدلال می کنند که کنترل های جدید اعمال شده در این هفته شروع به یک اثر قابل اندازه گیری. شواهد ؟ موریسون با اشاره به کاهش چشمگیری در تعداد زیادی از مردم در خارج از خانه در ملبورن و سیدنی – سقوط دو سوم در یک هفته.

و وزیران با اشاره به تعدادی از عفونت های جدید. نورد متوسط سه روز نرخ جدید کروناویروس موارد تا 21 درصد به پنج شنبه شب اما اعداد گزارش روز شنبه خود را نشان داد روزانه افزایش 14 درصد است. “منحنی مسطح است” به این نتیجه رسیدند یک وزیر فدرال. “ما اقدامات شروع به یک اثر.”

وحدت ملی شکسته است در دو سطح دیگر. یکی از در ملی در سطح سیاسی. تا به حال فدرال کار شده است و سازنده و تعاونی. کمک آن ضروری بود در اجازه دادن مجلس به تصویب مبلغ 84 میلیارد و حمایت اقتصادی صورت حساب در یک روز در این هفته.

اما کار رهبر Anthony Albanese شد unimpressed با برخی از Morrison دولت antics. تعهدات ساخته شده و افتخار نیست. کار را ادامه خواهد داد به سازنده در رویکرد خود را به بحران است. اما دولت می تواند انتظار آن را می شود خیلی بیشتر آوازی در اعتراض به سیاست های دولت و مصر در پیشنهاد جایگزین.

کار مثلا هل دادن دولت به انجام آنچه در بریتانیا و نیوزیلند و یک قایق از کشورهای دیگر انجام می دهند – پرداخت یارانه دستمزد به کارفرمایان. این یک کلید است انگیزه ای برای نگه داشتن افراد شاغل. این یک ایده بسیار خوب است که موریسون و جاش Frydenberg نیاز به پیاده سازی.

هزینه – اقتصادی-اجتماعی و سیاسی – از آمدن موج بیکاری خواهد بود هیولا در غیر این صورت. موریسون اعتراض است که این امر نیاز به تحویل جدید مکانیسم. این یک بهانه نیست یک دلیل. کارفرمایان نیاز به مشوق هایی برای نگه داشتن کارگران شاغل تا زمانی که این ویروس می گذرد. این بهترین راه است.

کار مانند بسیاری از premiers نیز فکر می کند موریسون نیاز به حرکت بیشتر به سرعت به کل مستند از جنبش مردم برای متوقف کردن ویروس. “ما می گویند شما باید برای قرار دادن بهداشت و درمان برای اولین بار و یا هزینه های اقتصادی و هزینه های سلامت بالاتر خواهد بود می گوید:” Albanese.

سطح سوم که در آن وحدت ملی سقوط کرده است که در توصیه های بهداشتی. در حال حاضر تحت فشار, کارشناس, پشتیبانی از سیاست دولت انتخاب همه اما سقوط این هفته است. خارج از خود دولت رسمی کمیته پزشکی وزن از نظر پزشکی است که در حال حاضر همگرا نیاز به حرکت به یک جارو مستند.

و آن را فقط اتفاق می افتد که به عنوان وحدت شکستگی در هر سه سطح فدرال با رهبران دولت فدرال کار با لیبرال و هر نوع اجماع از نظر پزشکی – این همه تغییر در همان جهت.

Premiers فدرال کار و مزیت از نظر پزشکی هستند coalescing در اطراف این ایده که استرالیا باید به اولویت فوری به یک ملی مستند از جنبش مردم برای جلوگیری از این بیماری همه گیر را گسترش. این موریسون دولت به طور فزاینده ای جدا شده است.

اگر موریسون به طور کامل متقاعد شده بر اساس شواهد سخت است که او در سمت راست البته او نیاز به متقاعد کردن بقیه کشور است. اگر او نیست و او نیاز به حرکت می کند. و به سرعت.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>