‘هولناک یک سطح جدید’: سازمان ملل متحد می گوید: 900,000 آواره در شمال غربی سوریه از دسامبر

سازمان ملل متحد روز دوشنبه گفت که 900,000 مردم بی خانمان شده اند با خشونت در شمال غربی سوریه از دسامبر تا 100000 بیش از پیش ضبط شده – به عنوان ارتش سوریه گفت: آن را به حال retaken ده ها تن از شهرک در استان حلب.

تبلیغات

روسیه در حمایت از رژیم سوریه حمله در شمال غربی سوریه آواره 900,000 مردم از آغاز ماه دسامبر و نوزادان در حال مرگ از سرما به دلیل کمک در اردوگاه های کامل سازمان ملل متحد روز دوشنبه گفت:.

این رقم بیش از 100,000 سازمان ملل متحد قبلا ثبت شده است.

“بحران در شمال غربی سوریه رسیده هولناک سطح جدید گفت:” علامت گذاری Lowcock سازمان ملل متحد رئیس امور بشردوستانه و کمک های اضطراری.

او گفت که آواره شدند و اکثریت زنان و کودکان که “آسیب دیده و مجبور به خوابیدن در خارج در درجه حرارت انجماد به دلیل اردوهای کامل هستند”.

“مادران رایت پلاستیکی برای نگه داشتن بچه ها گرم. نوزادان و بچه های کوچک در حال مرگ هستند به دلیل سرد” Lowcock گفت.

این منطقه ادلب از جمله بخش هایی از همسایه حلب استان را 3 میلیون نفر و نیمی از آنها در حال حاضر آواره از سایر نقاط کشور است.

حمله آغاز شد که در اواخر سال گذشته باعث شده است که بزرگترین واحد جابه جایی مردم از زمان آغاز جنگ در سال 2011 است. این جنگ به کشته شدن بیش از 380,000 مردم از آن فوران تقریبا نه سال پیش زیر سرکوب وحشیانه تظاهرات مردمي خواستار تغییر رژیم.

Lowcock روز دوشنبه هشدار داد که خشونت در غرب بود “بی رویه”.

“امکانات بهداشتی مدارس و مناطق مسکونی و مساجد و بازار را مختل کرده است. مدارس به حالت تعلیق بسیاری از امکانات بهداشتی بسته اند. وجود یک خطر جدی شیوع بیماری. زیرساخت های اساسی است که در حال سقوط از هم جدا” او در بیانیه ای گفت.

“ما در حال حاضر دریافت گزارش می دهد که شهرک نفر غیرنظامی هستند که ضربه منجر به مرگ و میر و صدمات و بیشتر جابه جایی.”

او گفت که عملیات امداد در راه از مرز ترکیه بوده است “ضعف” و افزود: “این تجهیزات و امکانات در حال استفاده توسط کمک کارگران آسیب دیده. بشردوستانه خود کارگران هستند که آواره و کشته شدند.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه به نام برای روسیه برای پایان دادن به آن برای حمایت از رژیم سوریه “جنایات” در ادلب منطقه است.

ارتش سوریه می رود در استان حلب

ارتش سوریه روز دوشنبه گفت: این گرفته بود کنترل کامل از ده ها تن از شهرها در شمال غربی حلب و حومه آن را فشار دهید با مبارزات انتخاباتی خود را برای از بین بردن گروه های شبه نظامی “در هر کجا که هستند در بر داشت”.

پیشرفت های ساخته شده بودند پس از بشار اسد نیروهای سوار شورشیان از M5 بزرگراه لینک حلب به دمشق بازگشایی سریع ترین مسیر بین سوریه و دو تا از بزرگترین شهرستانها برای اولین بار در سال در یک, بزرگ استراتژیک برای به دست آوردن اسد.

حمایت سنگین روسیه حملات هوایی نیروهای دولتی مبارزه شده است پس از این سال شروع به پس گرفتن حلب و قطعات از کشورهای همسایه استان ادلب که در آن ضد اسد شورشیان باید خود را آخرین سنگر.

دولت در حملات هوایی روز دوشنبه آمار Darat Izza در نزدیکی مرز ترکیه حدود 30 کیلومتر (20 مایل) در شمال شهر حلب و زخمی شدن چندین غیر نظامی و وادار کردن دو بیمارستان به توجه به کارکنان بیمارستان.

شاهدان عینی همچنین گزارش داد حملات هوایی در مناطق جنوبی از استان ادلب.

شهروندان فرار به سمت مرز با ترکیه

پیشرفت فرستاده اند صدها نفر از هزاران نفر از شهروندان سوری در حال فرار به سوی مرز ترکیه در بزرگترین واحد جابه جایی از نه سال جنگ.

آن را نیز ناراحت شکننده همکاری میان آنکارا و مسکو که جناح مخالف در جنگ است.

ترکیه و روسیه شروع دور جدیدی از مذاکرات در مسکو در روز دوشنبه پس از چندین خواسته آنکارا که نیروهای اسد باید عقب نشینی و آتش بس بود در محل قرار داده.

وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف گفت که حملات شبه نظامیان در پایگاه و سوریه مواضع را ادامه داده و “آن را ممکن است برای ترک این پاسخ داده نشده”.

“نیروهای نظامی از روسیه و ترکیه بر روی زمین در سوریه در ادلب هستند که در تماس مداوم با یکدیگر به دنبال تغییر در شرایط. آنها باید درک کامل از یکدیگر مشارکت کنند.”

اما سوریه نیروهای مسلح در بیانیه ای گفت: آنها فشار با آنچه آنها خود را به نام “مقدس و نجیب به خلاص شدن از شر آنچه باقی مانده از سازمان های تروریستی در هر کجا که در سوریه جغرافیا آنها یافت”.

سوریه وزیر: فرودگاه حلب را دوباره باز

سوریه و وزیر حمل و نقل علی Hammoud اعلام کرد روز دوشنبه بازگشایی حلب فرودگاه بین المللی با اولین پرواز از دمشق به حلب, برنامه ریزی برای چهارشنبه و پرواز به قاهره اعلام می شود در هفته دولت خبرگزاری سانا گزارش داد.

Pro-دمشق الوطن روزنامه گفت: بزرگراه M5 یک شریان حیاتی شمال سوریه خواهد بود آماده برای استفاده غیرنظامی در پایان هفته.

ارتش سوریه نیز باز بین المللی جاده از شمال حلب به شهرهای زهرا و نبل به سمت ترکیه, مرز, نظامی, اخبار, خدمات اجرا شده توسط لبنان اسد-متفقین pro-دمشق حزب الله خبر داد.

حلب شهر پس از سوریه و اقتصادی hub شد صحنه خطرناک ترین مبارزه از جنگ بین 2012 و 2016.

این نیروهای شورشی مستقر در برابر سوریه شامل حمایت غرب از شورشیان و شبه نظامیان جهادی.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان گفت: نظامی خواهد درایو سوریه نیروهای اگر آنها از خروج از ایران تا پایان ماه. در روز شنبه او به نظر می رسد که حرکت تاریخ به جلو کرد و گفت که ترکیه “آن را اداره کند” قبل از پایان ماه اگر وجود نداشت جلو-عقب است.

احساس خطر جدید پناهنده بحران در آن مرز ترکیه فرستاده است هزاران سرباز و صدها کاروان از تجهیزات نظامی برای تقویت آن مشاهده پست ها در ادلب تاسیس تحت 2018 د-تشدید توافق با روسیه است.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>