A-League ثروتمندترین باشگاه می گوید ویروس بحران است بزرگترین مالی تهدید’


Anthony Di Pietro رئیس یک-لیگ بهترین-پشتیبانی باشگاه می گوید که حتی یک لیگ کسب و کار به اندازه ملبورن ویکتوری را به مبارزه برای حفظ خود را در طول رقابت های shutdown و coronavirus بحران است.

Melbourne Victory chairman Anthony Di Pietro.

ملبورن ویکتوری رئیس Anthony Di Pietro.اعتبار:گتی ایماژ

در پیامی به حامیان Di Pietro گفت: “طبیعت بی سابقه ای از این تصمیم (به تعویق انداختن لیگ) باید گسترده پیامدهای هر دو برای بازی ما و همچنین برای ما و باشگاه فوتبال.

“تاثیر COVID-19 ویروس است مثل هیچ چیز ما را تجربه کرده اند در طول عمر ما.

“مدیریت تیم همچنان به کار در سراسر ساعت برای پاسخ به مالی بزرگترین چالش ملبورن پیروزی تا کنون با آن مواجه است. وحدت و حمایت از اعضای ما در حال حاضر مهم تر از همیشه,” او اضافه شده توصیف حامیان به عنوان “نیروی حیاتی از باشگاه ما است.”

تبلیغات

“برخی از طرفداران تا به حال می خواستم به جمع آوری پول برای کمک به حفظ پیروزی حلال,” او گفت:.

“پیروزی یک tight-knit جامعه ما نیاز به هر یک از دیگر مانند قبل از هرگز … ما را از این طریق دریافت کنید با هم.”

پیروزی یکی از معدود A-لیگ باشگاه های است که به طور مداوم یا حتی شکسته و یا سود.

هجده ماه پیش از آن به ارزش $40million پس از فروش سهم ساخت آن در آن زمان یکی از با ارزش ترین خصوصی برگزار شد ورزشی کسب و کار در کشور است.

Di Pietro است مدیر اجرایی و عضو هیئت مدیره صنعت پیشرو میوه و سبزی تولید کنندگان و بازاریابان LaManna برتر و یک اکثریت ذینفعان در پیروزی همراه با Metricon Homes صاحب ماریو Biasin.

در ضمن شهر ملبورن بازیکنان صرف شنبه در بازگشت از نیوکاسل بعد از باخت 2-1 به جت دوشنبه شب در چه تاریخ و زمان آخرین یک-بازی لیگ قبل از مسابقه تعطیل.

باشگاه فوتبال بخش خواهد شد و برقراری ارتباط با تیم مدیریت به کار کردن که چگونه به نگه داشتن بازیکنان تیک تاک بیش از اینکه آنها را به آموزش در خانه و یا جمعی در مورد یک لیگ می تواند شروع دوباره در ماه آینده.

“اگر ما راه اندازی مجدد آنها نیاز به آماده برای رفتن در زمان اختصاص داده شده. همه ما فقط باید به تماشای و دیدن جایی که این طول می کشد ما” سخنگوی گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>