‘تعدادی از مجرمین’: نوجوان به اتهام قتل عمر Elomar


پلیس در حال شکار برای پنج “برجسته” مردم در ارتباط با تیراندازی مرگبار در سیدنی نوجوان Omar Elomar دادگاه شنیده است.

18 سال, پیر مرد که نمی توان به نام به دلایل قانونی به طور خلاصه مواجه مرکزی دادگاه محلی صبح روز چهارشنبه پس از اولیه خود را به اتهام کتمان جدی indictable جرم در رابطه با اتهام قتل به روز رسانی شد به اتهام قتل.

این اتهام مربوط به “joint criminal enterprise” مرد وکیل Omar Juweinat گفت: “تعدادی از مجرمین” هنوز دستگیر.

An 18-year-old man (main) has been arrested in relation to the shooting death of Omar Elomar (inset).

18 سال, پیر مرد (اصلی) بازداشت شده است در رابطه با تیراندازی مرگ عمر Elomar (الحاق).اعتبار:NSW Police

“وجود دارد و پنج نفر از افراد برجسته در این نقطه است که پلیس از آن آگاه هستند. این تحقیقات هنوز در رابطه با این قتل” پلیس دادستان لیام ادواردز گفت.

تبلیغات

از 18 سال دوباره دستگیر شد و صبح سه شنبه به اتهام قتل بیش از 15 فوریه تیراندازی در میلر.

پلیس هفته گذشته تاکید کرد که آقای Elomar از بستگان از بدنام استرالیا قم محمد Elomar شد یک قربانی بی گناه و مرگ او بیارتباط به خود نسبی است.

کارآگاهان ادعا Mr Elomar به ضرب گلوله کشته شد “در خون سرد” را به عنوان او نشسته در صندلی جلو یک ماشین در حالی که تلاش برای حل و فصل مسالمت آمیز درگیری.

قتل فرمانده تیم ملی کارآگاه سرپرست دنی Doherty گفت: “دلیلی برای برگزاری این نشست برای حل یک مسئله. وجود دارد رفتن به یک راه حل صلح آمیز”.

خدمات اضطراری نامیده می شود به صحنه ای در اواخر فوریه 15 در بر داشت آقای Elomar دروغ گفتن در جاده ها با زخم گلوله به قفسه سینه به عنوان ساکنان محلی اقدام به کمک های اولیه.

او تحت درمان توسط متخصصین اما درگذشت و در صحنه است.

چهار روز بعد پلیس دستگیر 18 ساله به اتهام مظنون در یک خانه در Cartwright و ضبط یک ماشین و لباس و گوشی تلفن همراه قبل از شارژ او با پنهان کردن یک جرم جدی.

محققان ادعا در کنار او نشست بین Elomar خانواده و همکاران با گروه دیگر.

نوجوان بود که به طور رسمی حاضر به قید وثیقه توسط دادرس رابرت ویلیامز دوباره ظاهر می شود در لیورپول دادگاه محلی در ماه مه.

تحقیقات ادامه دارد.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>