یک رکورد 3.2 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته


واشنگتن: تعداد آمریکایی های پر ادعا برای مزایای بیکاری افزایش یافت و به رکورد بیش از 3 میلیون در هفته گذشته به عنوان اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس زمین کشور به توقف ناگهانی رها کردن یک موج اخراج که به احتمال زیاد آورده پایان دادن به طولانی ترین اشتغال رونق در تاریخ ایالات متحده آمریکا.

هفتگی مدعیان گزارش وزارت کار ایالات متحده در روز پنج شنبه به وقت محلی ارائه روشن ترین شواهد در عین حال از coronavirus’ تاثیر مخربی بر اقتصاد است که مجبور شده است که فدرال رزرو به مراحل فوق العاده ای و کنگره آمریکا برای جمع آوری یک رکورد 2 تریلیون دلار ($3.3 تریلیون دلار) بسته محرک.

اقتصاددانان می گویند اقتصاد است که در حال حاضر در رکود است. هفتگی مدعی هستند که اکثر موقع بازار کار شاخص.

مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری افزایش یافت 3,001,000 به تنظیم فصلی 3.28 میلیون در هفته پایان مارس 21 گرفتی رکورد قبلی از 695,000 مجموعه در سال 1982 وزارت کار گفت.

تبلیغات

اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود ادعا می افزایش به 1 میلیون هر چند برآورد شد و به عنوان بالا که 4 میلیون.

وزارت کار نسبت به افزایش COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

“در طول هفته پایان مارس 21, افزایش تعداد مدعیان بیکاری با توجه به اثرات COVID-19 ویروس” بخش گفت.

“متحده ادامه داد: به استناد خدمات صنایع به طور گسترده به خصوص اسکان و خدمات غذایی. اضافی صنایع به شدت ذکر شده برای این افزایش شامل مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی, هنر, سرگرمی و تفریح, حمل و نقل و انبارداری و تولید صنایع.”

فرمانداران در حداقل 18 متحده حسابداری برای حدود نیمی از جمعیت کشور را در دستور ساکنان به ماندن بیشتر در داخل خانه. “غیر ضروری” کسب و کار نیز دستور داده شده است بسته شده است. با توجه به اقتصاددانان یک پنجم نیروی کار در برخی از قالب مستند.

A fifth of the US workforce is estimated to be on some form of lockdown.

یک پنجم نیروی کار ایالات متحده آمریکا تخمین زده می شود در برخی از قالب مستند.اعتبار:AP

هفته گذشته ادعا می کند اطلاعات به احتمال زیاد خواهد شد که هیچ تاثیری در ماه مارس گزارش اشتغال به عنوان آن می افتد خارج از دوره که در طی آن دولت مورد بررسی کارفرمایان برای اشتغال بخش غیرکشاورزی که این هفته به 14 مارس ، اقتصاددانان می گویند عجله برای منافع که در نظرسنجی هفته نشان می دهد اشتغال کاهش یافته است در این ماه که پایان نزدیک 9½ سال از رشد کار.

“شغل خواهد شد کاهش در ماه مارس گفت:” علامت گذاری زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل در وست چستر پنسیلوانیا است.

“وجود گزارش های متعدد از گذاشته شدن کارگران قادر به فایل برای بیمه بیکاری از آنجا که بسیاری از مردم در حال تلاش برای فایل در همان زمان. میلیون ها نفر از ضرر و زیان کار هستند به احتمال زیاد در هفته های آینده.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>