ساکن مراقبت از سالمندان نباید نیاز به خود را تسلیم حقوق بشر


در اینجا چیزی است که من ناراحتی. زیادی است.

هنگامی که یک فرد عدم استقلال فیزیکی راهنمایی آنها در شخصی مالی و عاطفی هزینه به مراقبت از سالمندان در خانه آنها نه فقط به خانه خود را. آنها نیز به خود تشخص. آن را مانند سحر و جادو.

People should not lose rights when they enter an aged care facility.

مردم باید حقوق از دست دادن زمانی که آنها وارد یک مرکز مراقبت از سالمندان.

آنها راه رفتن به جایی که فقط به معنای آدرس جدید در آن سکونت دارند و از آنها به عنوان عبور از آستانه به طور معجزه آسایی آنها به نحوی تبدیل به یک نهاد جدید. ساکن ، یک عنوان که برچسب آنها را به عنوان یک نرخ دوم شهروند است که acquiesced به یک بیانیه از جامعه بی ربطی برای بقیه زندگی خود را. آن است که از طریق منشور از این عنوان و نه منشور حقوق اساسی بشر است که آنها در حال حاضر خواهد شد برای همیشه لطفا برای مشاهده.

ننگ بودن “ساکن” است لعنت روایت از مراقبت از سالمندان است که رخ حتی مردم خوش نیت – از سیاستمداران به پزشکان و حتی وکلای حقوق بشر – به عدم تعهدات خود به درمان افراد ساکن در مراقبت از سالمندان امکانات با عزت و مراقبت همه انسان ها برخوردار شوند.

تبلیغات

ما باید به مبارزه با این تبعیض اثر یک شخص آدرس محل سكونت. در حال حاضر بیشتر از همیشه. زندگی یک فرد در یک مرکز مراقبت از سالمندان است و نه تسلیم هر گونه حقوق بشر است. آنها به سادگی انتخاب یک آدرس به زندگی می کنند.

بسیاری از افراد به ویژه کسانی که در سطح پایین مراقبت بسیار کاربردی و سادگی است مجبور به حمایت بیشتر محیط زندگی. حتی کسانی که رنج می برند جدی شناختی و کاهش نوسان در توانایی های خود و اغلب به صرف مقدار زیادی از وقت خود را زندگی می کنند فقط به عنوان شفاف که شما و I.

Dr Prateek Bandopadhayay

Dr Prateek Bandopadhayay

به عنوان COVID-19 نوردد و سالخورده مراقبت از مدافعان حقوق بشر و حرفه ای باید گام به جلو برای شکستن “ساکن” برچسب. در هر شرایطی ما باید بپرسید – چه کسی در کل جامعه صرف نظر از آدرس انتظار ؟ ما باید تقاضای کمتر برای مردم زندگی در مراقبت از سالمندان. گروه جامعه است که به شدت نامتناسب در معرض COVID-19 عفونت باید با تکیه خاص اقدامات انجام شده توسط رهبران به حفاظت از آنها.

بنابراین بیش از حد دولت فدرال وزیران باید قانون در حال حاضر به محافظت از آنها را به طور خاص فراتر از فقط گسترده تر جامعه انتقال استراتژی. اگر یک فرد در جامعه است که ناخوشی آنها انتخاب کنید تا به تلفن و دریافت مراقبت های پزشکی است. بنابراین بیش از حد فرد در زندگی مراقبت از سالمندان باید قادر به خود آغاز و دسترسی به مراقبت های پزشکی به موقع.

اگر یک فرد زندگی در یک خانه سهم و کسی در آن خانه سهم آزمون به عنوان COVID-19 مثبت است که فرد باید قادر به اعمال گزینه های در دسترس به حرکت می کند. بنابراین بیش از حد فرد زندگی در مراقبت از سالمندان باید گفت آنها هیچ صدا و هیچ چاره ای جز ماندن.

اگر شخصی در زندگی مشترک خانه و کسی که قرارداد COVID-19 که فرد قادر خواهد بود برای برقراری ارتباط با مردم در خارج از خانه. بنابراین بیش از حد باید تمام مراحل انجام شود تا اطمینان حاصل شود یک فرد در زندگی مراقبت از سالمندان همیشه باقی می ماند و در ارتباط با خانواده خود را.

اگر یک فرد بیمار می شود در جامعه آنها می توانید تماس بگیرید و آمبولانس و یا راه رفتن به هر بخش اورژانس. زندگی یک فرد در مراقبت از سالمندان باید قادر به انجام همان. آنها نه وثیقه آسیب برای یک چمن جنگ بین دولت فدرال و دولت بودجه. آنها داده نشده تا هر گونه حقوق به اورژانس مراقبت از زمانی که آنها وارد سالخورده مراقبت.

اگر یک فرد است که ارائه درمان برای COVID-19, وضعیت خود را به صورت جداگانه و به طور مداوم ارزیابی توسط متخصصان پزشکی و گزینه های درمان به طور کامل بحث شده است. همان مراقبت باید در دسترس برای فرد زندگی در مراقبت از سالمندان. آنها باید هدفمند با پیشبرد “برنامه ریزی مراقبت” استراتژی هر یک بیش از هر کس دیگری از سن خود. درمان خود نباید پریما یک فرض بود “بیهوده”.

درمان برای یک فرد با COVID-19 از جامعه انجام شده است در پشتیبانی از محیط زیست با بهترین استاندارد موجود ، بنابراین بیش از حد باید از افراد سالخورده مراقبت و درمان در بهترین محیط ممکن است و نه در موقت تنظیم با استاندارد پایین تر از مراقبت های, برای راحتی دیگران و نه برای مراقبت از خود.

اگر یک فرد نامزد بعدی از قوم و خویش تماس گرفته شود به طور منظم به روز رسانی در مورد وضعیت خود می رود که رخ دهد. بنابراین بیش از حد باید زندگی یک فرد در مراقبت از سالمندان انتظار می رود که خود را عضو خانواده است که در هر جنبه از مراقبت از خود. برای بیش از حد طولانی آدرس از زندگی مردم در مراقبت از سالمندان امکانات prejudicially مشخص خود را درمان.

من مصرانه از هر ساکن اعضای خانواده و مدافع به انجام همه چیز آنها می توانند به صورت جامع رد این ننگ. در هر تعامل است. آیا حل و فصل برای یک عام و سطح مراقبت. جامعه بزرگتر استاندارد است که قطب نمای خود را. قبول نمی کند که زندگی یک فرد در مراقبت از سالمندان به ارزش کمتر است.

ننگ عمیق است به طوری قبول نمی کند کمتر حتی از مردم به خوبی معنی. ساکنان سالخورده مراقبت به خاک سپرده شد و بدون صدا. آنها به ما نیاز به مبارزه با. ما نمی خواهد قبول کند که آنها را از تبعیض و فراموش شده است.

دفعه بعد شما در حال مواجهه با یک غیر قابل قبول سطح مراقبت یادآوری فرد مسئول. ساکن مراقبت از سالمندان متفاوت است به هر کس دیگری.

Dr Prateek Bandopadhayay یک دکتر و مراقبت از سالمندان حمایت کرامت خطر استرالیا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>