یک تغییر لرزه ای’ به عنوان جامعه پشت قوانین جدید به رفع آنلاین نفرت


استرالیا رسیده است “نقطه اوج” را در خود تحمل برای آنلاین سخنرانی نفرت با اکثریت زیادی از مردم خواستار قوانین جدید برای مقابله با این مشکل در حال رشد.

در سراسر کشور نماینده نظرسنجی از 3737 بزرگسالان یافت می شود هفت نفر از 10 پاسخ دهندگان به حمایت از قانون بیشتر برای جلوگیری از گسترش نفرت محتوای آنلاین.

بسیاری از افراد اذعان کرد قانون به تنهایی نمی تواند به اندازه کافی با نزدیک به هشت نفر از 10 بزرگسالان نیز فراخوانی برای شبکه های اجتماعی به انجام بیشتر برای مقابله با مشکل.

The eSafety Commissioner, Julie Inman Grant, says legislation would need to set a high bar for cyber-abuse.

این eSafety کمیسر جولی Inman گرانت می گوید قانون نیاز به مجموعه ای از نوار بالا به صورت سایبری-سوء استفاده.اعتبار:Alex Ellinghausen

این eSafety کمیسر جولی Inman گرانت که دستور تحقیقات گفت که او توسط پشتیبانی قوی برای عمل است.

تبلیغات

“ما تا به نقطه اوج رسیده societally,” Ms Inman اعطای گفت. “تکنولوژی در حال تبدیل شدن یکپارچه به زندگی روزمره ما … و مردم خسته از منفی آنها خسته از هدفمند متنفرم.”

تحقیقات نشان داده یکی در هفت بزرگسالان هدف قرار گرفته توسط آنلاین نفرت سخنرانی در 12 ماه اوت سال 2019. بیشتر از یک چهارم تا به حال شاهد آن اتفاق می افتد به شخص دیگری.

مردم شناسایی به عنوان LGBTQI و یا به عنوان بومی با تجربه آنلاین نفرت سخنرانی در بیش از دو برابر میانگین ملی است.

این نظرسنجی آنلاین در بر داشت سخنرانی نفرت بود به احتمال زیاد به رخ می دهد بین غریبه ها از طریق تاسیس سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Instagram و یا برنامه های روزمره مانند ایمیل.

نزدیک به دو نفر از سه نفر که تجربه آنلاین سوء استفاده را از هر گونه اقدام از جمله مسدود کردن تماس و یا گزارش آن. در عین حال بیش از نیمی گزارش تاثیر منفی مانند روانی یا استرس عاطفی, مشکلات رابطه و یا آسیب های اعتباری.

“وجود دارد به رسمیت شناختن است که آنلاین چوب و سنگ می تواند خود را شکستن استخوان و واقعی در سلامت روان, تاثیر بر مردم” Ms Inman اعطای گفت.

Ginger Gorman is an expert on cyber-hate and the author of Troll Hunting.

زنجبیل گورمن یک متخصص در cyber-نفرت و نویسنده ترول شکار.اعتبار:Dion Georgopoulos

زنجبیل گورمن cyber-نفرت کارشناس و نویسنده کتاب ترول شکارگفت: مردم آماده تر را به صورت آنلاین نفرت به طور جدی پس از حوادث مانند Christchurch, قتل عام.

“ما دیده ایم جنایات نفرت و تروریسم واقعا نزدیک به درنده trolling,” او گفت:. “آن ایجاد یک تغییر لرزه ای در راه است که نمایش این — آن را نه تنها مردم معنی آنلاین آن بسیار به وضوح در زندگی واقعی اثرات.”

این eSafety تحقیق پیدا کردم 23 درصد از استرالیایی ها معتقدند شما باید قادر به می گویند هر چیزی که دوست دارید آنلاین. این گروه عمدتا سفید, مرد به جنس مخالف و سن بین 30 و 40.

گورمن گفت: درنده ترین ترول ها بودند مردان جوان با supremacist گرایش بودند که “عمدا تلاش خود را در بالای زنجیره غذایی”.

در سال 2017, برای گورمن کتاب استرالیا برآورد موسسه ملی اقتصادی هزینه cyberhate در $3.7 میلیارد دلار کل بر اساس هزینه های سلامت و زمان کار.

وزیر فدرال ارتباطات سایبر-ایمنی و هنر Paul Fletcher است مشاوره بیش از آنلاین جدید ایمنی عمل می کنند.

دولت پیشنهاد جدید سایبری-سوء استفاده از طرح برای بزرگسالان مبتلا به آن خود را به پایین رژیم و مجازات مدنی و همچنین تقویت مجازات های کیفری برای موارد جدی. این eSafety کمیسر در حال حاضر دارای قدرت بیش از مواد کارگردانی در کودکان است.

“مردم کاملا به درستی انتظار دارند دولت برای در نظر گرفتن متنوع و پیچیده مسائل رانندگی خاص آنلاین رفتارهای” آقای فلچر گفت. “به همین دلیل ما در حال توسعه معقول و متناسب و عملی سیاست پاسخ.”

این eSafety تحقیقات راه اندازی شد به طور جداگانه و قبل از آقای فلچر خود را اعلام کرد قصد دارد در ماه دسامبر.

شرکت کنندگان در نظرسنجی تعریف “آنلاین نفرت” به عنوان چیزی منفی به شخص دیگری اما Ms Inman گرانت گفت: قانون نیاز بالاتر میاره.

“ما نمی خواهیم بیش از حد کم از یک آستانه,” او گفت:. “مردم به یک رشته خاص نیاز به توسعه کمی انعطاف پذیری است.”

Ms Inman گرانت گفت: رفع این مشکل نیز نیاز به شبکه های اجتماعی به اتخاذ یک رویکرد “ایمنی با طراحی” ساخت حمایت های هسته ای بخشی از محصول.

بیشترین بازدید فیلم ها در تکنولوژی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر