صادر شده در: Modified:

یک سوم نزدیک به 2000 ملوانان بودند که روی فرانسه ناو هواپیمابر و حمایت از صنایع دستی هنگامی که یک coronavirus شیوع رخ داده در دریا آزمایش مثبت برای ویروس, وزارت دفاع روز چهارشنبه گفت:.

تبلیغات

با دو سوم از نتایج آزمون در 668 ملوانان از Charles-de-Gaulle و اسکورت کشتی ها در آن نبرد گروه در حال تایید کرد که ویروس آن را گفت.

سی و یک بودند تحت درمان در بیمارستان و در بخش مراقبت های ویژه یک وزارتخانه در بیانیه ای گفت:.

هفته گذشته تصمیم بر آن شد برای آوردن Charles-de-Gaulle خانه 10 روز زود از استقرار در اقیانوس اطلس پس از برخی از اعضای خدمه نشان داد علائم کروناویروس.

حامل بود که هلیکوپتر و جت های جنگنده در هیئت مدیره همراه بود توسط دو ناوچه — یکی برای دفاع هوایی و ضد زیردریایی کشتی.

ملوانان از Charles-de-Gaulle یکی از ناوچه ها و خلبانان که بازگشت این هواپیما به پایگاه های مربوطه خود را همه در انزوا قرار داده شده برای 14 روز وزارت گفت.

وجود داشته است هیچ شیوع ویروس در دیگر شدند.

تا کنون 1,767 ملوانان از نبرد گروه آزمایش شده است برای ویروس اکثریت قریب به اتفاق از این هواپیما حامل خود گفت: بیانیه وزارت.

برخی از سی درصد از نتایج هنوز هم برجسته هستند به این معنی که بیش از نیمی از کسانی که تست شده اند تا کنون دوباره مثبت است.

Charles-de-Gaulle که می تواند حمل و نقل حدود 2000 نفر از ملوانان مستقر شده در این اطلس به عنوان بخشی از یک مانور ناتو پس از در نظر گرفتن بخشی در عملیات Chammal که به دنبال حاوی گروه دولت اسلامی در عراق و سوریه است.

عروق در نبرد گروه در حال ضد عفونی وزارت گفت.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de