یک سال پس از فروغ, Notre-Dame to hold جمعه خوب خدمات در میان ویروس مستند

صادر شده در: Modified:

یک جماعت نمازگزاران برگزار خواهد شد یک جمعه خوب خدمات در نوتردام, کلیسای جامع, در, پاریس, یک سال پس از آن توسط آتش ویران شد اما حضور محدود خواهد شد زیرا از یک مستند در طول شیوع کروناویروس.

تبلیغات

تنها هفت نفر را به حضور تلویزیونی و خدمات در روز جمعه هنگامی که مسیحیان به مناسبت مرگ عیسی مسیح است.

“تنها چند کشیش را به حضور توده های مردم است که ما را جشن می گیرند در طول هفته دفاع مقدس و مردم قادر خواهد بود به دنبال خدمات در رادیو یا تلویزیون” اسقف اعظم پاریس میشل Aupetit گفت: یک ویدیو کنفرانس خبری.

این سرویس شامل یک تاج گل نجات از آتش است که تهدید به نابود نوتردام یکی از معروف ترین در جهان نشانه.

وجود خواهد داشت هیچ عید پاک دوشنبه کروبی در این سال به دلیل از سراسر کشور مستند که محدودیت اندازه تجمعات عمومی.

در عید پاک یکشنبه هنگامی که مسیحیان جشن مسیح, قیامت Aupetit برگزار خواهد شد توده در Saint-Germain l’Auxerrois کلیسا در نزدیکی موزه لوور در قلب پاریس با حدود 20 نفر حضور می یابند.

در سال گذشته صدها نفر از جمع پاریسی برای عید پاک یکشنبه جرم در Saint-اوستاش کلیسا در مرکز پاریس و دعا برای سریع ترمیم Notre-Dame پس از آتش سوزی که پاره پاره از طریق آن روز قبل از آن در 15 آوریل.

آتش نابود قرون وسطایی کلیسای جامع را به سقف سرنگون منار و تقریبا پایین آورده اصلی برج ناقوس و بیرونی دیوار قبل از آتش نشانان در آورده و آن را تحت کنترل.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی قول داده است برای بازگرداندن Notre-Dame در پنج سال هر چند کارشناسان در توصیف این هدف به عنوان خام.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>