یک سال پس از برگشتن-کدبانو, آتش, مرمت معلق است میان Covid-19 مستند

صادر شده در: بروز رسانی:

در اولین سالگرد شنبه ویرانگر فروغ که پاره پاره از طریق نوتردام کلیسای جامع وجود ندارد سازندگان در سایت و دانشمندان درگیر در حال کار از خانه. فرانسه 24 به بررسی چگونگی coronavirus مؤثر است بازسازی 850 سال بنای تاریخی است.

تبلیغات

سایت ساخت و ساز شمعی پاریس کلیسای نوتردام کلیسای جامع می ایستد سکوت همه مرمت و قلوه سنگ-پاکسازی متوقف در آهنگ های خود را در اولین سالگرد فروغ.

قبل از فرانسه coronavirus مستند حدود 100 کارگران حاضر در سایت: مهندسین و معماران و باستان شناسان و دانشمندان است. اما از آنجا مارس 16 تنها یک تیم امنیتی از ورودی در حالی که یک هفته دیدار عمومی بدن نظارت بر مرمت تضمین می کند که همه چیز در نظم است.

روز قبل از سالگرد آتش, Jean-Louis Georgelin فرانسه عمومی و نظامی سابق رئیس ستاد منصوب شده توسط رئیس جمهور امانوئل پاکسازی برای نظارت بر مرمت تور محدود منطقه.

“ما خواهد شد راه اندازی مجدد کار به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم” گفت: فرانسه 24 اضافه کرد که coronavirus اقدامات حفاظت را باید ارزیابی “بسیار با دقت” برای حفاظت از کارکنان و کارشناسان از سراسر فرانسه که در حال کار بر روی بازسازی. “ما باید مطمئن شوید که آنها در حال محافظت و نه در معرض این ویروس سر در گم در راه است که می تواند تهدید می کند سلامت خود را در هر دو محل اسکان خود [در پاریس] و یا در سایت.”

اولین کارکنان برای بازگشت به کار خواهد بود کسانی که با از بین بردن نزدیک به 300 تن سوخته و شکسته داربست در کلیسای جامع گفت: Georgelin. در اصل در محل برای تعمیر بام آتش روشن داربست به 40000 قطعه از لت و پار فلزی است که تهدید به بی ثباتی Notre-Dame ساختار اگر آنها سقوط در هر یک از تضعیف دیوار. تنها پس از آنها زحمت حذف خواهد شد کلیسای جامع از خطر باشد اگر چه Georgelin گفت او خوشبین است.

“ما در حال حاضر ارزش یک سال از تجربه را به منظور جلب. ما گرفته اند اندازه گیری همه در اطراف کلیسای جامع و ما می توانید ببینید که آن را منتقل کرده است بیش از شما می خواهم انتظار برای یک گوتیک ساختار این اندازه” او گفت:, و اضافه کرد که او انتظار دارد داربست به پایین گرفته تا اواسط تابستان است.

در مورد خواسته بلند پروازانه پنج سال جدول زمانی تعیین شده توسط رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی برای بازگشایی Notre-Dame سال 2024 (سال فرانسه است که با توجه به میزبان بازی های المپیک تابستانی), Georgelin گفت: به سادگی: “ما باید به رول تا آستین ما و شروع به کار.”

Scientists analysing debris inside Notre-Dame Cathedral.
دانشمندان با تجزیه و تحلیل باقی مانده در داخل نوتردام کلیسای جامع. © Laboratoire de recherche des آثار nationaux

در ضمن بسیاری از دیگر متخصصان که در Notre-Dame ادامه خواهد داد کار از خانه. کارشناسان از بناهای تاریخی آزمایشگاه تحقیقاتی (Laboratoire de recherche des آثار historiques) شد و دسترسی به سایت تا اواسط ماه مارس استخراج و تجزیه و تحلیل جامع سنگ و چوب و شیشه و فلز به ارزیابی میزان آتش سوزی و صدمه به آب.

تیری زیمر معاون مدیر آزمایشگاه تحقیقاتی گفت: فرانسه 24 که کار در سایت آمده است را متوقف. “هر کس به خانه رفت با دیسک های سخت خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که در حال حاضر آنها در حال “نوشتن گزارش و تجزیه و تحلیل داده ها” برای استفاده از زمانی که coronavirus مستند برداشته شده است.

زیمر صدای خاص و نا امیدی در به تاخیر بیاندازد. “ما هنوز در روند مرتب سازی و پاکسازی” او گفت:. “ما قادر به گرفتن دو نمونه اولیه از خزانه نوتردام برای تست اما پس از آن ما تا به حال برای جلوگیری از این مستند به دلیل آن است که در حال حاضر غیر ممکن است برای دریافت به خزانه.”

به عنوان به زودی به عنوان آنها در سایت دانشمندان نیز انجام آزمون در دو کلیساهای کوچک به ارزیابی خسارت به پوشش (رنگ). کمک خواهد کرد که تعیین بهترین تکنیک ترمیم به استفاده از زمانی که واقعی تعمیر کار – به عنوان مخالف به تامین امنیت سایت, پاکسازی باقی مانده و اولیه تست – در نهایت می شود. که در حال حاضر انتظار می رود برای شروع در آغاز سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر