امیر خان ‘فارست گامپ’ بازسازی برای Viacom18 شیفت به ترکیه شلیک به تأخیر انداختن انتشار

تولید “Laal سینگ Chaddha,” بازیگران Aamir Khan (“Dangal”) و کارینا کاپور خان (“Angrezi متوسط”) است نقل مکان کرد به ترکیه, با توجه به ادامه coronavirus بحران در هند.

“Laal سینگ Chadha” است که یک مقام رسمی بازسازی پارامونت پیکچرز’ 1994 برنده اسکار “فارست گامپ” در حال تولید توسط Viacom18 استودیو و Aamir Khan Productions. آن اقتباس شده است توسط Atul Kulkarni از اریک راث فیلمنامه.

فیلم تیراندازی برنامه در پنجاب در شمال هند متوقف شد در ماه مارس با توجه به همه گیر. در نتیجه انتشار این فیلم در اصل برنامه ریزی شده برای کریسمس سال 2020 در حال حاضر تحت فشار قرار دادند به کریسمس 2021.

“ما هنوز هم نگه داشتن اس ام (sic) تاریخ نیست 2020 اما در 2021. #LaalSinghChaddha. جدید و تاریخ انتشار. @aamir_khan @Viacom18Studios تمام تمرکز بر اتمام فیلم در حال حاضر!,” توییتی Viacom18 Studios COO Ajit Andhare.

این بازسازی توسط کارگردانی Advait Chandan که اولین بازی از ویژگی های “راز ستاره” نیز بازیگران Aamir Khan, فروش $154 میلیون نفر در طول آن 2017-18 rollout از جمله $124 میلیون دلار در چین است.

خان-بازیگران 2016/17 انتشار “Dangal” بالاترین پرفروش فیلم هندی تمام وقت در سراسر جهان مجموعه ای از $310 میلیون دلار از جمله $196 میلیون نفر در چین است.

Viacom18 سرمایه گذاری مشترک از TV18, گروه رسانه های کنترل شده توسط میلیاردر Mukesh Ambani و رسانه های ایالات متحده کنگلومرا ViacomCBS.

در ماه ژوئن برخی از Aamir Khan داخلی کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19. آنها بلافاصله قرنطینه گرفته و به یک مرکز پزشکی. ستاره خود, همسر, Kiran Rao, که همچنین یک تولید کننده در “Laal سینگ Chaddha” و مادرش تمام آزمایش منفی است.

“Laal سینگ Chaddha” دوم مشخصات بالا بالیوود فیلم شیفت در خارج از کشور در طول این بیماری همه گیر. “Bellbottom,” با بازی آکشی کومار در حال تیر اندازی است که اسکاتلند.

هند 2.21 میلیون تایید موارد coronavirus با 44,500 مرگ و میر به طور مستقیم نسبت به آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>