Aam Aadmi Party (AAP) را مورد ضرب و شتم رقبا برای بازگشت به قدرت در دهلی نو گفت: تلویزیون خروج نظرسنجی پس از انتخابات در روز شنبه به مناسبت پایان یک acrimonious کمپین و با تنش بالا پس از سه حادثه تیراندازی در نزدیکی یا اعتراض سایت در چهار روز.

AAP را دریافت 50 کرسی از 70 کرسی مجمع, Bharatiya Janata Party (BJP) 19 و کنگره یک صندلی گفت: NDTV را ‘نظرسنجی نظرسنجی ها’ شامل نظرسنجی از دیگر کانال های تلویزیون.

میزان مشارکت کم بود از طریق روز اما برداشت به بیش از 55 درصد بعد نسبت به 67.12 درصد مشارکت مردم این شهرستان در انتخابات در سال 2015. آرا شمارش خواهد شد در فوریه 11, سه شنبه.

بی جی پی در مواجهه اول آن انتخابات آزمون در دهلی نو پس از تظاهرات در برابر جدید قانون تابعیت فوران نزدیک به دو ماه پیش که منجر به درگیری که در آن حداقل 25 نفر کشته شده اند در بخش هایی از کشور است. بی جی پی برنده بزرگتر اکثریت در Lok سبها انتخابات در مارس 2019 اما آن را از دست قدرت در ماهاراشترا و Jharkhand پس از آن.

بی جی پی مبارزات انتخاباتی در دهلی نو بر نخست وزیر نارندرا مودی درخواست شخصی و کار خود را در دولت به ویژه تغییراتی که باید در اعتراض به این پایه از قبیل لغو استقلال جامو و کشمیر و حکم دادگاه حمایت دولت پاکسازی راه را برای ساخت و ساز از یک رم معبد در ایودیا.

Aam Aadmi Party (AAP) رهبری این شهر وزیر, Arvind Kejriwal, بود, بی جی پی را رقیب اصلی در روز شنبه. AAP متمرکز کار خود را در طول پنج سال گذشته از جمله تثبیت دولتی مدارس و بهداشت و درمان در این شهرستان بیش از 16 میلیون نفر است.

کنگره با تکیه بر تاثیر مجموعه ای از مشخصات بالا نامزدها و میراث اواخر رهبر حزب شیلا Dikshit که اداره شهر به مدت 15 سال قبل از اینکه رای در سال 2013 است.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im