شیو سنا در روز چهارشنبه گفت: Aam Aadmi Party کمپین طراحی شده در اطراف این نسخهها کار انجام شده توسط آن برنده آن یک پیروزی در دهلی نو سنجی مونتاژ در حالی که بی جی پی “در polarisation تلاش” موفق به کلیک با رای دهندگان از سرمایه های ملی.

شیو سنا ستایش دهلی وزیر و AAP جمهور, Arvind Kejriwal, گفت که او به تنهایی در زمان “ارتش BJP رهبران” از جمله وزرای ارشد و رهبران مرکزی و با موفقیت به نمایش آثار انجام شده توسط دولت در زمینه های مانند آموزش و پرورش و بهداشت و درمان.

“این نادر است که انتخابات در هند به طور کلی رقابت در احساساتی مسائل” سرمقاله در سنا سخنگوی ‘Saamana’ گفت.

این Uddhav Thackeray رهبری حزب در زمان حفاری در سابق متحد BJP گفت: Aam Aadmi Party پیروزی نشان از شکست استکبار و نگرش “آنچه که ما می گویند که حکومت”.

از دست دادن دهلی سنجی مونتاژ و شیو سنا وزیر در این کشور سرمایه مالی بمبئی (Maharashtra) خواهد بود “عمیقا صدمه زدن به” اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه که می خواست برای تضمین حداقل یک پیروزی برای BJP پس از پله به عنوان ملی خود رئیس جمهور آن را گفت.

در روز سه شنبه Kejriwal رهبری Aam Aadmi Party به یک پیروزی شگفت انگیز و در عین حال دوباره در دهلی نو مونتاژ, نظر سنجی, برخورد یک بدن ضربه به رقیب اصلی بی جی پی و کاملا decimating کنگره در یک کاملا به تماشای نبرد در میان ضد کا تظاهرات.

تبریک Kejriwal, بر, برنده, شیو سنا گفت: “بی جی پی وارد دهلی مجمع نظرسنجی انتخاباتی با آن کل ارتش از نمایندگان مجلس MLAs و وزرای ارشد از کشورهای همسایه اما Kejriwal به تنهایی ساختگی آنها. آن است که شکست استکبار و نگرش ‘همهمه kare بنابراین kaayda’ (آنچه که ما می گویند که حکومت).”

بی جی پی تلاش برای ساخت آن نظرسنجی روایت در اطراف مسائل مانند تابعیت متمم قانون (CAA) “هندو – مسلمان” و برچسب شاهین باغ در اعتراض به تحریک مسلمانان به تنهایی اما رای دهندگان نمی افتد برای چنین “قطبی شدن” و رای به نفع Kejriwal آن گفت.

قانون و نظم در دهلی نو بودن در اتحادیه وزارت خانه نیز در واقع سود AAP آن را ادعا کرد.

“Kejriwal موفق سرزنش مودی-شاه فقیر وضعیت نظم و قانون در دهلی نو. در همان زمان او در زمان اعتبار برای تلاش های خود را در بهبود آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و خدمات حمل و نقل در دهلی نو” به سنا گفت.

بنابراین AAP را “جارو” (آن نظرسنجی نماد) جاروب دهلی انتخابات به طور کامل به آن اضافه شده است.

از دست دادن دهلی مجمع انتخابات پس از از دست رفته در BJP وزیر در بمبئی خواهد بود “عمیقا صدمه زدن به” آمیت شاه آن را گفت.

پس از کناره گیری از پست BJP جمهور, شاه می خواست برای تضمین حداقل یک پیروزی برای حزب خود است که از دست دادن در انتخابات مجامع امور خارجه پس از آن پیروزی بزرگ در Lok سبها سنجی مراتی روزانه گفت.

هر چند J P Nadda به تازگی منصوب BJP رئیس جمهور با این کمپین برای دهلی نو سنجی بود سازی توسط Amit Shah آن اشاره کرد.

“همه هفت Lok سبها کرسی در دهلی نو برنده شد توسط BJP سال گذشته در مجمع انتخابات وجود دارد آن مواجه قوی محلی جایگزین در قالب Arvind Kejriwal که به دنبال رای بر اساس آثار او” به سنا گفت.

آن گفت: BJP بود “اشتباه” چگونه برای مقابله با Kejriwal, اما AAP رهبر طراحی شده خود را در تمام مبارزات انتخاباتی در سراسر این آثار انجام شده توسط دولت در دهلی نو.

“این نادر است که انتخابات در هند به طور کلی رقابت در احساساتی مسائل” به سنا گفت.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im