عرص می توانید تعیین محل عرضه تحت GST رژیم: کرالا HC

کرالا دادگاه عالی هموار کرده است راه را برای قدرت برای پیشبرد احکام (AARs) برای تصمیم گیری محل عرضه تحت کالا و خدمات مالیات (GST) رژیم است.

این مهم است حل و فصل یک مسئله حقوقی در GST پس از عرص نشده است رفتن به این موضوع گفت این است که فراتر از صلاحیت این دادگاه ها.

محل عرضه قوانین عناصر کلیدی به ویژه برای خدمات تحت GST رژیم به این مالیاتی است که مقصد بر اساس. قوانین تعریف که آیا معامله محسوب می شود که درون دولت و یا بین دولت و یا صادرات و بر این اساس مالیات دولت GST مرکزی GST و یکپارچه GST و همچنین معافیت از مالیات تعیین خواهد شد.

Niraj Bagri شریک Dhruva مشاوران گفت: یک واحد عرضه فن آوری اطلاعات-فعال خدمات به پدر و مادر خود واقع در ایالات متحده است. این شرکت رفت و به کرالا-بر اساس عار بدانند که آیا آن را می تواند به نفع از صادرات خدمات و معاف از GST.

اما عار گفت: آن را نمی تواند به محل عرضه مقررات که یکی از عوامل کلیدی برای دانستن اینکه آیا صادرات خدمات اتفاق افتاده است. اگر محل تامین مفاد اتفاق می افتد در خارج از هند و سپس آن را می تواند درمان شود به عنوان صادرات خدمات است.

دیگر شرایط برای خدمات به درمان به عنوان صادرات در حال عرضه ارائه دهنده باید در هند گیرنده باید در خارج پرداخت و باید در ارز خارجی ،

این شرکت سپس با انتقال به کرالا بالا دادگاه گفت که این بخش 97 از CGST عمل می پردازد که با عار است به اندازه کافی گسترده برای سازمان تعیین محل عرضه است که عامل اصلی به منظور بررسی بدهی مالیاتی در صادرات خدمات است. آن را واگردانی مورد به عار.

“در این مورد دادگاه حل و فصل یکی از مسائل کلیدی در نگهداری از پیشبرد احکام جایی که این سوال درگیر تعیین محل تامین” گفت: Bagri.


لیبرال خواندن ارائه همچنین بدان معنی است که هر گونه سوال است که شامل تعیین بدهی مالیاتی گرفته می شود قبل از پیش مقامات حاکم ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>