عباس انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن ‘پنیر سوئیسی’ طرح فلسطین در سازمان ملل متحد سخنرانی

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس روز سه شنبه به شورای امنیت سازمان ملل متحد که جهان باید رد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میانه طرح گفت که محدود کردن حاکمیت فلسطینی در “پنیر سوئیسی” معامله.

تبلیغات

Brandishing یک نقشه بزرگ از اسرائیل و فلسطین به عنوان گذاشته مغلوب ساختن پیشی جستن را مدتها در انتظار 28 ژانویه اعلام عباس آن را به نام “پنیر سوئیسی” شد که حد فلسطینی حاکمیت.

“این خلاصه ای از پروژه ای بود که به ما معرفی شده اند. این است که دولت آنها را به ما بدهد. آن را مانند یک پنیر سوئیسی ، چه کسی در میان شما شرایط مشابه دولت پرسید:” عباس.

فلسطینی ها به دنبال تجمع حمایت بین المللی در برابر این طرح که تهمت پرده برداری کنار بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل است که پس از حرکت رو به جلو در برنامه به ضمیمه قطعات گسترده غرب بانک.

خطاب به اعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد در نیویورک گفت او صحبت “به نمایندگی از 13 میلیون فلسطینی برای صلح عادلانه”.

معامله را نه صلح و ثبات در منطقه گفت: عباس. “من می خواهم برای گفتن به آقای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که طرح خود را نمی تواند رسیدن به صلح و امنیت به عنوان آن را لغو مشروعیت بین المللی. آن را لغو تمام حقوق فلسطینی ها. این دیدار با آرمان از راه حل دو دولت” او گفت:.

“اگر شما تحمیل صلح آن را نمی خواهد آخرین آن گذشته نمی,” او گفت: “پرسیدن: “آنچه به شما حق می دهد به ضمیمه این سرزمین?”

عباس گفت که صلح با اسرائیل باقی مانده است “دست یافتنی” و گفت: “من آمده اند برای ساخت یک همکاری است.”

“این معامله است نه یک همکاری بین المللی. این پیشنهاد که از یک دولت پشتیبانی شده توسط دولت دیگر به تحمیل شود.”

سازمان ملل متحد سخنرانی اما هیچ رای

این سخنرانی یک روز پس از فلسطینی ها رها شده برنامه های خود را برای شورای امنیت سازمان ملل متحد رای زیر فشار تهمت و منتقدان دولت در طرح صلح.

معرفی شده توسط اندونزی و تونس به وضوح در معرض خطر داشتن نه از 15 رای خود را به نفع حداقل مورد نیاز برای تصویب ارائه شده است وجود دارد هیچ حق وتو توسط یک عضو دائمی است.

در حالی که جزئیات از فشار دیپلماتیک شده اند رسما منتشر شد, جان لیندون اتحاد برای صلح خاورمیانه به ذکر است که رای گیری طرح کنار گذاشته شد به دو دلیل. “اولین مرتبط با یک تماس برای یک کنفرانس بین المللی برای بحث در مورد اسرائیل و فلسطین مسئله بر شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه به جای جزئیات تهمت ابتکار به عنوان به خوبی به عنوان من فکر می کنم بی سابقه تماس برای فصل 7 منشور سازمان ملل به اجرا گذاشته شود که تماس در سازمان ملل متحد به نحوی سعی و پیاده سازی های قبلی شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه در اسرائیل و فلسطین” توضیح داد لیندن در مصاحبه با فرانس 24.

فشار بخش بین المللی در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن طرح

رهبران فلسطینی می برد حمایت اتحادیه عرب سازمان همکاری اسلامی و اخیرا اتحادیه آفریقا که باید همه را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن طرح است.

اما فردی کشورهای موقعیت های پیچیده تر هستند. در میان فشار برای سازمان ملل متحد قطعنامه تونس ناگهان خود کناره ملل, بالا بردن حدس و گمان است که در جهان عرب وزارت امور خارجه آمده بود تحت فشار واشنگتن است.

جارد کوشنر تهمت پسر در قانون و مشاور است که رهبری خود را در خاورمیانه, فشار, هفته گذشته, وجود دارد گفت: “یک تن از ترک” در مخالفت با این طرح است.

وی با اشاره به اختلافات در اتحادیه اروپا به ویژه از یک تعداد انگشت شماری از کشورها مانند مجارستان به رهبری جناح راست پوپولیستی ویکتور اوربان.

از چهار نفر از اعضای اتحادیه اروپا است که برگزاری کرسی در شورای امنیت دو نفر از آنها – آلمان و استونی – نگاه آماده به پرهیز از رای نخوری ما طرح دیپلمات گفت.

دو تن از اعضای دیگر در فرانسه و بلژیک. پنجمین عضو اتحادیه اروپا بود که در شورای امنیت بریتانیا چپ بلوک در پایان ماه گذشته.

اتحادیه اروپا با صدور بیانیه ای در هفته گذشته تکرار آن برای حمایت از یک راه حل دو کشور بر اساس خطوط سال 1967. فلسطینی ها می خواهند برای ایجاد یک دولت در شرق اورشلیم و کرانه باختری و نوار غزه و سرزمین اسرائیل را به تصرف در جنگ با کشورهای عربی نیم قرن پیش است.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell گفت: ما ابتکار عمل “حرکت از این توافق بین المللی پارامترهای”.

اسرائیل و آمریکا شده اند خوش برنده شدن حداقل خاموش حمایت از کشورهای عربی به طور سنتی حمایت از فلسطینی ها با خلیج متحده با اسرائیل در خصومت به ایران.

سفرای, بحرین, عمان, امارات متحده عربی با حضور مغلوب ساختن پیشی جستن رونمایی از این طرح در کنار بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل که بعد از آن برگزار می شود دستیابی به موفقیت نشست با سودان بالا به طور کلی.

نتانیاهو را مورد ستایش قرار داد شده مغلوب ساختن پیشی جستن طرح که بر اساس آن اسرائیل را حفظ حاکمیت تا به اردن در مرز حتی در صورت وجود یک دولت فلسطینی.

‘مغلوب ساختن پیشی جستن بخشی از مشکل بگو معترض فلسطینی

در همین حال هزاران نفر از فلسطینی های بسیج روز سه شنبه در کرانه رد مغلوب ساختن پیشی جستن خاورمیانه ابتکار و برای ابراز حمایت خود از کادر رهبری فلسطینی پیشنهاد برای برنده شدن در سازمان ملل در مخالفت با این طرح است.

معترضان بسته بندی شده Al-منارا مربع در رام الله کرانه مقر حکومت خودگردان فلسطینی ، آنها دست تکان داد پرچم فلسطین برگزار شد و آگهی محکوم کردن این طرح است.

انگلیسی-زبان بنر بخوانید “مغلوب ساختن پیشی جستن بخشی از مشکل و نه راه حل” در حالی که دیگری را محکوم کرد “دزدی قرن”. عرب مقامات و رسانه اشاره به طرح sarcastically به عنوان “معامله قرن”.

“همه مردم فلسطین و همه جناح های ملی و اسلامی در حال ایستاده در پشت رئیس جمهور محمود عباس” نخست وزیر محمد Shtayyeh به جمعیت گفت.

“همه خیابان های پر,” او گفت:. “این فلسطینی پاسخ.”

(FRANCE 24 با AP, AFP و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر