ABC شناخته شده برای درام است که به سرعت قرار دادن سنگین تر تمرکز بر روی اخبار

ABC, بهترین و شناخته شده برای صابون برنامه هایی مانند “گری آناتومی” و “ایستگاه 19” است در روزهای اخیر بیشتر شده است با تمرکز بر درام از زندگی واقعی است.

در چند روز گذشته والت دیزنی متعلق به پخش از شبکه تحت فشار قرار دادند تا بازگشت خود را گل سرسبد اواخر شب در برنامه “زنده جیمی کیمل” (در حال حاضر در تکرار به دلیل خاموش کردن در تولید) به اتاق را برای “Nightline,” محترم newsmagazine است که برگزار می شود 11:30 p. m. اسلات برای چند دهه. آن را به حالت تعلیق در تولید یک روز نشان می دهد بحث شرکت تعدیل محبوب Michael Strahan به نفع یک 1p.m. سخت-اخبار به روز رسانی. و آن را قبل از empted وبگاه کرایه یک بار به نفع یک pop-up پخش newsmagazine “20/20” متمرکز بر موضوعات در دست است.

بسیاری از شبکه های تلویزیونی باید recalibrated برنامه نویسی به جای علاقه شدید در این بیماری همه گیر کوروناویروس. برای پخش شبکه های که در خدمت وسیعترین ایالات متحده مخاطبان ممکن است این تاکتیک می تواند دشوار است برای قرار دادن به عمل است. بینندگان اتصال به این رسانه ها برای سرگرمی عمومی همراه با helpings ورزش و اخبار.

“ما به سرعت آمد به تصمیم گیری است که اساسا ما را متوقف اخبار بخش را از انجام هر کاری که نیست مربوط به اخبار و یا پوشش از coronavirus در همه جنبه های آن می گوید: “جیمز Goldston رئیس ABC News در یک مصاحبه. “هنگامی که ما ساخته شده است که تصمیم هر چیز دیگری دنبال کرد.” بحث رفت و در فراتر از اخبار بدست آورد او می گوید و به رشد عبارتند از: پیتر رایس رئیس Walt Disney Television; دانا والدن رئیس Disney Television Studios و ABC سرگرمی; karey به Burke رئیس ABC سرگرمی; و حتی در اواخر شب میزبان جیمی کیمل.

دیزنی کاهش یافته به هر یک از این مدیران یا کیمل نظر در دسترس نیست.

در حالی که شبکه های پخش در خطر از دست دادن برخی از بینندگان در جستجوی آرامش بیشتر محتوای آنها نیز آگاه است که آنها در حال رقابت برای جلب توجه با کابل-رسانه های خبری که در آن بینندگان شروع به افزایش می یابد. در نظر بگیرید که به طور متوسط برای مخاطبان پربیننده ترین مجریان در کابل اخبار – فاکس نیوز’ Sean Hannity, MSNBC را Rachel Maddow و سی ان ان Chris Cuomo – افزایش حدود 25 درصد به حدود 10.8 میلیون در پنج شنبه 19 مارس در مقایسه با بیش از 8.6 میلیون دو هفته قبل در روز پنج شنبه 5 مارس.

“ما در حال حاضر شاهد شواهد اولیه که اخبار می تواند بیشترین سهم استفاده کننده در طول COVID-19 تحولات و عدم ورزش می گوید:” جان Hodulik رسانه-صنعت تحلیلگر UBS در تحقیقات اخیر توجه داشته باشید, ساخت اشاره به های اخیر تعلیق از NBA و NHL فصل و همچنین تاخیر در MLB را روز افتتاحیه. “این بخش در حال حاضر با بهره گیری از چرخه سیاسی اما سهم سود را افزایش داده اند در هفته های اخیر با کابل news.”

دیگر رسانههای شروع به اختصاص زمان بیشتر به این بیماری همه گیر. ان بی سی نیوز روز پنج شنبه قبل از empted ساعات پر بیننده با یک گزارش ویژه رهبری Lester هولت و ان بی سی اختصاص داده شده بیش از 90 دقیقه بعد از ظهر شنبه به یک گزارش ویژه به رهبری الکس Witt.

اولین نشانه های ABC استراتژی بریدن دو هفته پیش هنگامی که ABC اخبار تبدیل یک جمعه شب پخش “20/20” در تاریخ 6 مارس به یک گزارش ویژه در این بیماری همه گیر. بعدی واحد اعلام کرد “Nightline” است که از روز اصلی لنگر تد Koppel نقل مکان کرد برای مقابله با مباحث مختلف هر شب را نشان می دهد اصلی تک-موضوع فرض – همه coronavirus پوشش. در روز شبکه تصمیم به بازگرداندن “Nightline” به طور موقت به زودتر جای شب بسر بردن آن را نگه داشته بود تا سال 2005. روز شنبه, ABC معلق تولید “Strahan, سارا و Keke” که اوایل بعد از ظهر نشان می دهد بحث گسترش “صبح بخیر آمریکا” در حمایت از یک ساعته اخبار برنامه لنگر توسط امی Robach. این تیم که تولید ABC اخبار زنده جریان خدمات نیز تولید Robach ساعت.

این “Nightline” مانور گفتن است. در سال 2013 این شبکه تحت فشار قرار دادند و آن را به هوا پس از نیمه شب با بالا دیزنی مدیران باور کیمل را نشان می دهد را در تبلیغ بیشتر درآمد اگر آن پخش شد و پس از اواخر اخبار محلی. تصمیم مالی صدا اما تضعیف روحیه کارکنان در, اخبار بخش است که کمتر به طور کلی دارایی نسبت به رقبای بزرگتر مانند at&T در سی ان ان یا Comcast را NBCUniversal.

اما بیشتر از یک نور افکن به “Nightline” در حال حاضر “طبیعی بود چیزی که اتفاق می افتد در این شرایط فوق العاده” می گوید Goldston. “این حس برای همه از جمله جیمی کیمل است که در حمایت از این ایده است.”

ABC News مقابله با این پوشش حتی به عنوان گسترش coronavirus است ديگر آن عملیات عادی. اخبار بخش فاش کرد که سه تن از کارکنان آن را آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله خبرنگار Kaylee Hartung و همچنین به عنوان یک کارمند مرتبط با آن در لس آنجلس اداره و که پوشش شیوع در واشنگتن است. Goldston می گوید او تخمین می زند تنها یکی از ده ABC News کارکنان که به طور معمول برای این کار وجود دارد. بقیه در حال کار از مکان های از راه دور.

ABC است که “به احتمال زیاد” به نظر دیگر قبل از emptions مانند “20/20” نشان می دهد که اجرایی می گوید اما هیچ کس در حال حاضر تجسم که برنامه نویسی سوئیچ دائمی خواهد بود. البته., “Nightline” متولد شد و از ABC تصمیم برای به روز رسانی بینندگان در ایران و بحران گروگانگیری در اواخر شب و آن را خارج از قلمرو امکان است که بینندگان چفت در را به یک مفهوم است که به برخی از آنها را به راحتی در یک لحظه از بحران است.

در حال حاضر می گوید Goldston “من فکر نمی کنم که ما پیش بینی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>