ABC دستور Multi-Cam کمدی خلبان ‘بچه های مهم در حال حاضر’ از ‘جوی خالق

ABC است که در ادامه تلاش های خود برای انتخاب کنید تا بیشتر خلبانان در خارج از سنتی خلبان نجومی پنجره با یک سفارش برای multi-cam کمدی “بچه های مهم در حال حاضر است.”

نوشته شده و اجرایی تولید شده توسط Shana Goldberg-Meehan سری زیر یک سردستهزنان خواننده اپرا با هیچ صبر برای پدر و مادر کار که تصویب یک کودک و یک تغییر از قلب, استفراغ کردن, مادر-از-سه دستیار به عنوان یک مربی بعید و پایان بخشیدن به دفتر پویایی است.

کریستین Gernon متصل است به هدایت خلبان. CBS Television Studios و 20th Century Fox Television تولید خواهد شد.

Goldberg-Meehan قبلا ایجاد NBC طنزهای “جوی” این Matt LeBlanc-led spinoff از “دوستان”. Goldberg-Meehan نیز مشغول به کار در “دوستان” به عنوان یک نویسنده و در نهایت تهیه کننده اجرایی. او همچنین ایجاد ABC کمدی “بهتر است با شما.” او دیگر اعتبارات شامل “Mad About You” “لال” و “Hot in Cleveland.”

ABC قبلا به خارج از چرخه خلبان انتخاب کنید تا که این شبکه دوبله دوم “چرخه” به درام پزشکی “تریاژ.” که پروژه را تحسین کرد از “Criminal Minds” showrunner اریکا Messer و خواهد بود به کارگردانی Jon M. Chu.

ABC مدیران شده اند صحبت بیشتر در مورد تمایل خود را به گسترش خود دوم چرخه انتخاب یو پی اس هر دو در اخیر تلویزیون انجمن منتقدان زمستان تور مطبوعاتی در ماه ژانویه و در مصاحبه ای با تنوع در ماه فوریه است.

“من فکر می کنم عبارت “خارج از چرخه’ به بسیاری از افراد خلاق جامعه در طول تاریخ احساس ثانویه پس از آن فقط می شود یک بخش عادی خلبان فصل است که طول می کشد بسیاری دیگر گفت:” Simran Sethi اجرایی معاونت توسعه و محتوای استراتژی ABC سرگرمی. “بنابراین ما خواستار آن دوم چرخه’ چون ما با توجه به چیزهایی که در دو بسیار متمایز جدول زمانی — یکی بودن سنتی چرخه که اتفاق می افتد در حال حاضر و … در چرخه دوم ما در حال برگزاری برخی از دوره ما به ساقه در آن پنجره دوم.”

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>