در مورد 120,000 صنعت سرگرمی خدمه شغل از دست رفته به علت Coronavirus

حدود 120,000 زیر خط صنعت سرگرمی شغل از دست رفته است و با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این تعداد نشان دهنده حدود 80 درصد از 150.000 عضو اتحاد بین المللی تئاتر مرحله کارکنان با توجه به رهبران بین المللی فیلم برداری از معادن ، رهبران ICG که حدود 9000 عضو و عمل به عنوان IATSE محلی 600, ساخته, افشای یک پیام به کاربران به عنوان بخشی از آن تازه ترین خبرنامه هفتگی.

“در زمانی که شما به پایان رسید خواندن این هفته شرایط ما خودمان را پیدا کنید در خواهد شد که در حال حاضر در حال تغییر” در این پیام گفت. “ما در حال نوشتن به شما بگویم آنچه که ما در این لحظه می دانم و آنچه که ما در حال کار بر روی در های محلی خود را به عنوان صنعت ما می پیوندد جهان در تعطیل و کارگران و خانواده های آنها بدانم در مورد آینده خود را. این IATSE گزارش می دهد که این بیماری همه گیر خاموش است منجر به از دست دادن 120,000 مشاغل برگزار شده توسط آن 150,000 اعضای. این مهم است که ما صنعت را شامل می شود در انتظار فدرال امداد بسته است.”

پیام به امضا رسید ICG ملی رئیس جمهور جان Lindley, ملی, مدیر اجرایی, Rebecca راین و 10 سایر افسران و مدیران. آن را به رنگ تلخ چشم انداز برای آینده است.

“اگر چه برخی از اعضای ما در حال پرداخت تا دو هفته پس از خود را نشان می دهد تعطیل بر اساس واقعیت از مراقبت های بهداشتی بحران ما در حال حاضر آن را بسیار بعید است که تولیدات خواهد شد و پس از یک دوره کوتاه از زمان” پیام گفت. “این مشکل به احتمال زیاد برای ادامه سال و نه ماه و نگرانی های ما در مورد سلامت, فواید و ثبات اقتصادی در حال به اشتراک گذاشته شده توسط کل عضویت. سلامت و ایمنی و رفاه خود و خانواده اهمیت برای ما است.”

“شما بسیاری از سوالات در مورد خود را به نفع ساعت و توانایی برنامه های هر دو فعال و بازنشسته به تحمل یک دوره کاهش سهم و نامشخص سرمایه گذاری محیط زیست است. این مهم است که توجه داشته باشید که هر دو برنامه در حال حاضر ماه از ذخایر و نه تهدید در این لحظه است.”

رهبران گفت: گام بعدی خواهد بود برای کار و مدیریت امنای Motion Picture بهداشت و درمان صنعت برنامه ای برای ملاقات و به دنبال روش ها برای کمک به شرکت کنندگان طرح.

“برای اطمینان از ایمنی کارکنان و خانواده های آنان تمام دفاتر منطقه ای بسته شده اند و یا با حداقل کارکنان” رهبران گفت. “انتقال ما کل سازمان به کار از راه دور پیچیده است و برخی از زمان را به کار کردن اما کارکنان است که در آن تمام وقت. هر عمل گرفته شده در خدمت هدف کاهش انتقال حفاظت از سیستم مراقبت های بهداشتی از سقوط و پزشکی حرفه ای و محققان در آن زمان آنها نیاز به شناسایی و اجرای اقداماتی که باعث کاهش خرابی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>