‘کاملا خونین خشمگین’: یک معاند بریتانیا برگ اتحادیه اروپا

شکاف بین باقی می ماند و ترک اردوگاه های تحت سلطه اتحاد ملی گفتمان و آنها نشان دادند که هیچ نشانه ای از با هم آمدن در هنگام Brexiteers گرفت و با شادی در میدان پارلمان لندن اواخر جمعه به عنوان بریتانیا چپ اتحادیه اروپا در حالی که طرفدار اروپایی ابراز ترس خود را در همان مربع یک شب پیش از آن.

تبلیغات

در یک تظاهرات در سایه پارلمان در لندن باستان, قلب, دقیقه قبل از بریتانیا چپ اتحادیه اروپا, Nigel Farage اعلام کرد که مبارزه با تروریسم در اروپا است “بزرگترین لحظه در تاریخ مدرن ما ملت بزرگ”. به عنوان آنها ظهور شامپاین با چوب پنبه بستن و دست تکان دادند, اتحادیه, پرچم, وجود دارد به نظر می رسید و شکی نیست که جمعیت توافق با Brexit رهبر حزب که تلخ مخالفت با اتحادیه اروپا به عنوان رئیس شورشیان حزب استقلال بریتانیا بود و یک عامل کلیدی در spooking سپس نخست وزیر دیوید کامرون به برگزاری همه پرسی.

“من آمده ام تا 12000 مایل به این کار” گفت: Jo هلمز در اصل از منچستر که پرواز بیش از خانه خود را در نیوزیلند برای حضور در Brexit جشن. “دو کلمه: حاکمیت و دموکراسی است. امروز احساس می کند مانند ما هر دو از این چیزها است.”

‘این همه فساد’

پوشیدن یک کلاه بیس بال, اندرز “بازگرداندن آزادی بیان” و brandishing مینیاتوری پرچم اتحادیه یکی دیگر از نرم افزار-مبارزه با تروریسم در اروپا نشان دهنده رفت و بیشتر محکوم اتحادیه اروپا که به نمایندگی از “آغاز توتالیتاریسم”. با اشاره به پارلمان مایکل مک فادن گفت: “جایی که بیش از وجود دارد به عنوان فاسد که هر چیزی در حال حاضر, و من فکر می کنم این همه از 47 سال بوده ایم در اتحادیه اروپا – این همه فساد و نادرستی; این چیزی است که ما می خواهیم از.”

این تصور که اتحادیه اروپا غیر دموکراتیک نیز یک عامل در ایجاد انگیزه دیوید و کریستینا Whittington برای آمدن به میدان پارلمان به جشن Brexit. این زن و شوهر از اسکس رای گیری باقی می ماند, در سال 2016 اما پس از تغییر ذهن خود را.

“من رای دادند باقی می ماند چرا که من احساس می کردم که دنیا ناپایدار و نبود زمان مناسب برای ترک اتحادیه اروپا گفت:” دیوید. او تغییر ذهن خود را “به دلیل خشم و خشم از مردم که رای باقی می ماند و نمی تواند قبول نتیجه”. سپس موضع خود را تغییر و حتی بیشتر زمانی که او “آغاز شده به دنبال آن و متوجه شدم که چگونه ضد دموکراتیک اتحادیه اروپا است”.

کریستینا آن را یک فرآیند مشابه: “یک بار دیدم که چگونه مجلس رفتار و چگونه دموکراسی ما بود که فرسایش شدم کاملا خونین و خشمگین.”

بلز های لندن در اصل از لهستان ابراز و حتی بیشتر مخالف نظر اتحادیه اروپا در میدان پارلمان تجمع: “اتحادیه اروپا پروژه در حال رفتن در جهت اشتباه – جهت یک فدراسیون در نظر گرفتن قدرت است که فردی ملل باید تلاش برای ایجاد چیزی شبیه به اتحاد جماهیر شوروی” او گفت:.

‘ملی هیستری’

شب گذشته در میدان پارلمان این Europhiles’ به نوبه خود به “کاملا خونین و خشمگین”. قبل از بستن کمربند که نوای شورش “ما نمیخوایم آن را” باربارا Garfi گفت که او “ویران” که Brexit است که در نهایت اتفاق می افتد. او و همسرش Salvatore سفر پنج ساعت از خانه خود در ولز آمده و اعتراض.

دوباره اتحادیه اروپا است “شاید نه یک موضوع برای نسل من اما شاید برای نسل دیگری اگر چه ما را برای مبارزه با آن”, باربارا گفت. “Brexit است که فقط یک نوع از ملی هیستری که رخ داده است” سالواتوره اضافه شده است. “امیدوارم آن بگذرد.”

کتی Treverton شده است اعتراض Brexit در لندن پس از پس از سال 2016 نتیجه همه پرسی و ابراز مشابه ترس در مورد بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا. “من احساس می کنم غمگین; من احساس می کنم نا امید در کشور است که من احساس نمی من می دانم که نمی,” او گفت:. “من کمی دل شکسته واقعا.”

“من احساس می کنم مانند افرادی که رای دادند برای مبارزه با تروریسم در اروپا رای دادند و در برابر من به عنوان به خوبی و آنچه که من نماینده” اضافه شده دوست هازل که تقسیم وقت خود را بین انگلستان و اسپانیا است.

‘یک ماده از غرور’

در بعد از ظهر جمعه در “لندن باز است” رویداد در تالار شهر – که در آن دولت منطقه ای ارائه رایگان مشاوره حقوقی و حمایت عاطفی برای شهروندان اتحادیه اروپا زندگی در پایتخت بریتانیا – Lothar از آلمان ابراز احساسات مشابه. “من ناراحت; من آرزو می کنم من را ندارد [Brexit] شخصا اما من انجام دهد.”

“من اینجا زندگی می کردند برای سیزده سال و من هرگز تا به حال یک روز از بیکاری; من به دکتر شاید چهار بار — من احساس می کنم مثل من همیشه کمک به سیستم” او توضیح داد. “در یک جهان که در آن وجود دارد بیشتر و بیشتر درگیری این فقط غم انگیز است که بهترین و بزرگترین پروژه صلح (اتحادیه اروپا) شکست خورده در پایان” Lothar گفت.

ریکاردو, ایتالیایی حضور در “لندن باز است” که در لندن زندگی می کردند برای نزدیک به پنج سال گفت: مبارزه با تروریسم در اروپا نشان دهنده بودن “در برابر اروپا پروژه خود را”.

“این یک ایده است که در آن مردم از کشورهای مختلف در زمینه های مختلف گرد هم آیند های ارزش های خود را با وجود تفاوت های خود را – و این فقط یک رد از همه است.”

“برای من آن را بیشتر به غم و اندوه” بیش از بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا گفت: Laura فرناندز بود که خارج از شهر سالن با او دوست آلبا Padules; آنها به تازگی به لندن نقل مکان کرد از اسپانیا. اتحادیه اروپا “پروژه وحدت” فرناندز ادامه داد. “آن نقص اما می گویند که” ما قصد داریم با هم کار می کنند,’ نوع غم انگیز است.”

“من فکر می کنم آن را احمقانه, اما آن را به آنها را – اگر آنها می خواهند به ترک و سپس OK” گفت: Padules. “این فقط به [بریتانیا] به تصمیم می گیرید که چگونه به خوبی آنها را می خواهید به ترک.”

با توجه به brinkmanship از هر دو طرف است که مشخص بریتانیا طلاق از اتحادیه اروپا Padules ادامه داد: “من فکر می کنم آن را یک ماده از غرور. در برخی از نقطه آنها را به درک که در آن معنا ندارد اگر آنها نمی, کنار گذاشتن غرور خود را به واقع رسیدن به یک مناسب و معقول و عملی توافقنامه است.”

Laura Fernandez and Alba Padules have recently moved to London from Spain. The EU is “a project of unity”, Fernandez said.
لورا فرناندز و آلبا Padules به تازگی به لندن نقل مکان کرد از اسپانیا. اتحادیه اروپا “پروژه وحدت” فرناندز گفت. © تام Wheeldon/FRANCE 24

یک بار هماهنگ تلاش

با تنش مداوم بین لندن و بسیاری از پایتخت های اروپایی است که مشخص بریتانیا طلاق از اتحادیه اروپا پایان بریتانیا با مشارکت در پروژه اروپایی در تضاد با آرامش شروع آن.

در ژانویه سال 1971 مجلس عوام پذیرفته انگلستان پیشنهاد عضویت در آنچه شد و سپس به عنوان شناخته شده جامعه اقتصادی اروپا برای آرام عمومی تایید – پس از تأیید توسط 75 درصد رای به باقی ماندن در اتحادیه اروپا در سال 1975. اگر چه صنعتی نزاع نا امید سیاست داخلی این کشور تا به حال کمی شک و تردید در مورد آینده خود در اروپا است.

نخست وزیر این روز بود که ادوارد هیث آخرین سرسخت Europhile به رهبری حزب محافظه کار. در جوانی خود او شاهد نورنبرگ تجمع در آلمان قبل از او مبارزه در جنگ جهانی دوم است. برای سلامت این تجربیات الهام گرفته از یک حسرت برای اروپا به گرد هم می آیند در صلح. پس از فرآیندی است که انتخابات پارلمانی در سال 1971 او ابراز احساسات خود را با نشستن در خود هارپسیکورد و بازی J. S. Bach اول مقدمه چاه-Tempered Clavier به خانواده و دوستان نزدیک است.

“در آن بود گفت: چیزی در مورد چگونه او در مورد احساس بودن در اروپا” سر رابرت آرمسترانگ ترین کشور, ارشد عمران بنده در آن زمان بازگو در رادیو بی بی سی. “این یک حرکت بسیار لحظه – من هنوز هم نقل مکان کرد به فکر کردن در مورد آن گفت:” او با صدای لرزان با احساسات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر