راگبی استرالیا, رئیس Raelene قلعه را رد کرده است پیشنهاد های دریافتی قهرمانی مربی دیو رنی می تواند کویر استرالیا بیش رهبری قطعیت plaguing بازی.

قلعه گفت: رنی بود “کاملا متعهد” برای پیوستن به قهرمانی به عنوان انتظار می رود زمانی که خود را طرفدار 14 تعهدات به پایان رسید تا در گلاسکو در پایان ماه ژوئن.

با وجود عدم قطعیت گسترده تیرگی راگبی آینده در اینجا و خارج از کشور و گمانه زنی های قلعه خروج است که اگر بحرانزده اجرایی نیز قول داد به اطراف برای دیدن رنی-مربی قهرمانی لگد کردن در یک مسابقه تست این سال است.

“دیو کاملا متعهد به استرالیا و من کاملا متعهد به دیدن کسب و کار از طریق این زمان دشوار است و حصول اطمینان از که ما می توانیم قهرمانی پشت بازی تست منطبق با جدید مربیگری تیم که ما مشغول به کار واقعا سخت است برای قرار دادن با هم,” او گفت:.

تبلیغات

“من می دانم که دیو و [دستیاران اسکات Wisemantel و مت تیلور] در حال کار واقعا سخت انجام مقدمات برای اطمینان از قهرمانی در حال رفتن به عنوان آماده به عنوان آنها می توانند و ما باید یک کلاس جهانی پزشک در پریر جان پیشرو ما ورزشی برنامه توسعه است. من واقعا هیجان زده برای دیدن که مربیگری مربی تیم قهرمانی.”

با وجود قلعه, اعتماد به نفس, منابع نزدیک به رنی نگهداری می شود که سه بار سوپر راگبی عنوان برنده مربی خواهد بود که برای اولین بار دومینو به سقوط اگر وجود دارد تغییر در بالا در آینده نزدیک.

'Committed': Inbound Wallabies coach Dave Rennie.

‘متعهد’: ورودی قهرمانی مربی دیو رنی.اعتبار:گتی

آنها همچنین سوال که آیا رنی را بسیار مورد توجه قرار گرفته استرالیا مربیگری تیم می گذشته از طریق هر گونه تغییر به عنوان Wisemantel و تیلور همه به خوبی پرداخت می شود شغل در اسکاتلند و انگلستان مجموعه یو پی اس برای پیوستن به قهرمانی در New Zealander بلیط.

رابطه بین سر مربی و مدیر اجرایی مهم است, ساخت اجرایی تغییر مملو زمان برای مربیگری کارکنان. اگر یک مدیر عامل از دست می دهد اعتماد به نفس از هیئت مدیره و عدم اطمینان جریان از بالا به پایین.

مدیر راگبی اسکات جانسون و جدید Wallabies مدیر کریس Webb خواهد بود یک کلید ثبات نیروی در هر گونه جنجال و هیاهو با Brumbies سر مربی دن McKellar احتمال ذینفع اگر قلعه رنی و هر کس دیگری به ترک.

در ضمن RA و اتحادیه راگبی بازیکنان ارتباط ادامه داد: مذاکرات در شرایط اضطراری مقابله پرداخت در حالی که این موضوع از نسخه های اولیه به عنوان یک پتانسیل flashpoint در هفته های آینده.

بدن حاکم است و درخواست این کشور از 192 بازیکنان حرفه ای را به 65 درصد کاهش پرداخت برای شش ماه آینده در حالی که 75 درصد از عدم پخش نیروی کار ایستاده بود پایین و بدون پرداخت هزینه های سازمان را بالا 15 مدیران کار در 70 درصد از حقوق خود را و قلعه در 35 درصد است.

ترس از خروج دسته جمعی ره بود حاضر برای سرگرم کردن مفهوم اولیه منتشر شده که روپا شناور این موضوع در اولیه خود را زمین هفته گذشته است.

اما بازیکن ماموران گفت: هرالد ره معقول خواهد بود برای درمان درخواست بر اساس مورد به مورد با فرانسه و انگلستان و ژاپن انتظار می رود برای شروع ramping تا تلاش های استخدام خود را در هفته های آینده. جدید اروپا فصل شروع می شود در ماه اوت در حالی که ژاپن در فصل آینده انتخابات عراق در ماه ژانویه است.

“تیم قطعا ساخت برنامه” یک عامل که خواسته بود به نام گفت. “این شاید نه به عنوان فعال آن را در سنتی سال اما قطعا وجود دارد و فعالیت است.

“من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت بسیاری مایل به ترک اما وجود خواهد داشت یک تعداد انگشت شماری که باید از این ظرفیت برای پیدا کردن یک قرارداد ارائه و مشتاق به دنبال آن است.

“من نمی بینم که چگونه شما می توانید غبطه خوردن کسی پیدا کردن بیشتر اشتغال پایدار اگر آنها می توانید آن را در محیط فعلی است. آن را بازیکنان حریص بودن این بازیکن گفت: “ما درک می کنیم این بازی را نمی توان پرداخت ما به آنچه در آن گفت: آن را که قرار بود به ما پرداخت بنابراین به من اجازه رفتن و پیدا کردن کار مناسب است که من بهتر و در همان زمان از بین بردن این بازی از تمام مسئولیت مالی نسبت به من.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de