ازدواج بازیگران, Leighton Meester and Adam Brody خود را بینهایت خصوصی قله کوه عقب نشینی در نزدیکی کوچک وست هیلز کالیفرنیا بالا در کوه های ناهموار بین مالیبو و کالاباساس تا برای فروش در tetch تحت $3.3 میلیون نفر است. زن و شوهر — او ستاره ها در کنسرت گروه طنزهای “پدر و مادر تنها”; او به تازگی toplined جرم و هیجان انگیز در سریال “راه اندازی” — خریداری ملک بیش از پنج سال پیش برای $2.4 میلیون. پشت دروازه در بیش از سه هکتار با مراقبه انداز چند سطحی آلی و مدرن دارای سه اتاق خواب و سه حمام در کمی بیش از 4,300 فوت مربع.

با قرمز مایل به قهوهای کاشی کف یک گوشه شومینه و یک شبکه دلپذیری تیرهای چوبی در سقف های پر نور اتاق نشیمن جریان به راحتی به باغ از طریق کف به سقف پنجره. چند قدم تا از اتاق نشیمن دنج سالن تلویزیون دارای یک دیوار از سفارشی ساخته شده است-ins; و آشپزخانه, چند قدم تا از اتاق ناهار خوری با نصب سفارشی کابینت چوب و تجهیزات بالا پایان. در طبقه بالا یک, en مجموعه, اتاق خواب مهمان با حفاظ-تراس پیوست روح استاد اتاق خواب با کف به سقف پنجره ها و شومینه. مشاهده کامل اتاق خواب یک خیساندن وان تنظیم شده است به یک پنجره خلیج است که اجازه می دهد تا بدون مانع 180 درجه نمایش ها از کوه های اطراف. نیز وجود دارد یک پیاده روی در انبار شراب و یک دفتر/دن به راحتی تبدیل به یک سوم اتاق خواب.

این سرزمین در مناطق اطراف خانه شامل دردار خاموش-خیابان پارکینگ برای بیش از یک دوجین از خودروهای مطرح باغ سبزی و انواع درختان میوه. به عنوان یک حصار و مصنوعی grassed منطقه شامل یک گودال آتش و بالای سطح زمین در آبگرم. دیگر ویژگی های قابل توجه: آرایه ای از پانل های خورشیدی پشت کردن ژنراتور و RV کنسول. ملک ذکر شده است با مایکل Morabito در قطب نما.

محبوب ترین ها در انواع

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su