آدام لامبرت ‘مخملی’: نقد و بررسی آلبوم

پس از اولین همکاری با برایان می و راجر تیلور در طول تقریبا پیروز اجرا در سال 2009 را تکرار “بت آمریکایی” هر Queen + Adam Lambert ویژگی های عملکرد دومی پیدا کردن راه های جدید برای فروتن خود را. با وجود داشتن خود غنی روشن تنور با آوازی طیف وسیعی از سه اکتاو (یک B2-B5 نیمگام اگر شما نگرانم) و پویا, سوراخ کردن بدن, falsetto است که می تواند شکستن شیشه لمبرت صرف وقت خود را در ملکه مرحله پرداخت ادای احترام به این گروه اواخر خواننده فردی مرکوری تقریبا عذرخواهی برای جسارت به رویکرد خواننده اپرا کانن.

که گفت:, لمبرت حرفه ای است که هیچ چیز به خر خر کردن در. شروع با طلا خود را-گواهی اولین “برای خود سرگرمی” و آن جایزه گرمی نامزد واحد “Whataya Want from Me” او در ادامه به انتشار دو اضافی استوار sparkly آلبوم, پیدا کردن محل خود و زرق و برق دار و دل شکسته-lite پاپ صدا.

از طریق بسیاری از “مخملی” را چهارمین آلبوم خود, اما, Lambert به نظر نمی رسد راضی به بازی خوب دیگر. شاید خسته بودن ملکه به علاوه یک و یا صاف کردن بیش از او خشن تری صوتی لبه 38 ساله از خواننده می رود چیزی کمتر glamorously عاشقانه سرگرم کننده و بیشتر grimily روح و sleekly بد بو از ما استفاده می شود برای شنیدن از او.

ببخشید که به قول یک ملکه آهنگ اینجا اما لمبرت می خواهد برای شکستن رایگان.

“شما سعی می کنید برای قرار دادن در یک جعبه به من چیزی نیستم” او کوس در یک لغزنده falsetto در مجلل R&B-الهام گرفته از “ابرقدرت” در حالی که سوار یک thumbed خط باس مثل یک surfer یک موج توفنده. احساسات مشابه در راستای ایده نگرش جدید و جدیدتر تحت تاثیر موسیقی چسب بر روی بیت “مخملی” اغلب به اندازه کافی است که آن را تبدیل به یک شعار و یک tic.

آن را عجیب و غریب که آزادی لمبرت است که به دنبال برای رسیدن به, هر چند شروع می شود با یک شکننده لرزش نه بر خلاف Duran Duran را “بدنام” آلبوم همه جیمی جم و Terrty لوئیس synths-دیدار-شیک vibes. سوسوی زندگی بالا گیتار از نیل راجرز یک تهیه کننده در “بدنام” می تواند احساس در سراسر بال بال زدن از “ابرقدرت” به شاخی و در عین حال لذت بخش “Loverboy” و “گل سرخ” که ویژگی های راجرز در گیتار. اگر چه در دادن راجرز صوتی ویژه او را تهدید به غلبه لمبرت نرم warbling اوج و ترتیب را در محیط آبکی. بیش از حد dazz-dazz-دیسکو-جاز ؟ شاید.

خوشبختانه لمبرت و تولید کننده فرد توپ (Rihanna به Carters) پیدا کردن خود را در مرکز و قیف که مايع نسبت به جامد جاذب, گروه کر شایسته یک کف پارکت (دیگر بید آهنگ های رقص مانند “Loverboy” و “عشق نیست” نبودند به عنوان خوش شانس و تا پایان fizzling) و یکپارچهسازی با سیستمعامل-ضربان دار شیار.

در واقع لمبرت را همکار شرکت نویسندگان و تولید کنندگان جاش Cumbee (Sia, Armin van Buuren) تامی انگلیسی (Carly Rae Jepsen را می زند) بوچ واکر (Weezer, Taylor Swift) و بیشتر کمک به ایجاد “مخملی” مخمل خواب دار و تند و تلخ و همچنین بیشتر در بافتنی (خرد مخملی؟!) و سخت تر از خواننده قبلی گردش.

که در آن است که بافت و سختی ژل بسیاری از آنها در دو تا از بهترین آهنگ های “Velvet”: “غریبه شما” و “در ماه” هر دو vocalized در لامبرت کمترین ثبت نام با شن و gristle. سابق ویژگی های یک understatedly مسری کر و uneasily زمان صدور خود (“غریبه شما هستند / آنها می خواهم به نگه داشتن شما قفل شده است و در تاریکی / غریبه شما هستند / آنها در حال رفتن به سعی کنید به پاره از هم جدا”) که بی تدبیر لودگی میکنند و نفسانی. آهسته و spaciously جوی “در ماه” دارای مشابه غلتیدن و نفس اماره در آن درک. فقط در اینجا لامبرت با استفاده از یک دوجین جاز و آواز روح اجرا می شود rhapsodizes در مورد دام در ماه خراش کردن لوله ها و بادها تا صدایی sensationally مانند Erykah Badu.

پس از آزاد لامبرت به ندرت می رود به پرگوشت گلم-دام پاپ قبلی خود را در آلبوم. رهبری سیالیت یک باس باس خط و اثیری محیط تنها بوچ واکر-تولید “Overglow” لمس بالا سخت تن به تن معمول از لامبرت اپرا رویکرد به موسیقی پاپ. در جای دیگر لمبرت چند دنبال خواننده — in-the-red و تا کنون چندان کمی ریش ریش شدن-باب روز — در حال جلو و مرکز در “می آیم ” در فیلم” “آماده برای اجرا” و “غم” است که در می یابد خواننده تقریبا سنگ زنی راه خود را از طریق سنگ-y زمین از گیتار تحریف و توفنده سنج.

لذیذ احساسی “احساس می کنم چیزی” می یابد لمبرت و صدای او در بسیاری برهنه و مرطوب. چند گیتار, کلاهبرداری یک ساتی مانند پیانو مجموعه ای از پس زمینه صدای hewing نزدیک به خود را پر از اشک تغزلی خواندن. “نزدیک به شما” یکی دیگر از قطعه یدکی. Startubg با یک خط پیانو ترسناک شبیه به “اجازه دهید آن را” — کامل با Ringo-الهام گرفته از ضربه محکم و ناگهانی به آن دایره زنگی – Lambert ظرافت پنجه نرم می کند من می خواهم به با نام تجاری جدید است.”

لمبرت سهام ادعای خود را به سمت استقلال, با عنوان پیگیری باز می شود که این آلبوم است. پس از یک آبزی خانه موسیقی معرفی او اعلام کرد که او می خواهد به “سنگ چیزی در من راه ویژه خود مانند آن خیاط ساخته شده برای من.” او می تواند فقط به عنوان به خوبی می شود صحبت کردن در مورد کار خود را در پوشش می دهد — از “بت آمریکایی” به ملکه کارآموزی — یا یک رابطه یا خود و افتخار از محل در جهان و یا مشخصات خود را به جلو به جایی که می خواهد به عنوان یک هنرمند در سال 2020 است. در هر صورت Adam Lambert ساخته شده است “مخملی” عهد به پیدا کردن راه خود را شخصا و حرفه ای در آنچه که او انجام شده ترین کار انفرادی به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>