آدام سندلر ممکن است توبیخ توسط فرهنگستان اما درست مانند زمانی که او خود را از دست داده سالنامه دبیرستان عالی برای “بهترین” به برخی از “پر سر douchebag” او را در نظر گرفتن آن همه در گشاد گشاد راه رفتن.

در سخنرانی پذیرش خود را برای بهترین نر سرب در شنبه روح مستقل جایزه “جدا نشده جواهرات” ستاره رفت و با تمام Sandman در مرحله poking سرگرم کننده در همه از مدیران جاش و Bennie Safdie به Netflix بکشد Ted Sarandos و تولید کننده اسکات رودین.

جزئیات کامل خود را بیان زیر:

با تشکر از شما, مرد, من می دانم که شما بچه ها همه سعی کنید برای رفتن سریع و سخنرانی من بیش از حد طولانی است بنابراین من سعی کنید به نسیم از طریق آن. و من شما را دوست دارم. فقط در مورد آنها با من قطع, من شما را دوست دارم به همسر و بچه های من و خانواده من و من شما را دوست دارم. خوب. من نوشت: یک سخنرانی در اینجا ما بروید سریع واقعی است. سلام من نام آدام سندلر.

با تشکر از شما. من قبل از تو ایستاده لرزان با سرور و نشاط به عنوان من خود را دریافت و به اصطلاح بهترین بازیگر نقش اول مرد جایزه به طور مستقل صحبت کردن ،

آن را بزرگ برای دیدن ما میزبان اوبری پلازا دوباره. اوبری و من یک حرکت حق مردم خنده دار 11 سال پیش. که در واقع آخرین بار منتقدان وانمود به نفرت من برای پنج f—ing دقیقه است. گرفتن شما در یکی دیگر از 11 سال اوبری.

من نیز به فریاد کردن به همکار من نامزد خواهد شد که در حال حاضر و برای همیشه شناخته شده بود که بچه ها را از دست داد به f—ing آدام سندلر. چگونه است که اتفاق می افتد ؟ مستقل فیلم آدام سندلر? برای دریافت فیلم من من تا به حال برای زندگی در خارج از f—ing رالف التماس برای nickels در f—ing Kickstarter و همه سندلر تا به حال به انجام رسیدن Ted Sarandos سنگسار.

چند هفته به عقب زمانی که من در “سرزنش” توسط فرهنگستان آن را به من وقتی که من به طور خلاصه با حضور در دبیرستان بود و نادیده گرفته شده برای آرزو سالنامه عالی دسته بهترین و به دنبال. که ستایش با توجه به ژان-پوشیدن ژاکت پر موهای douchebag با نام از کاپیتان جنکینز. اما همکلاسی های من بود افتخار من با گفته کمتر-prestiges تعیین بهترین شخصیت. و امشب که من به اطراف نگاه این اتاق من متوجه روح مستقل جوایز بهترین شخصیت جوایز هالیوود.

بنابراین اجازه دهید همه کسانی که قلم موهای douchebag motherf–ers خود را دریافت اسکار فردا شب. خود را خوش تیپ به نظر می رسد خوب محو خواهد شد در زمان wآنکه ما شخصیت مستقل خواهد درخشید برای همیشه لطفا برای.

من بیشتر من رو کروز از طریق این. اما در تمام جدیت فیلم های مستقل شده اند بخش بزرگی از آدام سندلر اکوسیستم. از اولین فیلم بی باک نگاه در آموزش و پرورش آمریکا از طریق چشمان یک ممتاز sociopath به نام بیلی f—ing مدیسون به من سوزاننده اکتشاف کالج آمریکایی روی میز یکnd آن را دستکاری اجتماعی به چالش کشیده ورزشکاران مانند آقای بابی بوچر. من سعی کردم به فروش من با حقایق واقعا روح مستقل در حالی که همچنین تجاری برخی از واقعا نگران کننده بزرگ حقوق.

امشب در مورد “ختنه نشده, جواهرات,” من می خواهم به لطف برخی از افراد اول البته کسی که مشترک, زندگی من, خانه من, من خنده های اشک من — اسکات رودین. دو سال پیش اسکات گفت: کلماتی را که می خواهم برای همیشه لطفا برای تغییر زندگی من است. “بدون آن نمی خانمان خاخام کسانی که Safdie برادران.”

راستش من نمی خواهم بگویم با تشکر از شما به Safdie برادران به صورت باور در من و تفکر من برای این قسمت. من واقعا تا به حال بهترین زمان برای گرفتن به شما می دانید من شما را دوست دارم بچه ها و من خوشحالم که ما در حال تنگ در حال حاضر.

من می خواهم بگویم با تشکر از شما به هر کسی که تا به حال کار بر روی هر یک از کمدی های من در طول سال. من شما را دوست دارم و من خوشحالم که ما همه که با هم کار کنند. و Safdies و نوح و همه دوست داشتم چیزهای ما به اندازه کافی برای قرار دادن من مسائل خود را.

من واقعا می خواهم برای تشکر از بچه ها برای خواندن “جدا نشده سنگهای” و گفت: “بابا شما باید f—ing این فیلم است. چیزهای فوق العاده.” و من شما را دوست دارم. با تشکر از برای خط های در حال اجرا با من و با تشکر از حلق آویز کردن با من و ما تا به حال برخی از سرگرم کننده در این یکی خیلی دوستت دارم. و با تشکر از همه برای این یک شب, من آن را قدردانی میکنیم.

سازمان دیده بان کامل بیان بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de