آدام سندلر آواز می خواند و ‘وداع’ پیروزی پشت صحنه در, Indie در, روح جوایز

این 35 Film Independent Spirit Awards صورت گرفت در سانتا مونیکا ساحل این شنبه و روح نشان می دهد استقلال از جوایز اسکار و هالیوود استودیو سیستم در بزرگ بود آماده و در زمان اضطراب به نمایش در اتاق مطبوعات در پشت صحنه.

“خداحافظی” — کاملا بسته در اسکار — برنده بهترین ویژگی و بهترین حمایت از زن جایزه برای ستاره ژائو Shuzhen و پشت صحنه نویسنده و کارگردان لولو وانگ صحبت در مورد چقدر سخت بود برای تامین مالی و مبارزه او خودش را متقاعد کند او آن را سزاوار.

“من باید به طور مداوم باید در این نبرد در سر من, از, ‘چرا من سزاوار هر گونه پول از افرادی که لزوما من می دانم” وانگ گفت. “وجود دارد یک حس است که چرا باید کسی فقط به من پول ؟ چرا باید کسی حق به که ؟ من حدس می زنم من می خواهم برای تشویق زنان به عنوان آنجا که مردان برخوردار بوده است برای مدت زمان طولانی. مردم پول از داستان ما و همچنین مخاطبان می خواهید برای دیدن داستان ما.”

برنده اولین مراسم ویلم دافو (“فانوس”) برای بهترین حمایت از مرد خواسته شده بود بارها و بارها نظر خود costar رابرت پتینسون را قریب الوقوع اولین به عنوان محبوب Caped Crusader در سال 2021 است “بتمن.” در ابتدا او سعی کرد به خنده کردن سوال.

محبوب ترین ها در انواع

“چگونه او را به عنوان بتمن؟” دافو گفت: با یک اهل تفریح و بازی غرغر کردن. “چگونه جهنم من تصور می دانید که؟!” او در ادامه به ستایش هنر و صنعت در پشت تولید است که او را تبدیل به یک grizzled باستان-ظاهری فانوس حافظ تا زمانی که از او پرسیده شد که دوباره در مورد پتینسون را به نوبه خود به عنوان بتمن.

“اجازه دهید بحث در مورد ‘فانوس’ OK?” دافو گفت: با هوا از غضب. “اما وجود دارد مقدار زیادی از زمان به بحث در مورد آن. ما در اینجا در فیلم مستقل جوایز و آن را به خوبی برای صحبت در مورد فیلم های که من اینجا هستم و یک فیلم که من خوشحال هستم برای مردم را به دیدن.” دافو و سپس سمت چپ اتاق مطبوعات به عنوان مونتاژ روزنامه نگاران تحسین او.

بهترین نر منجر برنده آدام سندلر (“جدا نشده جواهرات”) وارد اتاق مطبوعات به تشویق توجهی, اما, کمدی, ستاره تا حد زیادی پایین کلید و غور و تأمل در چه لذت بخش آن بوده است برای او “به انجام کاری جدید با Safdie پسران” با اشاره به نویسنده-مدیران جاش و بنی Safdie که برنده بهترین کارگردان جایزه.

پرسید: چگونه او را تغییر داد از زمان خود را در “شنبه شب زنده” سندلر winced. “اوه مرد من کمی سنگین تر,” او گفت:. “من استفاده می شود برای پوشیدن سایز 32 کمر و من نمی دانم راه آن وجود دارد در حال حاضر.” یکی از اعضای مطبوعات نمی تواند مقاومت در برابر این شانس را به درخواست سندلر چگونه چه اپرا کلاسیک خود “SNL” شخصیت Opera مرد را در انجام “ختنه نشده سنگهای.”

سندلر شکست به مختصری آریا و سپس شروع به خنده. “من نمی دانم!”

به سهم خود Safdie را صرف بیشتر وقت خود را پشت صحنه آواز سندلر را ستود — حتی اگر بازیگر نمایندگان بارها و بارها تبدیل آنها را به صورت “جدا نشده جواهرات” بیش از 10 سال گذشته است.

“این رویایی بود که همیشه سندلر” گفت: بنی Safdie.

بونگ جون هو, برنده بهترین بین المللی فیلم “انگل” گفت: به اعتقاد او فیلم خود را تم مبارزه طبقاتی جهانی شد — کاملا به معنای واقعی کلمه. “من فکر می کنم اگر وجود دارد مردم زندگی در مریخ وجود دارد و یک سالن سینما وجود دارد, این فیلم هنوز هم طنین انداز با مردم وجود دارد,” او گفت: از طریق یک مترجم. “که چگونه جدی ما مسائل جاری هستند.”

عمدتا اگرچه بونگ به نظر می رسید که رها می شود در نزدیکی پایان از آمریکایی خود را در فصل جوایز ادیسه. “پس از فردا من در نهایت می تواند به خانه او گفت:” با یک لبخند خسته. “این چیزی است که باعث می شود من شاد.”

اولین ویژگی برنده اولیویا وایلد خاص آناپورنا تصاویر برای در نظر گرفتن شانس در اجازه می دهد “Booksmart” برای اولین بار او را به عنوان یک مدیر. “ما باید برای دیدن بیشتر تولید کنندگان می گویند من به جرات به شما به دنبال آن بروید من شما را تشویق و به من قدرت شما,” او گفت:. “در این سال بوده است به طوری شگفت آور برای زنان, مدیران, و من خیلی افتخار می کنم که در این جنبش است. وجود دارد بنابراین بسیاری از ما است. وجود دارد بنابراین بسیاری از زنان که در حال آماده به داستان خود را.”

جولیا Reichert و استیون Bognar مدیران برای بهترین فیلم مستند برنده “آمریکا کارخانه” ستایش پشتیبانی که رئیس جمهور باراک اوباما و بانوی اول میشل اوباما به فیلم خود را هنگامی که آنها را انتخاب کنید و آن را به انتشار مراسم تحلیف خود شرکت تولید بالاتر می رود. Reichert ذکر نابرابری درآمد در سخنرانی پذیرش خود را و او خواسته شده بود که پس پرده که آیا او پشتیبانی سوسیالیسم.

“من رفتن به یک راه طولانی به عنوان یک سوسیالیست و قبل از برنی ساندرز” گفت: Reichert, که گفت که او به عنوان یک “جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی فمینیستی.” “ما باید در این جهت است. ما باید به اشتراک گذاری ثروت است. ما باید مالیات افراد ثروتمند بیشتر از ما هستند.”

اما Reichert نیز ستایش یکی از افراد فیلم چینی میلیاردر کائو Dewang — که باز می شود یک کارخانه شیشه در اوهایو خودرو کارخانه و سپس درگیری با اتحادیه سازمان — هرگز قطع فیلمسازان دسترسی در حالی که تیراندازی. Reichert گفت که رئیس Cao را با حضور در مراسم اعطای جوایز آکادمی در روز یکشنبه شد اما مانع از سفر با توجه به ادامه محدودیت های مسافرتی از کشور چین با توجه به کوروناویروس.

جان Cassavettes جایزه داده شده به یک فیلم ساخته شده و برای زیر $500,000 — رفت و به “به من آزادی” و مدیر کیریل Mikhanovsky و تولید کننده آلیس آستن صحبت در مورد فشارهای آنها مواجه شده در حالی که در تلاش برای تامین مالی خود فیلم است.

“ما حاضر زمانی که ما تحت فشار بودند تا به بازیگران یک بازیگر که وانمود به یک ناتوانی گفت:” آستن. یکی از فیلم ستاره, بهترین حمایت از زن نامزد لورن “لولو” اسپنسر ALS شد و بازیگران اجتماعی با همان بیماری است. “افرادی بودند که واقعا عصبی مورد نیاز افراد معلول فقط بازی مردم … داشتن چیزی برای انجام با ناتوانی های خود را.”

این یکی از ماندگار ترین میراث روح جوایز درخشان عمده ویژه در فیلم ها و فیلمسازان که ممکن است در غیر این صورت پرواز راه تحت رادار کار می کرد اما فقط به عنوان سخت و حتی تحت فشار بیشتری به عنوان بزرگترین نامها در هالیوود به فیلم های خود را ساخته شده است.

مورد در نقطه زمانی که اولین فیلمنامه برندگان Fredrica بیلی و Stefon بریستول برای سفر در زمان فیلم علمی تخیلی “ببینید شما دیروز” خواسته شد در مورد نحوه تولید فیلم, Spike Lee, کمک به راهنمای خود فیلم بریستول که او نیز به کارگردانی و فقط لبخند زد.

“بهترین قطعه از مشاوره اسپایک لی به من داد در مورد فیلمسازی” او گفت:, “این است که” نمی f–k است.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>