AEG ارائه طرح بازپرداخت قوانین ترازنامه برای موکول کنسرت

AEG ارائه یکی از دو جهان زندگی می کنند-سرگرمی شرکت آغاز خواهد شد ارائه بازپرداخت برای کنسرت که دوباره داده و با توجه به نامه منتشر شده به عوامل این هفته است.

این نامه برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز به دست آمده و توسط انواعمی گوید که ابتدا در مارس 1, 30 روز پنجره در دسترس خواهد بود برای علاقه مندان به دریافت بازپرداخت برای کنسرت که جامد موکول خرما. پس از مارس 1, طرفداران را 30 روز پس از موکول تاریخ اعلام شده برای درخواست بازپرداخت. این نامه همچنین می گوید که به عنوان یکی دیگر از گزینه ticketholders “خواهد شد که گزینه های گرفتن هزینه کامل و یا اهدای پول خود را به یک موسسه خیریه” است که مشخص شود اما “به احتمال زیاد MusicCares.”

در این بخشنامه همچنین روشن برای مروج جدید پرداخت سازه برای headlining نشان می دهد که از اندازه های مختلف اعم از باشگاه ها به عرصه. به عنوان تنوع در روز چهارشنبه گزارش, گزینه, برای, چگونه, نشان می دهد به جلو حرکت خواهد کرد از نظر مالی از محدوده تضمین در برابر هزینه های کامل و فوری لغو, اگر, فروش, برای, تاریخ, شد, نرم افزاری برای شروع با. دومی که باعث بازپرداخت به صورت خودکار برای خریداران بلیط در حالی که طول تعویق نامشخص است. همچنین بیان شده است چه اتفاقی می افتد زمانی که آن را به تعویق تعویق, به عنوان به طور فزاینده ای به دنبال به احتمال زیاد با توجه به شهرداران نیویورک و لس آنجلس پیش بینی عمده مجامع عمومی برای بقیه سال بدون درمان برای coronavirus.

همه گیر-تحمیل تعویق افتادن تقریبا هر کنسرت تاریخ برای آینده قابل پیش بینی انداخته است کنسرت صنعت به بی نظمی به عنوان این امر می تواند از لحاظ مالی خام برای مروج به بازپرداخت هر نشان می دهد. در یک زمان از توده تحول اقتصادی برای تقریبا هر بخش از جمعیت هزاران نفر از طرفداران صدها اگر نه هزاران دلار از جیب برای نشان می دهد که شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد; AEG ارائه حرکت رسیدگی خواهد شد حداقل برخی از مشکل.

Live Nation, بزرگترین در جهان زندگی می کنند-سرگرمی شرکت AEG ارشد رقیب است و نه تنظیم زمان برای بازپرداخت اما در اصل وعده داده شده به ترتیب مشابه AEG ارائه در روزهای آینده.

“زندگی ملت طرح است که به ادامه ارائه یک فرصت برای بازپرداخت در همه آن موکول نشان می دهد به عنوان تاریخ جدید مجموعه” آن را در بیانیه ای گفت. “ما پیش بینی کسانی که ویندوز آغاز خواهد شد برای باز کردن در یک رویداد با رویداد اساس در چند هفته آینده.”

حرکت تراشه های دور در اخیر تغییرات ناگهانی در سیاست بلیط فروشندگان — از جمله رهبر بازار Ticketmaster است که متعلق به زندگی ملت — که تنها اجازه می دهد برای بازپرداخت در صورت کامل لغو. در مورد پیشرو ثانویه-بلیط رهبر بازار StubHub این شرکت کاهش یافته است آن خط مشی بازپرداخت در حمایت از کوپن برای 120 درصد از ارزش اصلی (که منجر به حداقل یک طرح دعوی در دادگاه) و گفت که استرداد در هر کنسرت لغو شد با توجه به همه گیر است و از نظر مالی خام.

AEG ارائه حرکت نیز یک ضمنی اذعان کرد که حتی اگر قرنطينه هستند برداشته اواخر بهار آن را دشوار است برای پیش بینی با دقت هر زمانی که مقامات را به همه روشن حتی کوچکتر اجتماعات — اجازه دهید تنها در زمانی که مردم احساس امنیت به اندازه کافی برای جمع.

یک سناریو واقعی, صنعت, کارشناسان می گویند که انواع مختلفیاست که “صحنه تکامل” — بازگشت تدریجی به concertgoing ابتدا با سالن های کوچکتر و به آرامی ramping تا به عرصه و استادیوم احتمالا پس از یک واکسن موثر ثابت شده است.

“آن را دوست ندارم کسی را برای رفتن به حلقه بل و می گویند: “آن را امن برای رفتن به هر گونه کنسرت در هر نقطه” می گوید: “یکی از خودی. “آن بستگی دارد ظرفیت سالن یا محل خارج از منزل است که در کشور هستند و چه اجتماعی-فاصله امکانات شبیه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر