مرفه پرت NIMBYs متحد: تجمع اعتراضی به تماس برای حمله به برنامه ریزی WA وزیر


حدود 500 ساکنان از برخی از پرت ترین مرفه حومه متحد به تماس برای بررسی و برنامه ریزی وزیر ریتا Saffioti استفاده از اختیاری قدرت به تصویب پروژه های بحث برانگیز.

اعتراض گروه از سراسر شهر در ملاقات Nedlands سه شنبه شب در این امید که ترکیب خود را تحت تاثیر قرار خواهد دفاع از جوامع خود از چگالی بالا تحولات است.

این گروه از حومه اعم از Iluka به Bunbury ادعا Ms Saffioti سوء استفاده او از قدرت قانونی تحت برنامه ریزی و توسعه عمل 2005 با اقدام “بدون انقطاع”.

Planning Minister Rita Saffioti.

وزیر برنامه ریزی ریتا Saffioti.اعتبار:Nine News پرت

“اختیاری قدرت هستند نه نامحدود,” نشست سازمان ایان عشق گفت.

تبلیغات

“آنها نباید مورد استفاده قرار گیرد فقط به خاطر اینکه یک وزیر می شود یک کمی نا امید با سرعت یک فرآیند برنامه ریزی و یا وزیر ندارد نتایج یک گزارش است.”

این گروه همچنین خواستار حسابرسی از دولت اوج برنامه ریزی و توسعه بدن – WA کمیسیون برنامه ریزی و توسعه مشترک ارزیابی پانل – برای شناسایی “مسائل ساختاری”.

اتهامات آمده است دو هفته پس از Ms Saffioti شاغل به ندرت استفاده می شود مقننه به “تماس” و تصویب ساوت پرث بحث برانگیز مدنی قلب پروژه پس از هفت سال بست.

طراحی که شامل دو آپارتمان برج 39 و 22 طبقه و 25 طبقه همکف تجاری tenancies بود زدم پشت یک ارزیابی پنل است که تلقی آن را زیبا و نامنسجم معمولی و بزرگ است.

این اولین بار نیست Ms Saffioti استفاده کرده است او اختیار برای تصمیم گیری در برنامه ریزی مهم است. در ماه دسامبر وزیر اصلاح شده و مورد تایید Subiaco محلی برنامه ریزی طرح 5 اجازه می دهد upcoding در تاسیس شخصیت مناطق پر از کارگران کلبه کوچک بلوک با وجود مخالفت شورای و ساکنان محلی است.

Subiaco برنامه ریزان نوشته بود یک شهر جدید طرح برنامه ریزی این شورا گفت: زمانی که مسکن در دولت اهداف در پرت و پوست @3.5 میلیون چارچوب برنامه ریزی, اما تا به حال ظریف رویکرد است که مورد احترام شخصیت مناطق اطراف Daglish و Shenton پارک ایستگاه.

مشابه مورد Nedlands شورا را رد کرد و کمیسیون برنامه ریزی را به شدت تغییر نسخه پیش نویس آن برنامه ریزی شهر طرح که jacked اضافی خانه هدف از 4400 به 9000.

Artist's impression of the Civic Heart development at ground level, including upgrades to the old post office.

هنرمند تصور مدنی قلب توسعه در سطح زمین از جمله ارتقاء به اداره پست. اعتبار:Finbar

مدت کوتاهی پس از Ms Saffioti اعلام کرد او گرفته بود, مرحله بی سابقه ای از دولت با داشتن بیش و پیش نویس جدید طرح برنامه ریزی برای شورای گفت Nedlands تا به حال “انتخاب شده به کار با” دولت است.

آقای عشق زندگی می کند که در Nedlands گفت: بحث چگالی بالا تحولات بودند نه “جدا شده موقعیت” اما “واقعا مسئله بزرگ برای غرب استرالیا” در قلب که گذاشته یک شیفت از شورای تصمیم گیری برای وزرا نيست.

“نگاهی به جدول زمانی حوادث در Subiaco, برج های دوقلو در ساوت پرث نگاه کنید چه اتفاقی می افتد در پرت تپه” او گفت:.

“وجود دارد یک توجیه?”

او گفت: این وضعیت به نام برای فساد و جرم و جنایت کمیسیون تحقیق برای تعیین اینکه آیا Ms Saffioti عمل کرده بی طرفانه و صادقانه میگویم.

“کسانی که سوال پرسيده مي شود و پاسخ داده شده و ممکن است وجود دارد چیزی برای دیدن نیست, اما ما می خواهم به دانستن پاسخ به این سوال که” او گفت:.

“این یک مضطرب چیزی که ما در حال تلاش برای انجام در اینجا آن را جدی آن را پیچیده و دشوار است. آن را به داوود و جالوت است.”

Ms Saffioti نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر اما یک سخنگوی وزارت وزیر را با استفاده از قدرت اختیاری شد “مطابق با وزیر قبلی برای برنامه ریزی است”.

“وزیر آگاه است از هر گونه اتهام قصور” او گفت:.

Ms Saffioti حضور نداشت سهشنبه شب نشست.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>