AFLW: Carlton ضرب و شتم ملبورن به آن چهار پیروزی در یک ردیف

کارلتون اند بریتانیایی خود را به چهارمین پیروزی متوالی به ماندن در مسیر برای یک AFLW نهایی نقطه آمدن از پشت به لبه ملبورن با 16 امتیاز در آلیس اسپرینگز.

کارلتون نگاه مانند آنها در یک شب طولانی در روز شنبه در Traeger پارک زمانی که شیاطین به حال بسیاری از توپ و بیشترین شانس برای هشت نقطه نیم ساعت هم منجر شود.

اما Blues که در سال گذشته افتاده از چوبی spooners به تعجب grand نهایی خود را ادامه داد تا سال 2020 مسئول با 6.4 (40) به 3.6 (24) پیروزی.

کارلتون ربوده سرب برای اولین بار میدوی را از طریق سه ماهه سوم و آنها هرگز تسلیم مزیت است.

تبلیغات

بزرگ-لگد زدن به جلو Tayla هریس تا به حال در دو بلوز گل در دو دقیقه به نوبه خود بازی بر سر آن لگد زدن واقعا از یک علامت قبل از هندبال راه اندازی فضل اگان به صورت عمده دیگری.

کارلتون را درجه یک مدیسون Prespakis ادامه داد: او برجسته فصل جمع آوری 23 disposals و لگد زدن و خیره کننده بسیار مهم هدف در اجرا و در سه ماهه گذشته است.

اضافه کردن به ناامیدی برای ملبورن شد مصدومیت زانو رنج می برد توسط سارا Lampard.

هافبک کارن Paxman بهترین سال زندگی حرفه ای او نورد با عملکرد فوق العاده چیدن 27 لمس و نه مستحق را به پایان برساند در کنار از دست دادن.

این بازی در همه اما خالی ورزشگاه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و ملبورن تحت سلطه مراحل اولیه.

اما آن را تا 10 دقیقه علامت آنها پاداش برای تلاش های خود را و آن را از آمد خیره کننده, از خود راضی حمله از کیت Hore.

این بادپا بریتانیایی به توپ فقط به جلو از بال بی باک downfield و با در نظر گرفتن سه پرش قبل از centring آن را به Niamh McEvoy که handballed بازگشت.

Hore جامعی از یک زاویه حاد تحت فشار از جیب و توپ برگشتی واقعا برای یک دیدنی مدعی برای هدف از این سال است.

“من کاملا پخته شده زمانی که من به پایان است که” هوره گفت: کانال هفت. “من فقط خوشحالم که من آن را از طریق در پایان.”

اما کارلتون با عجله به جلو از مرکز گزاف گویی توپ با بروک واکر که در پاسخ با هدف بلوز, نشان دادن آنها را به مبارزه با به پایان است.

کارلتون پرش بالاتر از شیاطین و مقام دوم را در فوق العاده رقابتی کنفرانس B. آنها پیوستن به Fremantle در 20 امتیاز, فقط, درصد, پشت کامیون, با ملبورن بالا Collingwood در 16 امتیاز تنها در درصد با سه تیم را از طریق رفتن به فینال.

AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>