AFLW: جدید G-قطار آگهی پرستاران به عنوان ببر باقی می ماند winless

St Kilda 6.6 (42) شکست ریچموند 0.3 (3).

فرقه قهرمان Caitlin Greiser ساخته شده او را احساس حضور با غالب صفحه نمایش به جلو منجر St Kilda به دوم خود را AFLW برنده فصل نگه داشتن ریچموند به بالاترین نمره در رقابت های کوتاه تاریخچه.

با نام مستعار جدید “G-قطار” پس از سابق پرستاران به جلو فریزر گریگ Greiser عالی بود داخل حمله 50 در کمک به سمت او به 39 نقطه برنده شدن بیش از یک هدف-کمتر ریچموند در Moorabbin در روز شنبه.

این 178cm کلید رو به جلو بوت سه گل اما ناوگان کوچک جلو در اطراف او باید انجام شود بهتر است زمانی که او به ارمغان آورد و توپ را به زمین.

تبلیغات

ببر باقی می ماند winless در پای کنفرانس و خواهد شد و امیدوارم که کاپیتان کتی برنان را برمی گرداند به زودی. او از دست رفته است و دو بازی به دلیل ضربه مغزی.

یک نسیم سرد به معنای وجود یک نمره پایان و پرستاران در حال حاضر با دو برد در اولین فصل ساخته شده و بیشتر از این در باز و سوم از نظر. ببر تا به حال تنها یک در داخل 50 به نسیم در دو چهارم.

پرستاران تولید اجرا از طریق امثال کلودیا Whitfort بود که غالب در توقف گرجستان Patrikios و روزی دیلون در حالی که co-کاپیتان کیت Shierlaw تحویل بازی شکستن هدف در دوره سوم شده است. ببر’ فشار کاهش دور با بیش از حد از چپ به Monique Conti. فضل کمپبل مبارزه سخت اما از دست رفته در اواخر مجموعه شات برای هدف.

نقطه به ثمر رساند

آن را دشوار برای شروع ببر اما Conti نشان داده است که چرا او خواهد بود غالب بازیکن برای سال های بسیاری پیش رو است. دو ستاره ورزشی – او همچنین با ملبورن Boomers در WNBL – شده است به طور متوسط 19 لمس در هر بازی. او توپ استفاده نیز بسیار عالی و وجود یک نرم و صاف کردن دو دست بلند کردن روی بال در دوره دوم برابر پرستاران است که تقویت شده به همین دلیل او یکی از لیگ صاف محرک است.

Conti تا به حال 12 disposals به نیمه وقت – هفت بیش از بعدی-بهترین تیمی است. یکی دیگر از دو ستاره گابریل سیمور سابق استرالیا junior volleyballer است به سرعت ساخته شده یک نام برای خود در نیم عقب است.

لگد زدن در

Greiser ساخته شده او را احساس حضور در دوره اول با بوت مقدسین افتتاح دو گل. اول از حدود 15 متر از یک ضربه آزاد, اما, دوم, از قوی علامت در مقابل دو مدافع نشان داد که چرا پرستاران شده اند raving در مورد او. او بموقع تبدیل از 30 متر از هدف است. Greiser استعداد شده است واضح است — او به نام در VFLW تیم از سال – و او هنوز می تواند در ایجاد AFLW تیم ملی باید او در پایان فصل به شدت.

قفل کردن

تاثیر coronavirus شد نشان می دهد که تنها بازیکنان مورد نیاز کارکنان و رسانه ها اجازه داده شد به محل. پرستاران برخوردار بودند حمایت قوی در خانه خود در مراسم تحلیف فصل است.

“این است که کمی غم انگیز است که خانواده و دوستان را نمی توان در اینجا” پرستاران مربی Peta سرل گفت.

“این بسیار عجیب و غریب نیست که حتی خانواده” سنت Cath فیلیپس اضافه شده است.

AFLW رئیس نیکول لیوینگستون یکی از چند در میان جمعیت.

“این است وهم آور ما را می شنوند و مفسران در کنار بیضی شکل است. آن را غیر معمول است,” او گفت: Fox Footy.

لیوینگستون گفت: AFL برنامه ریزی شده بود حتی برای یک سناریو روز قیامت باید فصل باید متوقف شده است.

در نشانه ای از بار این دو کاپیتان نیست لرزش دست در بازی شیر یا خط سکه, در حالی که بازیکنان به “آرنج شیپور خاموشی” به مخالفان خود را پس از نهایی آژیر.

بهترین: St Kilda: Greiser, Whitfort, Patrikios, Vesely. ریچموند: کونتی Makur Chuot Campbell

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>