آفریقایی سفیران نوشتن نامه شکایت به چین بیش از ‘تبعیض’

صادر شده در:

آفریقایی سفیران در چین نوشته شده اند به این کشور با وزیر خارجه بیش از آنچه به آنها تماس بگیرید تبعیض علیه آفریقایی به عنوان کشور به دنبال جلوگیری از تجدید حیات coronavirus.

تبلیغات

چندین کشور آفریقایی را به طور جداگانه نیز خواستار آن شدند که چین آدرس نگرانی های خود را که آفریقایی ها به ویژه در جنوب شهر گوانگژو در حال بدرفتاری و آزار.

داشتن تحت کنترل در آورد اصلی شیوع محور در شهر ووهان چین در حال حاضر نگران وارداتی موارد و پله موشکافی خارجی ها از آمدن به این کشور و سفت کنترل مرز. آن را رد کرده است هر گونه تبعیض.

در روزهای اخیر آفریقایی در گوانگژو را گزارش کرده اند که خارج از آپارتمان خود را با خود صاحبخانه در حال آزمایش برای coronavirus چندین بار بدون اینکه نتایج و دوری و تبعیض ، از جمله شکایت های ساخته شده در رسانه های محلی و رسانه های اجتماعی.

سفیران’ توجه داشته باشید گفت: جمله “stigmatisation و تبعیض” ایجاد این تصور نادرست است که این ویروس در حال گسترش آفریقایی.

“گروه سفرای آفریقایی در پکن بلافاصله خواستار توقف پرقدرت تست قرنطینه و دیگر غیرانسانی درمان پرداخت به آفریقایی” آن گفت:.

توجه داشته باشید ارسال شد به دولت عضو وانگ یی دولت چین دیپلمات ارشد کپی صندلی اتحادیه آفریقا آفریقای جنوبی رئیس جمهور سیریل Ramaphosa و آفریقایی وزیر خارجه.

“گوانگدونگ مقامات پیوست اهمیت زیادی به برخی از کشورهای آفریقایی’ نگرانی و در حال کار به سرعت به بهبود کار خود را به روش چینی” سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه با اشاره به استان که در گوانگژو واقع شده است.

“آفریقا دوستان شما می توانید تعداد در نمایشگاه, فقط, صمیمی و دوستانه پذیرش در چین,” او گفت:, و اضافه کرد که وزارت امور خارجه را در ارتباط نزدیک با گوانگدونگ مقامات و آدرس “آفریقا طرف نگرانی های معقول و مشروع تجدید نظر”.

ژائو بیانیه نیست مرجع سفیران’ توجه به وانگ و نه ذکر این اتهام تبعیض علیه آفریقایی در این شهرستان است.

امور خارجه رسمی لیو Baochun گفت: در یک کنفرانس خبری جداگانه در روز یکشنبه که در گوانگژو است اجرای anti-virus اقدامات بر هر کسی که وارد شهر از سراسر ملی مرز, بدون در نظر گرفتن ملیت و نژاد یا جنسیت.

سفارت چینی در زیمبابوه روز شنبه با رد این اتهام که آفریقایی ها بودند که به عمد هدف قرار داده است.

“این است که مضر به sensationalize حوادث جدا” از آن گفت: در توییتی بیانیه. “چین رفتار همه افراد در کشور چینی و خارجی به طور یکسان به عنوان برابر است.”

ناامیدی

سفیران’ توجه داشته باشید برجسته تعدادی از حوادث گزارش شده از جمله این که آفریقایی ها بودند که خارج از هتل ها در وسط شب تشنج گذرنامه و تهدیدات ویزا لغو و بازداشت و یا اخراج.

روز شنبه, غنا خارجی وزیر امور شرلی Ayorkor Botchwey گفت که او تا به حال احضار سفیر چین مقیم کابل ابراز ناامیدی و تقاضا عمل است.

کنیا وزارت امور خارجه نیز “رسما ابراز نگرانی کرد” و اضافه کرد که دولت در حال همکاری با مقامات چینی برای رسیدگی به این موضوع است.

روز جمعه نیجریه قانونگذار Akinola Alabi توییتی تصویری از یک نشست بین رهبر جمهوری نیجریه مجلس Femi Gbajabiamila و چینی سفیر ژو Pingjian. در آن Gbajabiamila خواستار توضیح از این دیپلمات پس از نشان دادن ژو یک ویدیو از یک نیجریه شکایت در مورد بدرفتاری در چین است.

سفیر گفت: در پاسخ به پرسش از رهبر است که او در زمان رسیدگی به شکایات “بسیار جدی” و وعده داده شده به انتقال آنها به مقامات بازگشت به خانه.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر