صادر شده در: Modified:

سازمان ملل متحد روز دوشنبه خواستار اقدام فوری برای جلوگیری از یک عمده بحران انسانی به عنوان میلیاردها ملخ از بین بردن محصولات کشاورزی در سراسر شرق آفریقا در بزرگترین شیوع این منطقه دیده می شود در دهه.

تبلیغات

ملخ گرفتار شده اند تعدادی از کشورها پس از آغاز سال, از جمله سومالی و اتیوپی و یمن و کنیا و عبور از مرز اوگاندا بیش از آخر هفته. سودان جنوبی و تانزانیا نیز می تواند به زودی در معرض خطر از گسترده swarms.

“آن زمان برای جامعه بین المللی به درک که آن را مسئله ای است که باید با رسیدگی می شود در حال حاضر. در غیر این صورت از آن خواهد شد به نوبه خود به یک وضعیت از یک طاعون” گفت: دومینیک Burgeon, مدیر سازمان غذا و کشاورزی سازمان شرایط اضطراری و توانبخشی را بدست آورد.

“وجود خواهد داشت سطح بالایی از ناامنی غذایی حاد وجود خواهد داشت میلیون ها نفر بیشتر مردم که نیاز به کمک های غذایی و آن را به ما سال برای کنترل این وضعیت است.”

به طور متوسط ملخ ازدحام حدود 40 میلیون حشرات سفر می تواند تا 150 متر در روز و مصرف مواد غذایی به اندازه کافی در آن زمان برای تغذیه 35,000 مردم است.

سازمان ملل به دنبال $76 میلیون دلار کمک فوری دولت از خیرین برای کمک به صندوق سمپاشی و ریشه کنی روش. اما تا کنون فقط 20 میلیون دلار ساخته شده است در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su