پس از آمازون خارج Flipkart چالش های هند آنتی تراست پروب

خارج شده است Flipkart است ثبت یک چالش قانونی در برابر تحقیقات آنتی تراست دستور داد در برابر این شرکت در هند یک دادگاه پر دیده می شود توسط رویترز نشان داد پس از درخواست مشابه را با رقیب خود Amazon.com Inc.

این کمیسیون رقابت هند (CCI) در ماه ژانویه دستور پروب را به اتهام نقض قانون رقابت و برخی تنزیل شیوه توسط دو e-commerce, غول, اما یک دولت دادگاه قرار تحقیق و تفحص در برگزاری هفته گذشته پس از یک چالش در آمازون است.

Flipkart حقوقی تشکیل پرونده انجام شد و در زنگ این شرکت آزرده توسط CCI را پروب سفارش یک فرد آشنا با این موضوع گفت.

تشکیل پرونده می آید روز پیش از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند و در میان ایالات متحده و نگرانی در مورد هند محکم کردن از قوانین سرمایه گذاری خارجی برای بخش تجارت الکترونیک.

در آن Feb. 18 دادگاه پرونده بنگالور در جنوب شهر است که در مکان های عمومی, Flipkart استدلال CCI دستور داد آن پروب بدون شواهد اولیه این شرکت اعمال شد و آسیب رساندن به رقابت.

Flipkart گفت: CCI منظور بود “منحرف (و) گذشت بدون هیچ گونه نرم افزار از ذهن”.

“چنین به نظم در معرض مسئول اشخاص شرکت ها … به سختی از یک سرزده بررسی prejudicially مؤثر نه تنها اعتبار و شهرت بلکه آن تجاری چشم انداز” گفت: Flipkart, اصرار دادگاه به سرکوب پروب.

یک سخنگوی Flipkart نیست اظهار نظر در محتویات پرونده و گفت این یک “رویه ماده”. این مورد به احتمال زیاد شنیده می شود در هفته آینده.

CCI نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

آمازون و Flipkart مواجه شده اند انتقاد از خرده فروشان که آنها را متهم به نقض قوانین محلی توسط racking تا میلیاردها دلار زیان به صندوق تخفیف عمیق و تبعیض آمیز در برابر فروشندگان کوچک.

این شرکت آن را تکذیب می کند.

این پروب ضد تراست بود و دستور داد پس از دهلی نو-معامله گر بر اساس گروه شکایت کرده است که e-commerce غول ترویج شد انتخاب فروشندگان و در نوبت صدمه زدن به کسب و کار برای دیگر بازیکنان کوچکتر است.

Flipkart در پر کردن آن گفت: CCI به حال “شکست خورده در آن وظیفه” برای بستن بیهوده و بیمعنی شکایت و بررسی خواهد آسیب شهرت این شرکت منجر به مهم مدیریتی دست رفتن زمان و هزینه های قانونی.

 

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>